Şimdi Ara

***FREELANDER SAHİPLERİ BURAYA*** (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir (2 Mobil) - 3 Masaüstü2 Mobil
5 sn
91
Cevap
6
Favori
75.720
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • internette satanlar var,diğer araçlar nasıl otoexpere baktırılıyorsa,alacağınız aracıda baktırmanız gerekir.
  • Merhaba. 1.8 tüplü 240.000 km de 2000 model satın aldım 1 ay önce. Çok araba sahibi oldum özellikle sıfır fakat bu tarza
    ilk geçiş denemem Freelander ile oldu. Şimdilik asfaltta kullanıyorum. Şehirler arası 260 kilometreyi otoban şartlarında 40 tl
    lpg tüketimi ile tecrübe ettim. Asfaltta ve önden çeker pozisyonda sürekli kullanacağım tüketim avantajı açısından.
    Ne gibi sorunlarla karşılaşırız zaman gösterecektir. Fakat kullanımı çok keyifli ve gücü her viteste hissediliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: observerman

hangi şehirdesiniz?

Marmaristeyim dostum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İzmir'de Gizmer 0 533 7732586 arayabilirsin,selamlar
  • Sürüş sırasında gaza yüklenildiği zamanlarda ara ara daire içine aldığım lamba yanıyor ve belli bir süre de yanık kalıyor. Kendiliğinden de sonra sönüyor. Araçta gidişatta ve çalışmada herhangi bir problem gözükmüyor? Araç 2004 2.0 dizel manuel. 180bine yaklaştı. Neden yanar bu uyarı? Bilgisi olan var mı? Kullanım kitapçığı ingilizce değil.
    Bu mesaja eklenen görseller:

***FREELANDER SAHİPLERİ BURAYA***

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bende 2000 1.8 tüplü var... çok memnunum. 22 kuruş yakıyor şehirdışı. yol tutuş süper.. arka camın elektrikle açılması sol sag 2 torpido arka file tutucular aracı ozel kılan detaylar..0533 235 58 70 bilgi veririrm arayan olursa..
  • 2005 model freelander araçlarda dış sıcaklık sensörü var mi ?

• Arkadaşlar merhaba
    Bende freelander almayı düşünüyorum , şuan ilgilendiğim aracın link ını eke bırakıyorum değerli yorumlarınızı beklıyorum.
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pickup-land-rover-land-rover-freelander-4x4-otomatik-2.5-v6-lpg-orj-195.000-km-660344828/detay
  • quote:

Orijinalden alıntı: feyyaz5234

Arkadaşlar merhaba
    Bende freelander almayı düşünüyorum , şuan ilgilendiğim aracın link ını eke bırakıyorum değerli yorumlarınızı beklıyorum.
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pickup-land-rover-land-rover-freelander-4x4-otomatik-2.5-v6-lpg-orj-195.000-km-660344828/detay
    Öğrendıgım bılgıye göre td4 tavsıye edıyor herkes.

• quote:

Orijinalden alıntı: rok206

Öğrendıgım bılgıye göre td4 tavsıye edıyor herkes.

Alıntıları Göster
    Bilgiiçin teşekkürler

Tam olarak karar veremedım ama bakıp donup yıne bu arabaya gelıyorum.
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pickup-land-rover-2001-freelander-2.5-v6-degisen-boya-yok-otomatik-4x4-hatasizzz-676648157/detay/

• merhabalar...2013 freelander 2.0 si4 almayı düşünüyorum ama tabii lpg dönüşümü yaptırmak istiyorum..deneyimlerinizi öğrenmek isterim ...teşekkürler
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.