Şimdi Ara

Fps Sorunu.

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
472
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • yenı ekran kartı aldıgımdan beri fps 30-50 hatta 12 lere kadar dusuruyor.yenı aldıgım ekran kartı hd5670 ati.
    eski ekran kartım 256mb dandık bır ekran kartıydı eskı ekran kartımla sabit 99 fps alırken bu ekran kartıyla o performansı alamadım cs yı sıldım yenıden ykledım fakat degisen bısı olmadı yardımlarınızı bklıyorum.

• up.
  • Karesaniye oranı internetinizede bağlıdır. Eğer deneme şansınız varsa aynı internette başka bilgisayar ile deneyebilirsiniz eğer yoksa ;

- Refresh Lock adlı görüntü denetleyici programını kurup deneyiniz.

- sXe antihile programındanda olabilmektedir bu hata sXe kullanmadan bir servera bağlanmayı deneyin eğer problem yoksa sXe 'dendir.

- Eğer bunlarda problem yoksa ve oyunu silip/kurunca aynı hatayı alıyorsanız HiziniTestEt.com 'dan Ping MS oranına bakınız.

- Eğer problem devam ederse konsola timerefresh yazarak Fps oranına bakın .. 4730 gibi bir kartta 10000 üzeri çıkıyor.

- Eğer Loss,Choke oranınız yüksekse fpsnin düşmeside bundan olabilirhttp://www.oyunnetwork.com/on-cs-rate.php adresinden rate ayarlarınızı yapın.

Aklıma gelen bütün bilgileri yazdım bunları teker,teker deneyiniz eğer birşey olursa sonucu bildirin:

• NightWord aynı konudan 2 tane açmanın nedeni nedir?? !!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shubidubap -- 15 Eylül 2010; 17:56:40 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.