Şimdi Ara

## Foxconn Yeni Anakartları ile Çok İddialı ## (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
2.488
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • bu kartı almak isteyenler kasalarını şimdiden thermaltake armor+ ile değiştirmeliler (bildiğim kadarıyla şuanda tek 10 adet genişleme yuvası sunan kasa) tabii herşeyden önce kartın özellikleri ve performansı görüntüsünde olduğu kadar başarılımı onada bakmak lazım
  • bence ortadaki kartta 3 pcı ,3 pcı x1 yapsalar mükemmel olurdu.

Foxconnu ben P35 lerden itibaren tutmaya başladım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hirotaro -- 6 Ocak 2008; 1:44:59 >
  • ılk gordugumde bende asus a benzettım zaten artık hepsı bırbırıne benzemeye basladı
  • gayet güzel gözüküyor anakartlar
  • ne o borular öyle ya bizim mahalledeki çeşmeci döşemiş herhalde. eğri üğrü bence çok tipsiz olmuş
  • Güzel kartlar çok sıradışı olmuş
  • foxconn un 945 serisi anakartını özene bezene aldım tam bir fason çıktı sonradan bios güncellemesi ile falan kendini düzeltti.Overclock konusunda da tam bir fasondu ama yeni mühendisleri ve anakartları eminim çok iyi olacak...
  • aa güzel hareket chipset sogutma bloklarına gelen boruları dışarı atmış adamlar...
  • o anakart ne öle ya aygaz set üstü ocaga benzemiş bi taraftan tüp takıyorsun diger tarafa kör tıpaüstüne çayı koy kaynatsın bide beklerken msnye girersin
  • quote:

Orjinalden alıntı: TANER 82

o anakart ne öle ya aygaz set üstü ocaga benzemiş bi taraftan tüp takıyorsun diger tarafa kör tıpaüstüne çayı koy kaynatsın bide beklerken msnye girersin

• orta resimdeki anakart çok güzel tasarlanmış biraz kabaca duruyor ama bence çok güzel.kasa olayını geçin kasayı kendimiz yaparız olur biter ama 2 tane power 2 tane +12v bayağı bir elektrik tüketimi demek.bunu alacak kişinin kabarık bir faturayı göze alması gerek.resimler final resimler değildir büyük ihtimalle çünkü işçilik olarak son resim haricindeki kartlar bayağı kötü.ortadaki karta biraz daha ekleme yapılabileceğini düşünüyorum.işlemci çevresindeki L şeklindeki alüminyumun üzerine ilk resimdeki gibi yapraklı bir yapı konsa daha şık olabilir.borular üzerine bi şekilde uv boya konsa daha bir ilgi çekici olur.yine ortadaki kartın boşta kalan büyük yongaları görüntüyü çok kötü yapıyor orayada bi sticker yapsalar yada bir soğutucu daha güzel durur.onun dışında anakartların son halleri gerçekten yılların tecrübesi foxconn a yakışır şekilde olacaktır.

• quote:

Orjinalden alıntı: obey your master

bu kartı almak isteyenler kasalarını şimdiden thermaltake armor+ ile değiştirmeliler (bildiğim kadarıyla şuanda tek 10 adet genişleme yuvası sunan kasa) tabii herşeyden önce kartın özellikleri ve performansı görüntüsünde olduğu kadar başarılımı onada bakmak lazım

Bende 6 aydır armor plus bekliyorum bakalım ne zaman ve ne kadar fiyata gelecek. Bundan sonra 10 pci yuvası destekli kasalar eklensede anakartlardaki sıkışıklık derdi olmasa. Bu arada çift 20 pin güç yuvası da gözden kaçmasın
  • ortadaki karta hasta oldum tam olarak adı ne bu kartın...bunu bulamadım foxconn mars p35 yukarıdaki ama ortadakini bulamadım..
  • Foxconn a mı geçsek acabaBURADAN ASUS ve GİGABYTE a
  • 24lü güç yuvası 2 tane var 1 tanesi ramlerin üst tarafında digeri cpunun yanında
  • foxconn anakart üreterek kaymak yiyecek gibi
  • foxconn dan güzel bi ürün anakart süper çok dehşet bi şeye benziyo
    fiyat uygun olursa düşünülebilir.
  • cogu anakart firmasi bazi parcalari Foxconn yaptırıyor ornek asun anakari elinize alin ve giris kismindaki ureticiye bakin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pasaa_86 -- 28 Ocak 2008; 5:28:30 >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.