Şimdi Ara

FreeDos Meselesi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
2
Favori
1.661
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bunlar göründüğü kadar masum değil ogrencilere dağıtılan keyler diye duymuştum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackprague

40-50ye nasıl oluyor yasal mı
    yasal olmuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emre343806

Tamamen yasal sana mail olarak key geliyor satın aldığında key girerek windows 10 pro ya sahip olabilirsin tamamen yasal orjinal sadece 1 bilgisayara kurma hakkın oluyor cdsi yok anahtar giriyorsun bukadar ömür boyu kullanabilirsin
    insanlara yanlis bilgi vermeyin, bu keyler kesinlikle yasal degil . Bunlar MAK/KMS anahtarlar. Ben open lisans olarak isletim sistemi alirim, 135 dolar win 10 pro lisans fiyatidir benim icin. Ancak 1 anahtar aldigimda microsoft bana 50 oturum hakki verir. Bu insanlar da kendilerine saglanan bu anahtari 50 kisiye kadar satarak 250-500 dolar arasi para kazanirlar. bir baska yol da gelistirici hesaplarina verilen ahatarlari satmaktir.

sonuc olarak elde edilen anahtar gecerli bir anahtardir, microsoft da pesini pek takip etmez, ancak bu kullanim sekli microsoft sozlesmesine aykiridir ve ulkemizde de yasal degildir.

Cok takilmamak lazim key mevzusuna, artik windows 10 u kurmak icin artik anahtar gerekmiyor, aktive etmeden de kullanilabiliyor ve isletim sisteminin surekli tacizi disinda bir problem de cikmadi su ana kadar bu sekilde biraktigim makinelerde. bahsedilen keyleri satin almak ev kullanimi icin birsey ifade etmiyor, tek arti yani crack denilen icinde ne oldugu belirlenmeyen seyleri en azindan sisteme dakka birden dahil etmemis olunuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zengier -- 20 Aralık 2019; 10:55:57 >

• Öğrenci tanıdığınız varsa, microsoft bazı üniversitelere w10'u ücretsiz veriyor anlaşmasına göre. Ben öyle yaptım, bedavaya halledebilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • nereden23 kullanıcısına yanıt
    Öğrenciyim nereden başvurucaz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Linkin BU olması lazım, okulunu yazıp kontrol edebilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nereden23 -- 20 Aralık 2019; 11:46:28 >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.