Şimdi Ara

Frostpunk Türkçe Yama - RESMİ TR DESTEĞİ GELDİ (24. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
525
Cevap
24
Favori
63.332
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • @keamle Yeni senaryo dahil çalışmalar hala devam ediyor. Türkçe dil desteğinin yayınlanmasındaki bunca gecikmenin tek nedeni, çıkışıyla beraber Türkçe dil desteğinin olmamasıdır. Gerçekten en eğlenceli projelerimizden biri oldu bizim için, ancak güncellemeler devam ettiği için ve en önemlisi de yeni senaryonun henüz yayınlanmamasından dolayı tahminimizce oyun stabil hale yakınlaştığı zaman ( muhtemelen yeni senaryodan sonra ) yayınlanacaktır. Daha detaylı bilgi için facebook sayfamızı da takip edebilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhabalar, siteye yeni katıldım. dosyanın rar şifresini soruyor nedir acaba?
  • Arkadaşlar ben oyunu keyfine çevirdim isteyen arkadaşlarda kullandı. Zaten benim amacım resmi yama çıkana kadar idare etmesi içindi. Oda geliyormuş.
  • FunSociety kullanıcısına yanıt
    Elinize sağlık hocam oyunun Ana konusundan daha aktif bir konuya sahipsiniz , Çeviriniz sayesinde anlayarak ve eğlenerek bitirdim.Keşke emeklerinin karşılığını alabilseydiniz.
    Ben sayende oynadım bundan sonraki projelerinizi takip edicem elinize sağlık
  • Resmi yama ne zaman çıkacak bi haber varmı, resmi yamayı kim yapıyor hangi ekip, bilgisi olan arkadaşlar bizimli paylaşırsa sevinirim...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Çok çok geçmiş olsun inş bigün geri dönersiniz
  • @lifelessboy Türkçe dil desteği yeni senaryoya ait DLC ile beraber çıkacak. AiBell Game Localization facebook sayfamızdan her zaman bizi takip edebilir ve son gelişmeler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

• AsRuleS kullanıcısına yanıt
    Cevabınız için teşekkürler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Emeğiniz için teşekkürler.
    Bu Mafia 3 konusunda son kez elimizden geleni yapıp çevirisini yapabiliriz diye düşündüm. Şu link üzerinden isteyen herkes çeviriye katılabilecek.

http://turkceoyunlar.oneskyapp.com/collaboration

Proje oyunun Steam sürümüne güncellendi. Tüm DLC'ler dahil 50350 satır metin var.

Boş Zamanın Varsa günlük çeviriye katılabilirsin ne olur Allah rızası için yardım et Mafia3 çevirisi bitirelim bende çevirisi yapıyorum
  • elinze sağlık
  • Çok teşekkürler
  • arkadaş resmi dil desteği gelene kadar türkçe yamanı çok kullandım yararlandım. Emeğine sağlık. çok sağol.
  • Arkadaşlar hayırlı uğurlu olsun. Bugün itibariyle yeni güncelleme geldi.

Veeee oyuna Türkçe dil desteği resmi olarak eklendi!!!

Ayrıca yeni senaryo modu da geldi = "The Fall of Winterhome"

Frostpunk Türkçe Yama - RESMİ TR DESTEĞİ GELDİ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nomadio -- 19 Eylül 2018; 20:54:38 >
  • Frostpunk için yeni senaryoyla birlikte Türkçe dil desteği yayınlanmıştır.

Herkese keyifli oyunlar dileriz :)

Frostpunk Türkçe Yama - RESMİ TR DESTEĞİ GELDİ

• çeviride emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. mükemmel bir iş çıkarmışsınız. size tek bir sorum var acaba bu çeviri 1.0 da çalışıyor mu çalışmıyorsa ne yapmam gerekir.
  • özür dilerim indirme sayfasında 1.0 içinde yama varmış. vallahi bravo arkadaşlar herşeyi düşünmüşler. tekrardan çok teşekkürler çeviri için.
  • AsRuleS kullanıcısına yanıt
    Sırf siz Türkçe yama yapacaksınız diye bu arkadaşların yamasını yüklemedim ve oyunu uzun süre açmadım. Bugün nasip oldu açmak ve daha ilk dakikadan moralim bozuldu. Bir çok cümle yarım, bazı yerler ingilizce, grafik ayarlarında quarter-half-full'ü çeyrek-yarım-dolu diye çevirmişsiniz ve daha bir çok şey. Umarım düzeltilir.
  • 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.