Şimdi Ara

Frizt dayı şu karikatürün ingilizcesini merak etti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.688
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

arkadaşlar acil ingilizceye çevirirmisiniz

face te sormuş ta şimdi zorlandım sizlerden yardım alayım dedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GanGstaStyLeZ16 -- 18 Şubat 2009; 16:26:49 >

• up
  • kimin karikatürü lan bu.çizimden yiğit özgür olduğunu çıkarıyorum.sözde komiklik yapmaya çalışmış ama hem kendi tarihine hemde kendi ülke vatandaşlarına hakaret etmiş.sakın gösterme isviçreli dayıya.türkleri potansiyel abaza sanacak.zaten bicca yüzünden yaftalanmışız.yiğit özgürü severim.Karikatür sanatında özgürlüğe eyvallah ama özgürlükten dem vurarak kendi vatanını aşağılamak hıyarlıktır.sadece öğrenciler okuyor kendisini zannediyor.zira bu öğrenci platformlarında gülünecek ama ciddi bir platformda lanet yağdırılacak bir karikatür.kendisi bugün bu topraklar altında huzurlu şekilde yaşıyorsa bunu o 'abaza' diye yaftaladığı atalarına borçludur.içlerinde iyiside olmuştur kötüsüde.Fakat 2500 küsür yıllık bir tarihi olan tüm milletin savaşlarını,özgürlük mücadelelerini vs..karı için yapmış gibi göstermek çok yanlış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi keltikfrost -- 18 Şubat 2009; 16:29:24 >

• kardeş aşağıladığım yok...elhamdüllilah türküz...ne abazası bu arada :S
  • Umut Sarıkaya'nın karikatürü ben oldukça beğendim valla.

- If we keep hanging around together, we won't be able to find a girlfriend. Lets split up.

- :o he is right lan

Böyle bişeyler işte
  • hani karikatür..Bizdde görseydk
  • Bana göre anlamsız bir tepki gelince kaldırmış arkadaş, karikatür şu :

• quote:

Orjinalden alıntı: cause_of_death

Bana göre anlamsız bir tepki gelince kaldırmış arkadaş, karikatür şu :

süpermiş
  • anlamsız mı?

elin isviçreli dayısı görünce demek anlamsız olacak?

adam türk değil,espri yeteneği seninle aynı değil,genç değil vs..

Kendi aramızda çok komik olabilir(bence de çok komik) ama daha geniş bir çevreye ulaştığında tehlikeli bir hal alır.Gülecek bir çok konu varken böyle tehlikeli bir konu seçmek yanlış.ülkemizde ki en ufak bir olayın uluslararası platformda nasıl yorumlandığı aşikar(van'da bir koyunun ardından atlayan bir sürü koyunun yurtdışında türklükle bağdaşlaştırılıp ti'ye alınması. gibi)
  • isviçreli dayının msn i vermeniz mükün mü?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.