Şimdi Ara

FS 2004 - FSX, X-Plane ve Prepar3d' deki Deneyimleriniz (192. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
4.277
Cevap
32
Favori
202.477
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 190191192193194
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Evet ama xplane'de bu fizik daha basit geldi bana fsx p3d'e göre...
  • Prepar3d v4, PMDG 747

FS 2004 - FSX, X-Plane ve Prepar3d' deki Deneyimleriniz FS 2004 - FSX, X-Plane ve Prepar3d' deki Deneyimleriniz FS 2004 - FSX, X-Plane ve Prepar3d' deki Deneyimleriniz FS 2004 - FSX, X-Plane ve Prepar3d' deki Deneyimleriniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BBlackman -- 10 Haziran 2017; 21:31:21 >

• Prepar3d v4, PMDG 747

FS 2004 - FSX, X-Plane ve Prepar3d' deki Deneyimleriniz FS 2004 - FSX, X-Plane ve Prepar3d' deki Deneyimleriniz FS 2004 - FSX, X-Plane ve Prepar3d' deki Deneyimleriniz FS 2004 - FSX, X-Plane ve Prepar3d' deki Deneyimleriniz FS 2004 - FSX, X-Plane ve Prepar3d' deki Deneyimleriniz

• Selam dostlar

Geçenlerde dayanamadım malum yerden bazı Carenadoları indirdim (pirates of flight yapımı olanlar )

İndirdiğim dosyaları taradım temiz çıkıyor, kurarken de problem yok, ama FSX'i açınca Carenadolara ait bazı gau ve dll dosyaları virüs diye Avira veya Bitdefender tarafından siliniyor, anlamadım gitti

Tararken ve yüklerken virüs değildi de ne ara virüs oluyo bu dosyalar anlamadım ! Bana pek bi tuhaf geldi.

Benzer durumu yaşayan arkadaş oldu mu, veya bunlar gerçekten virüs mü ? Bilgisi olan varsa sevinirim

• quote:

Orijinalden alıntı: hannschneiderr

Selam dostlar

Geçenlerde dayanamadım malum yerden bazı Carenadoları indirdim (pirates of flight yapımı olanlar )

İndirdiğim dosyaları taradım temiz çıkıyor, kurarken de problem yok, ama FSX'i açınca Carenadolara ait bazı gau ve dll dosyaları virüs diye Avira veya Bitdefender tarafından siliniyor, anlamadım gitti

Tararken ve yüklerken virüs değildi de ne ara virüs oluyo bu dosyalar anlamadım ! Bana pek bi tuhaf geldi.

Benzer durumu yaşayan arkadaş oldu mu, veya bunlar gerçekten virüs mü ? Bilgisi olan varsa sevinirim

Bir sistemde iki antivirüs yüklü olmaz. İki tane yüklüyse bir tanesini kaldırın.
    Dosya 128 MB'tan küçükse VirusTotal'de taratın:
    https://www.virustotal.com/
    Linkini paylaşın sonra.

• Hocam Avira dizüstünde yüklü, Bitdefender de masaüstünde yüklü. Yani sistemde ikisi birden yok, ayrı ayrı 2 bilgisayarım var. Ayrıca dosya boyutları büyük olduğu için de virustotal'de tarayamıyorum maalesef.

Ama benim tahminim bu dosyalar ilaçlı dosyalar olduğundan, doğrudan virüs olmamakla birlikte çalıştıkları anda lisans kontrollerini filan engelleyen yazılımlar eklendiyse satır aralarına, virüs programlarının hoşuna gitmeyip şüpheli buluyor olabilirler, ama benim uzmanlığım olmadığı için bilemiyorum tabii, sadece tahmin benimki
  • quote:

Orijinalden alıntı: hannschneiderr

Hocam Avira dizüstünde yüklü, Bitdefender de masaüstünde yüklü. Yani sistemde ikisi birden yok, ayrı ayrı 2 bilgisayarım var. Ayrıca dosya boyutları büyük olduğu için de virustotal'de tarayamıyorum maalesef.

