Şimdi Ara

From (2022 - ) | Epix (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
71
Cevap
1
Favori
3.377
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ilk sezonu ite kaka bitirmiştim, dizi prodüksiyon, kurgu, oyunculuk olarak çöp

• hikayeyi bir an önce ilerletmeleri lazım, son 2 bölüm 5-6 puan civarında.
    s02e06
    biraz ilerleme oldu, ama hala patates soğan stoğuyla uğraşıyoruz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 6. Bölüm baya iyiydi

• bu hafta yeni bölüm yok,ya da telif yedi.

• yok derken ? bu akşam yayınlancak işte amerika 'da, her pazar yayınlanıyor.

• Dizi telif yemiş,online sitelerden kalkmış,ama torrente var.Şu an 7.bölümü indiriyorum.

• 2.sezon bitecek, hala elle tutulur bir teori yok

gerile gerile bir hal olduk.

sorular artıyor, cevaplar verilmiyor...

• Lostu hatırlatıyor bu dizi full gizem

• Son sahne iyiydi...

• Bu adamların işi zaten soruya cevap vermek değil kafada yeni sorular oluşturmak.

• diziye bak, 2 sezondur peyzaj mimarı Victor 'u izliyoruz, ağaçları yaprakları ölçüyor, biri de demiyor aga sen ne ayaksın, herşeyi çözdün bir de çevre düzenlemen mi kaldı

• Lost ta nasıl adanın kendine ait gizemli bir durumu varsa bu kasabada ona benziyor.

Cevaplanması gereken sorular;

1-Ormanda ne var?

2-Yaratıklar, geçmişte ölmüş insanların orjinal bedeni mi yoksa onlara benzeyen başka şeyler mi?

3-Burası insanların hapsedildiği bir deney bölgesi mi?

4-Yaratıkları öldüren kurtçuklar neyin nesi? Şerifi niye öldürmedi?

5-Telsizin karşı ucundaki kişi kimdi?

• ilk sezon fena değildi beğenmiştim ikinci sezonda 5.bölümdeyim malesef iyi gitmiyor beklentim iyice düştü ama yinede izliyoruz bakalım ...

• 3*8 çok güzel bölümdü,ama artık şu çocuğun hala ihtiyacı olmamasına rağmen baston kullanmasına uyuz oluyorum...Dizide şimdilik en çok sırıtan o baston..

• Finalde bizi ne hale sokacaklar iy kötü belli şahane dizi.

• 3x8 değil 2x8.
    hiçbir ilerleme olmadı, aynen dewamke.

• Düşündüğüm gibi oldu.Ölen yaratığın sıvısını mermiye entegre edip yaratık öldürebilecekler.(işe yararsa tabi).Öldürdükleri yeni yaratıklardanda yeni sıvılar elde edebilecekler. Dizide ana konu çok çok yavaş ilerliyor. Sürekli boş konuşmalar,insan ilişkileri üzerine uzadıkça uzatılan konu çok sıkıyor.

Sezon finalinde sürprizler olabilir. Mesela kasabaya yeni gelen droncu çocuk sistemi en çok sorgulayan ve akıllı biri.Sistemden birilerinin kasabada insanların arasında olduğunu düşünüyor. Telsizcinin aklında bile şüpheler oluşturdu. Bölüm finalinde de tombul kadını ağaca bağlamıştı. Belkide onu sistemin elemanı olduğunu düşünüyor. Sezon finali sürprizlerinden biri bu olabilir.

• şu çinli eleman kenny midir nedir triplerinden bıktım arkadaş yav , o gelince diziyi ileri sarıyorum

madem güvenlik sağlayacak psikolojin yok ver silahını bırak işi .

bir de bazı tipler var, eleman diyor deney meney yapıyorlar bize diğeri diyor ki yok çok saçma. Yav yaşadığın yerin mantığı yok zaten ona mı takılıyorsun

dizideki en mantıklı karakterler şu jade ile mühendis eleman. Diğerleri bu kafayla koyun bile güdemezler bırak kurtulmayı

• GeraltofRiviaCiri16 kullanıcısına yanıt
    lost 'la karşılaştiriliyor gizem olarak ama lost 'ta her bölüm gizem çözülür, bir sonrakine geçerlerdi.

Boyd, ormana gittin ve fener gördün, yav bunun üzerinden araştırmanıza devam edin işte, hiç yaşanmamış gibi devam ediyorlar. tek açıklaması > senaristler de gidişatı bilmiyor, chatGpt 'ye bile yazdırıyor olabilirler.
    yav biriniz de ne bileyim, o gece yürüyenleri kafesle falan kıstırın bir yerde, tuzağa düşürün, benzin dökün yakın gece ormanı, birşeyler deneyin. ama dediğim gibi, senaristin iq yetmiyor malesef.

• Bu bölüm de güzeldi.

Spoiler,

mesajı görmek için tıklayın.
    Haftaya beyazlı çocuğun gizemi çözülecek her halde..Şu kurşunlar işe yarasaydı,iyi olurdu ama yine olmadı..canavarlar 500 insanlar 1 şeklinde sezon finaline gidiyoruz. Acaba şu böcekler girince,canavara mı dönüşüyorlar,haftaya yeni gelen eleman sayesinde cevabını öğreneceğiz..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Moldova_lover -- 18 Haziran 2023; 19:31:24 >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.