Şimdi Ara

Mcdodo Ca-6180 2İn1 Lightning To Lightning Çoklayıcı Soket * 34.86₺ (81. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
2.060
Cevap
131
Favori
188.403
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
261 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7980818283
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aksesuar Seti kazanan katılımcıları tebrik ederiz. Cumartesi(yarın) 23.59'a kadar detaylı teslimat bilgilerini iletmeyen kişiler, haklarını kaybedecektir. Yedeklerin son bilgi iletme süresi de, Pazar(yarından sonra) 23.59'dur. 00.00 sonrası iletilen bilgiler dikkate alınmayacaktır, bilginize.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mcdodo Ca-6180 2İn1 Lightning To Lightning Çoklayıcı Soket * 34.86₺

CH-7921GaN 65W Yüksek Hızlı 2xType C 1xUSB Girişli Şarj Cihazı

- Özel yeni nesil GaN materyal ile üretilmiştir.(GaN: Silikon bazlı materyallere göre daha hafif, daha iletken ve kaliteli bir materyaldir.)
    - Yüksek kalite GaN materyali ile ısınmalara karşı dayanıklı bir yapıdadır.
    - 65W güç ile cihazlarınızı hızlı bir şekilde şarj edebilirsiniz.
    - 8 özel koruma teknolojisi ile cihazınızı güvenli bir şekilde şarj edebilirsiniz.
    - Üründe bulunan 2xType C ve 1xUSB girişi ile aynı andan birden fazla cihazınızı şarj edebilirsiniz.

CH-8101 100W GAN 1USB-2XTYPE-C GİRİŞLİ ÜNİVERSAL DUVAR ADAPTÖRÜ

• mcdodo.com.tr kullanıcısına yanıt
    Yedekler bilgilerini 23.59'a kadar iletebilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

CH-8411 20W PD USB + USB-C Type-C QC3.0 PD Çift Bağlantı Noktalı AB Şarj Cihazı

• Hediyem kargoda mı merak ediyorum Mcdodo Ca-6180 2İn1 Lightning To Lightning Çoklayıcı Soket * 34.86₺ 

• yurt içi kargonun uygulamasını indir, üye ol. otomatik görünüyor, bi kargon olduğunda

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • arkadaşlar ürünler kargoya verilmeye başlanmış. yurtiçi kargo uygulamasına üye olup bilgilerinizi doldurun verilip verilmediğini ordan takip edebilirsiniz. teşekkürler mcdodo

• mevsimsizim M kullanıcısına yanıt
    Ben üye oldun gözükmüyor zaten ben normalde bayramdan önce kazanmıştım bekliyoruz bakalım

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • marsk35 kullanıcısına yanıt
    adresi falanda doldur, belki ondanda olabilir. benimki göründü

• mevsimsizim M kullanıcısına yanıt
    Ben mcdodo ya bilgilerimi istediklerinde tc mi mesaj olarak yollamamıştım belki ondan çıkmıyordur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi marsk35 -- 24 Mayıs 2021; 18:51:55 >
  • marsk35 kullanıcısına yanıt
    ondan değildir. yine

• Kargom geldi hediyem lightning kablo
    Mcdodo ürünü hakkında yorum.
    Kısaca anlatayım Burada hediye
    kazanmayan arkadaşların kablo ihtiyacı olabilir şunu söyleyebilirim ki Gerçekten kaliteli ürünler kesinlikle orijinal almaya deymez denebilecek kadar kaliteliler benim çok hoşuma gitti kesinlikle tavsiye ederim bana gelen ürün standart plastik bir kablo olmasına rağmen çok Orjinal ve sağlam duruyor paketleme diyecek bir şey yok gayet yerinde ve şık Çevremde herhangi bir şekilde kablosu bozulan olduğunda direk bu firmayı önericem benim için önemli olan kalite çünkü genelde bir şey almadan önce bir çok insan bana soruyor ve genelde basesus marka almalarını öneriyordu…. bundan önce basesu ve cafele marka kablolar kullanıyordum emin olun onlardan bile iyi diyebilirim cafele den daha iyi basesu ile neredeyse aynılar ama bir tık önde mcdodo. Şarj kablosu ihtiyacı olan bence bu markadan direk kendini alsın eğer daha önce kullanmış olsaydım hiç düşünmez sipariş verirdim ayrıca ben normalde tp-c girişli bir kablo kazanmıştım Sağ olsunlar bana lightening kablosu göndermişler ayrıca bunun için de teşekkür ediyorum kısaca söylemem gerekirse ben firmanın ürünlerini çok beğendim herkese tavsiye ederim hatta tavsiyenin de üzerinde Orjinal almak yerine bu firmadan alıp kullanmanız bütçeniz açısından en güzel olacaktır

Mcdodo Ca-6180 2İn1 Lightning To Lightning Çoklayıcı Soket * 34.86₺

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi marsk35 -- 25 Mayıs 2021; 11:56:51 >

• Ürün bu sabah saatleri elime ulaştı. Mükemmel paketleme, ürünün yanına bir de kahve hediye edilmiş. Bir fincan kahvenin kırk yıl hatırı vardır Mcdodo Ca-6180 2İn1 Lightning To Lightning Çoklayıcı Soket * 34.86₺ 

Ürün gayet kaliteli duruyor. Mcdodo'ya şükranlarımı sunuyorum.

• Güzel günlerde kullanın. Geribildiriminiz için teşekkür ederiz.

CH-8720 MagSafe Kablosuz Şarj Adaptörü

- Ürün 15W şarj gücüne sahiptir.
    - Ürün kablosuz hızlı şarj yapısına sahiptir.
    - Ürün iPhone 12-iPhone 12 PRO-iPhone 12 PRO MAX-iPhone 12 Mini cihazlara tam uyumludur.
    - Ürün hızlı şarj gücüne sahiptir.
    - Ürün tam uyumludur.

• arkadaşlar aksesuar seti 3 lü şarj kablosumu geldş herkese, sanki bi yanlışlık var gibi

• Kazandığım ürün az önce geldi. Power bank ihtiyaç duyduğum bir üründü, kapasitesi 20 000 mAh bana fazlasıyla yeteceğini düşünüyorum. Hem micro usb ile hemde type-c ile şarj edilebiyor, üründe güç çıkışı için 2 adet usb kısmı bulunuyor. Led ekranı ile kalan şarj miktarını görebiliyorsunuz. Teşekkürler Mcdodo.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi civilengineer23 -- 26 Mayıs 2021; 17:46:7 >

• 
Sayfa: önceki 7980818283
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.