Şimdi Ara

* Frene Basınca (Tak-Tık) Diye Ses Geliyor. Ne Yapmalıyım ? *

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
19.948
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Arkadaşlar benim ilginç bir sorunum var. Bu sorun aşağı yukarı 1.5 haftadır baş göstermeye başladı. Seyir halindeyken fren yapınca arabanın ön tarafından bir yerden (Tak-Tık) diye bir ses geliyor. Hatta sesi hissediyorum, yani şöyle hissediyorum sol ayağım boştayken yere basılıyken sesi hissediyorum. Arkadaşlar bunun sebebi nedir gerçekten çok endişeliyim. 2 hafta önce balatalarım değişti. 4-5 gün öncede 4 adet yeni lastik ve çelik jant aldım. Kısacası ne yapmam lazım. Yardımcı olursanız çok makbule geçer . . .

• Arabanızın marka modeli ?
  • 98 Model Vw Polo . . .
  • Disklerde prolem vardır.
  • Araçta ABS varsa ABS devreye giriyor olabilir. özellikle diskler yeni olduğunda alışana kadar gereksiz yerlerde ABS devreye girebiliyor.
  • Bende disklerde diye düşünmüştüm. Ek olarak 100 Km ile giderken fren yapıncada titreme yapıyor. Aklıma ilk olarak diskler geldi . . .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Auto CAD

Bende disklerde diye düşünmüştüm. Ek olarak 100 Km ile giderken fren yapıncada titreme yapıyor. Aklıma ilk olarak diskler geldi . . .

hazır kullanıcısını bulmuşken :D Polo'nuzdan memnunmusunuz :)

Ve ihmal ettirme değiştirdiğin yere git göster sor okadar para vermişindir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Brujeria35

quote:

Orijinalden alıntı: Auto CAD

Bende disklerde diye düşünmüştüm. Ek olarak 100 Km ile giderken fren yapıncada titreme yapıyor. Aklıma ilk olarak diskler geldi . . .

hazır kullanıcısını bulmuşken :D Polo'nuzdan memnunmusunuz :)

Ve ihmal ettirme değiştirdiğin yere git göster sor okadar para vermişindir.

Çok şükür bir problem yok genel anlamda idare ediyoruz. Ama şu ses olayı kafamı kurcaladı . . .
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.