Şimdi Ara

Frank louis saat replika mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
4.856
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar foruma yeni üye oldum ve saat konusunda forumdaki arkadaşların tecrübeli olduğunu yorumlardan biliyorum.
    Şimdi merak ettiğim olay şu Frank louis saat replikamı? Ben instegramda bir sayfada bir saat gördüm ve gerçekten çok beğendim 299TL olan bu saat acaba gerçek mi bilemedim ki otomatik yani mekanik olduğu belirtilmiş bende inanamadım mekanik saat ki böyle bir saat bu kadar ucuz olamaz diye.
    Aslında şunuda belirtmek istiyorum ben saat bakıyorum kendime mekanik saat biraz geniş ve spor tarzı olucak şekilde 2.000 TL ye kadar bütçem var velki sizde birkaç birşey önerebilirsiniz ben gördüğüm saatin modelini aşağıya yazıyorum yardımcı olursanız sevinirim

Frank louis FL34050

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Neden kimse cvp vermiyor anlamadım

• o marka saatlerin orjinalleri 400 tl civari orginal olabilir. ben 2.000 -tl bütçeyle on numara 2 tane saat alırım. gc lere bak
  • merhaba,

300 lira yazan bu ve buna yakın kalitede ki herhangi bir saat için 30 lira bile vermek fuzuli bence.
    ayrıca replikanın kelime anlamını tam olarak araştırmanızı tavsiye ederim.

2000 lira bütçe ile çok temiz ikinci el bir hamilton, tissot, seiko velatura kinetic hatta bulunur ise longines alınabilir.
  • Louis erard marka saatlere bak derim yüksek kalitede bir saat markası.

• Selam,bahsettiğiniz saat replika/kopya/imitasyon değil, ancak dandik bir marka, ayrıca n11'e bakarsanız 100 tl. civarı otomatikler bile var.
    Şunu da belirtmek isterim Longines ve Louis Erard, Hamilton'un 2000 tl civarı otomatiği yok.2000 tl civarı en iyi alınacak otomatik saatler Tissot'a ait özelikle de prs516 serisi(1500 tl.civarı)
    Bu arada Hamilton değerinden fazla paraya satılıyor,bütceniz yükseltebilirseniz Longines tavsiye ederim.

Bu adresi bi incelerseniz,fiyatlar hakkında bilginiz olur.
    http://www.konyalisaat.com.tr/kategori/cinsiyet-erkek_saatleri/marka-longines-tissot-hamilton-louis_erard/makinecinsi-2/fiyat-0-24327?sort=priceasc&size=60

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.