Şimdi Ara

Fransızca kitap hakkında...

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
1
Favori
1.648
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Fransızca öğrenmek istiyorum. A1 seviyesinden başlayarak kurs dışında anlayabileceğim kitap arıyorum. Dil bilgisini detaylı olarak anlatabilecek. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bende arıyorum ama basitleştieilmiş sade anlatımlı bir kitap bulamadım. Fono falan var bir tek

• quote:

Orijinalden alıntı: A D M I R A L

Bende arıyorum ama basitleştieilmiş sade anlatımlı bir kitap bulamadım. Fono falan var bir tek

Diğer kitapları incelediniz mi?

• xhacker09x X kullanıcısına yanıt
    Hocam Hasan Özduman’ın bir kitabı vardı o hoşuma gitmişti ama bir türlü içime sinmiyor. İsmekin kursuna gidiyorum orada Taxi diye bir seri kullanıyoruz. Kitap iyi ama türkçe açıklaması olmadığı için hocasız bir işe yaramıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: A D M I R A L

Hocam Hasan Özduman’ın bir kitabı vardı o hoşuma gitmişti ama bir türlü içime sinmiyor. İsmekin kursuna gidiyorum orada Taxi diye bir seri kullanıyoruz. Kitap iyi ama türkçe açıklaması olmadığı için hocasız bir işe yaramıyor

https://www.ferhatyildizdilkitaplari.com

Böyle bir kendi anlatışıyla dil bilimci var dikkatimi çekti. Kendi teknik metotlarıyla öğretmeye çalışıyor. En yakin zamanda ücretsiz kitaplarını deneyeceğim.

• xhacker09x X kullanıcısına yanıt
    Ücretsiz kitabı inceledim hocam hem çok abartıldığı gibi gözükmüyor hem de tam hali inanılmaz pahalı.

• İngilizce anlatımlı kitaplar mevcut. Ben İngilizce anlatan kitaplardan birini çalışıyorum. Şimdi sayılara geçtim (4. bölüm).

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Grammaire Progressive Du Francais :Debutant
    Grammaire Progressive Du Francais :Intermediaire
    Grammaire Progressive Du Français :Avancé
    Grammaire Progressive Du Francais :Perfectionnement

Konular seviye seviye anlatılıyor.Anlatım dili Fransızca.Grammar in Use tarzında bir kitap serisi.
  • Yusuf Polat'ın kitabı. Çok ayrıntılı. İstemediğin kadar inceliğini öğrenebilrsin.
  • rat.planet hocamın dediği kitaplardan baslayın kesinlikle onların ıngilizcesi de var kursta onları kulanıyoruz
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.