Şimdi Ara

Freedos Z500 mü W8 G500 mü Almalıyım?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
407
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar 1400 liraya kadar bütçem var ve bunlardan birini almaya karar verdim. Ancak bunlar arasında hala kararsızım. z500 freedos alırsam malesef korsan işletim sistemi kullanmak zorunda olacağım. Etik olmaması bir yana orjinal windows kullanmazsam bir sıkıntı, eksiklik vb. sorunlar yaşar mıyım bilmiyorum. Sizce hangisini almalıyım ?

linkler;
    z500 :http://www.hizlial.com/lenovo-z500-59-366635-i5-3230-32ghz-6gb-500gb-2gb-gt645m-156-freedos-notebook/30.001.1350.0360?ref=18052012&utm_source=reklamaction&utm_medium=cpa&utm_term=affiliate&utm_content=teknoloji&utm_campaign=affiliate_teknoloji&adw=1

g500 :http://www.vatanbilgisayar.com/notebook-netbook-tablet/lenovo-59-390101-g500-notebook-core-i5-260ghz-4gb-492+8-ssd-2gb-156-w8-tasinabilir-bilgisayar/productdetails.aspx?I_ID=68632

• Bence freedos olmayanı al şahsen ben n550jv ye w8 değilde w7 yüklemek istedim driverlerı uyumlu değildi internettede yok başıma bela oldu uğraşıyorum hala bence freedosla ilgili tam bir bilgin yoksa alma bundan önce kullandığın bilgisayarda ürün anahtarı varsa ve yükleyeceğin işletim sistemi aynıysa o ürün anahtarını girersin
  • quote:

Orijinalden alıntı: LeBron_23_James

Merhaba arkadaşlar 1400 liraya kadar bütçem var ve bunlardan birini almaya karar verdim. Ancak bunlar arasında hala kararsızım. z500 freedos alırsam malesef korsan işletim sistemi kullanmak zorunda olacağım. Etik olmaması bir yana orjinal windows kullanmazsam bir sıkıntı, eksiklik vb. sorunlar yaşar mıyım bilmiyorum. Sizce hangisini almalıyım ?

linkler;
    z500 :http://www.hizlial.com/lenovo-z500-59-366635-i5-3230-32ghz-6gb-500gb-2gb-gt645m-156-freedos-notebook/30.001.1350.0360?ref=18052012&utm_source=reklamaction&utm_medium=cpa&utm_term=affiliate&utm_content=teknoloji&utm_campaign=affiliate_teknoloji&adw=1

g500 :http://www.vatanbilgisayar.com/notebook-netbook-tablet/lenovo-59-390101-g500-notebook-core-i5-260ghz-4gb-492+8-ssd-2gb-156-w8-tasinabilir-bilgisayar/productdetails.aspx?I_ID=68632

Tabiki. Z500

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Zhorba

Bence freedos olmayanı al şahsen ben n550jv ye w8 değilde w7 yüklemek istedim driverlerı uyumlu değildi internettede yok başıma bela oldu uğraşıyorum hala bence freedosla ilgili tam bir bilgin yoksa alma bundan önce kullandığın bilgisayarda ürün anahtarı varsa ve yükleyeceğin işletim sistemi aynıysa o ürün anahtarını girersin

Kullanabileceğim ürün anahtarım yok ve driver işinden çekiniyorum bende. Lisansız olmasının zararı olmayacaksa arkadaşın da belirttiği gibi kesinlikle z500 önde. Ancak lisansı mı donanımı mı seçmem gerekir acaba bilmiyorum.
  • quote:

quote:

Bence freedos olmayanı al şahsen ben n550jv ye w8 değilde w7 yüklemek istedim driverlerı uyumlu değildi internettede yok başıma bela oldu uğraşıyorum hala bence freedosla ilgili tam bir bilgin yoksa alma bundan önce kullandığın bilgisayarda ürün anahtarı varsa ve yükleyeceğin işletim sistemi aynıysa o ürün anahtarını girersin

Kullanabileceğim ürün anahtarım yok ve driver işinden çekiniyorum bende. Lisansız olmasının zararı olmayacaksa arkadaşın da belirttiği gibi kesinlikle z500 önde. Ancak lisansı mı donanımı mı seçmem gerekir acaba bilmiyorum.

Kardeşim becerebilirsen internetten indir w8 i yükle beceremezsen . git bilgisayarciya onlar yaparlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: terminator282

quote:

quote:

Kardeşim becerebilirsen internetten indir w8 i yükle beceremezsen . git bilgisayarciya onlar yaparlar

Ben de z500 istiyorum aslında çok teşekkür ederim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.