Şimdi Ara

Freezon’a Geçemiyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
492
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar hattım babamın üstüne hattı kendi üstüme alıp freezona geçmek istiyorum. Vodafone’nin sitesinde 2-3 kere form doldurdum sms yolladım yine de freezona geçemiyorum illa bayiye mi gitmem lazım ? Bu koşullarda bayiye gitmek istemiyorum tavsiyesi olan var mı müşteri hizmetlerini arayıp geçebilir miyim ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bende de aynı sorun var. Numarayı taşırken bayide kimlik numaramı falan aldılar tanımlama yapıcaz diye, ben de yapıldı sanıyordum. Tarifelere baktığım zaman FreeZone tarifeleri çıkmıyordu sistem hatası zannetmiştim. Demin bi mesaj yolladım FREEZONESORGU diye bi baktım ki benim TC kimliğim tanımlanmamış. 26 yaş altı kullanıcılar yararlanabilir diyor. Sonra 542’yi aradım oradaki temsilci bayide tanımlamanın yapılmış olduğunu fakat aktif olmadığını söyledi. Bayiye gitmeniz gerek diyor ama ben 20 yaş altıyım dışarı çıkamıyorum bu ne saçma iş, Turkcellde falan bir mesajla hallediliyor gnctrkcll’e kayıt.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynen öyle dostum ben de 542 yi aradım freezone’a geçiş kapatıldı dediler bu olaylardan sonra açılacakmış.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.