Şimdi Ara

FPS Oyun Tavsiyesi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
847
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

FPS oyunu arıyorum. FarCry, Crysis, COD, BF, CS, MOH, Max Payne serilerinin hepsini oynadım. Bunlar dışında önerilerinizi bekliyorum. Yeni oyun olmasına gerek yok ama çokta eski (2005'ten öncesi) ve boyutu yüksek (~15 GB ) olmamasını tercih ederim FPS dışında şiddetle önerdiğiniz oyun olursa onlarıda denemek isterim.

Sistem konusunda sıkıntım yok.

Tavsiyelerinizi bekliyorum arkadaşlar.

• Team Fortress 2 Biraz eskidir, bir zamanlar iyi para dönüyordu oyunda ama söndü, Valve de desteği kesti, yine de bayağı sarıyor
  • FPS değil ama Hitman: Absolution iyidir.2012 yılında piyasa sürülmüş.Sessizlik ile oynanan ve gizemli tarzda oyunlardan hoşlanıyorsan önerimdir.Düşmanını çok farklı tarzlardan öldürebilirsin örn(Boğma Teli Kullanarak)gibi.Grafikleride bence gayet tatmin edici.Birde Tom Clancy's Splinter Cell: Conviction.Buda yine 3.şahıs gözünden oynanan bir oyun.Grafikleri gayet başarılı ve silah çeşitliliği fazla olan bir oyun.Ve silahlara farklı eklentiler yapabilir (örnek vermek gerekirse susturucu,dürbün gibisinden).

BU İKİ OYUNUN OYNAMANI TAVSİYE EDERİM
  • S.T.A.L.K.E.R serisini oynaman lazım şiddet ile tavsiye ederim . Bu oyunla tanıştığımdan sonra bu call of duty falan gibi oyunlar bana çok basit gelmeye başladı .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ARTHUR. -- 17 Nisan 2017; 14:58:24 >
  • Playstation 3 veya 4 ünüz varsa inFAMOUS serisini öneririm. Yarı FPS yarı TPS (third person shooter). Şiddetle öneririm. Serinin ikinci oyunundan sonrası %100 türkçe ve çok ucuz. İnternette kutulu olarak 15 TL ye sipraiş edilebiliyor.
  • Metro serisi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cevaplarınız için teşekkür ederim arkadaşlar, Önerdiğiniz oyunları konuya yazmayı unutmuşum onlarıda bitirmiştim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • O zaman sana şunları önereyim:
    Undertale
    The Saboteur
    Spec Ops - The Line
    Dark Messiah of Might and Magic
    LEGO Star Wars the Complete Saga
    Mafia 2
    Ballance
    Terraria
    Saints Row 3
    Saints Row 4
    Sleeping Dogs
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ejihov

O zaman sana şunları önereyim:
    Undertale
    The Saboteur
    Spec Ops - The Line
    Dark Messiah of Might and Magic
    LEGO Star Wars the Complete Saga
    Mafia 2
    Ballance
    Terraria
    Saints Row 3
    Saints Row 4
    Sleeping Dogs

Teşekkür ederim hocam, hemen bakıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.