Şimdi Ara

Free Migration açıldı [WOW Classic]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.538
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

WoW Classic oynayıp da dengesiz populasyon problemi yaşayanlar için Free Migration açıldı. Bir bakabilirsiniz.

Ben Ally karakterlerimi Earthshaker’a geçirdim. Yaklaşık 20 kişi var bu şekilde Flamelash'tan geçiş yapan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pablo Vader -- 6 Aralık 2019; 0:17:34 >

• Free Migration'u yakında kapatacaklarını duyurdular fakat ne zaman bilmiyorum tam bakmadım tarihine.
  • Belki merak edenler olabilir diye dün gördüklerimi paylaşayım :

Earthshaker sunucusuna başta Flamelash olmak üzere Horde nüfusunun çok baskın olduğu sunuculardan ciddi sayıda migration olmuş gibi görünüyordu. IF ve SW'de yeni oyunculardan geçilmiyordu. Her gelen durumu merak edip Burning Steps ve Menethil gibi haftalardır Horde'lar tarafından kamplanmış bölgelerde bu sunucu nasıl seyahati yapıyordu. Maalesef görüntü çok farklı değildi dün akşam. Burning Steps'te kuştan inmek falan mümkün olmuyor. Horde'lar epey kalabalık kamplamışlar. Menethil'e her gelen gemiden 30+'ı Level 60 olmak üzere Horde akını geliyor. İniyorlar, iskelede karşılayan Ally'ları kesip aynı gemiyle geri dönüyorlar. O kadar hızlı bir katliam söz konusuydu. İlerleyen zamanda ne olur bilmem ama bu haliyle migration bir çözüm üretmemiş. Bakalım nüfus otursun bir daha bakarım.

Migration açıldıktan birkaç sonra oyuna girmiştim. Flamelash'ta sanırım Ally'ların bir çoğu migrate yapıp gitmişti. IF'te akşam saatlerindeki normal Ally kalabalığı boyutunda bir Horde nüfusu banka ve AH'nın önünde Ally farm ediyordu. IF'de o kadar Horde'u bir arada gördüğümü hiç hatırlamıyorum.

Earthshaker’da ise genelde IF ve SW'de olalım, buraları bir koruyalım diye mesajlaşanlara ek olarak bir de yeni oyuncular tamam migrate oldunuz bir çıkında burada oynayanlar bir login olabilsin çağrıları vardı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pablo Vader -- 6 Aralık 2019; 9:0:28 >

• Halen devam ediyor mu? Bir de sınırlama var mı? Yanı istediğimiz kadar karakteri geçirebiliyor muyuz ?
  • Shazzrah'taki Ally karakterimi migrate etmek istiyorum ama sanırım sadece Horde için geçerli. Hesabım aktif olmadığı için bakamıyorum da.
  • Flamelash'ta 3 tane karakter vardı hepsini migrate ettim, bir sıkıntı olmadı.

Oyuna da bir iki kez girdim ama Flamelash ile benzer bir Horde katliamı devam ettiği ve bu halde level kasmak mümkün olmadığı için üyelik uzatmadım. Battle.net'i de açmıyorum o günden beri maalesef.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.