Şimdi Ara

FPS Türkiye Playstation E-Sport takımları nerede ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
188
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Benim merak ettiğim bir husus var ülkemizi yurt dışında turnuvalarda temsil eden oyuncular var mıdır? PC oyuncularının olduğunu biliyorum fakat Playstation E-Sport takımları varmıdır ? Mesela Call of Duty Black Ops 4 Core Hardcore olmak üzere Uluslararası turnuvalara giden türk oyuncularımız var mıdır? Varsa bu arkadaşlar kimlerdir ? Eğer yoksa niye hala ülkemizin Playstation E-sport takımları mevcut değildir? PlayStation Call of Duty uluslararası turnuvalarını yakından takip etmeme rağmen en son yapılan uluslararası Call of Duty Black Ops 4 turnuvasında herhangi bir türk takımı dikkatimi çekmedi yada vardıda benmi göremedim? Tek hayalim Playstation Türkiye E-sport takımları kapsamında ülkemizi uluslararası turnuvalarda temsil eden ekibin bir parçası olmak kupayı ve para ödülü için canla başla mücadele etmek ve şampiyonluk duygusunu bende yaşamak istiyorum ve bu kapasiteye sahip bir oyuncu olduğuma ve bulunduğum takımın başarıya ulaşması adına canla başla savaşacağıma ve bulunduğum takımımı yükseklere taşımak adına katkılar sağlayacağıma içten inanıyorum. Umarım bir gün bu hayalim gerçek olur. O takımda veya takımlarda ben olsamda veya olmasamda umarım bir gün o E-sport takımı genede kurulur. Sevgilerle..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GalacticHope -- 9 Şubat 2019; 18:29:31 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu uluslararası Championship turnuvalarında ki raconu tam olarak bilmiyorum.. Her ülkelerden championship turnuvasına oyuncular ve takımları katılıyor diyelim 1. olan team hem kupa hem para ödülü alıyorsa ozaman bu para ödülü mesela yapımcı activison ın cebinden mi çıkıyor yoksa turnuvalara katılan her takım belirli bir miktar parayı activison call of duty şirketine yatırarak mı bu turnuvalara katılma şansı yakalıyor ? Turnuvalara katılmak adına Herkesin yani katılan tüm E-sport takımlarının ortak havuza koyduğu parayı da 1.ci gelen team mı kazanıyor nasıl oluyor bilgisi olan yokmu ? Eğerki turnuvalara katılmak adına call of duty kasasına belirli bir miktar para yatırılma gibi bir kural söz konusu ise şimdiye kadar neden hala Playstation Türkiye E-sport takımlarımızın olmadığını gayet iyi anlar ve bunu sineye çekerim. eğer öyle bir zorunluluk olmayıp kazanan takımın ödülünü activison yani call of duty nin cebinden kasasından çıkıyorsa ozamansa sıkıntı daha büyük bu vesile ile Türkiyede ki PlayStation oyuncularının ne kadar önemsenmediğini ve onlara şans verilmediğini anlarım ve buda daha çok zoruma gider.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GalacticHope -- 9 Şubat 2019; 18:33:5 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.