Ama benim tahminim bu dosyalar ilaçlı dosyalar olduğundan, doğrudan virüs olmamakla birlikte çalıştıkları anda lisans kontrollerini filan engelleyen yazılımlar eklendiyse satır aralarına, virüs programlarının hoşuna gitmeyip şüpheli buluyor olabilirler, ama benim uzmanlığım olmadığı için bilemiyorum tabii, sadece tahmin benimki

Olabilir. Virüsün tanımına, uyarı seviyesine göre bakıp, karar verirsiniz artık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ben AVG free kullanıyorum. Problemli dosyaları istisnalara ekliyorum.
  • BBlackman kullanıcısına yanıt
    Evet hocam ben de aynen öyle yapıyorum zaten
  • prepar 3d indirdim grafikler güzel ama 737 ve 777 pmdg gerekli. uzun yıllar önce indirmiştim ama format sonrası kaybettim ve nereden indireceğimi bilmiyorum. torrent yada normal linki olan varsa özelden atarsa çok sevinirim
  • En son Flight Simulator X kullanmıştım 2 - 3 sene evvel. 64 Bit Prepar3d v4 ile tekrar uçuş simulatörü dünyasına adım attım. Meshten autogene varana dek eksiksiz şekilde görsel altyapı açısından en iyi verimi almak için eklentiler yüklemek istiyorum. Şimdilik freemeshx'in bütün paketlerini ve TAxi2gate' LTBA Atatürk Havalimanı eklentisini yükledim.

Orbx, FSgenesis, Flight Environment x, Ground Environment x, vb kafam çok karıştı hangisi hangisinin alternatifi idi?

mesh, terrain, landclass, vb eklentiler arıyorum. Mesh kısmı tamam diğerleri?
  • Sanal Bellek S kullanıcısına yanıt
    coğrafya için orbx global ve europe 64bit eklentilerini bekle başka bir şey kurma. ben sana xplane11 tavsiye ederim ama henüz pmdg gibi uçaklar yok eğer çıkarsa p3dv4 işi biter.
  • Prepar3d v4, PMDG B777-200

FS 2004 - FSX, X-Plane ve Prepar3d' deki Deneyimleriniz FS 2004 - FSX, X-Plane ve Prepar3d' deki Deneyimleriniz FS 2004 - FSX, X-Plane ve Prepar3d' deki Deneyimleriniz

• Prepar3d v4, PMDG B777-300

FS 2004 - FSX, X-Plane ve Prepar3d' deki Deneyimleriniz FS 2004 - FSX, X-Plane ve Prepar3d' deki Deneyimleriniz FS 2004 - FSX, X-Plane ve Prepar3d' deki Deneyimleriniz FS 2004 - FSX, X-Plane ve Prepar3d' deki Deneyimleriniz

• Hocam v4'ün v3'ten gözle görülür bir farkı var mı ?? Yani şu an geçmeye değer mi ??

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hiçbir olumlu fark yok. Sözde 64 bit ama sadece exe 64 bit başka bir değişiklik yok.
  • P3D de, yüksek seviyede olsa da hiçbir fark yaratmayan ama fps düşüşüne neden olan bir grafik ayarı var mı acaba?

Fark yaratmayan bir ayarı high ya da ultra high da tutup fps düşüşüne sebep olmayalım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • FSX ve Prepar3d için de çıkmış.

FS 2004 - FSX, X-Plane ve Prepar3d' deki Deneyimleriniz
  • doğru yerde değilim muhtemelen ama, pc için güzel bir uçak oyunu arıyorum bana yardımcı olabilcek varmı acaba ?
  • P3D v3.4 için gerçek zamanlı hava durumu programı önerisi lazım. FSRealWX vardı ama P3D'de çalışmıyor. Ücretsiz program önerir misiniz?
  • 
Sayfa: önceki 190191192193194
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.