Şimdi Ara

Fotograflar Eklendi CX-10 $14,99 // Syma-X11 $22.99 // 2MP Kamerali $37,99 [Güncel] (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
664
Cevap
48
Favori
33.594
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: aksoft

benimki 5 ocakta falan verildi kargoya
    şu an Hollanda civarında sanırım henüz Türkiyeye giriş yapmadı

Benimki 7 sinde verilmişti, takip durumu
    The item is pre-adviced
    bu şekilde mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dead-ly

quote:

Orijinalden alıntı: aksoft

benimki 5 ocakta falan verildi kargoya
    şu an Hollanda civarında sanırım henüz Türkiyeye giriş yapmadı

Benimki 7 sinde verilmişti, takip durumu
    The item is pre-adviced
    bu şekilde mi?

benimki 9 ocaktan düne kadar pre-adviced kaldı o güncellemelerin değişmesi uzun sürüyor
    bilmiyorm belkide ürün o sırada uzun br yolda olduğundan 4-5 gün pre-adviced kalıyor sonra ilk defa TURKEY yazısı çıkınca iinsanın içi biraz rahatlıyor (:
  • Arkadaşlar benimki 7-8'inden beri Payment Authorized durumunda o yüzden soruyorum.
  • Kamersız modeli almıştım şu aralar gelir. Ankarada almak isteyen olursa aldığım fiyata açmadan verebilirim. İletişim pm
  • Sorum hala geçerli bu arada yanına ekstra batara'ya olarak neler tercih ettiniz, bizde çoğunluğa göre hareket edelim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: qLhF

Sorum hala geçerli bu arada yanına ekstra batara'ya olarak neler tercih ettiniz, bizde çoğunluğa göre hareket edelim.

Hocam batarya siparişi vereceksen biraz bekle hesabına siparişten puan gelecek, diğer puan kazanma yöntemlerine uygularsan daha ucuza alırsın bataryayı.
    Benim şuan tek x11 siparişle birlikte 1.18$ puan var.
  • mCtawn M kullanıcısına yanıt
    Hocam nasıl gitti 57$, dispute süresi mi doldu?
    Süre kaç gün idi?
  • sipariş verenlerden alan oldu mu_ ürünlerden memnunmusunuz?
  • Hala önsiparişte sanırım, ne zaman girecek stoklara belli mi arkadaşlar? Hediye olarak almak istiyorum maksimum 1 ay içinde elimde olması gerekiyor. Burada stoklara geç gelecekse başka nereden alabilirim bu ürünü, güvenilir başka bir satıcı var mı?

Cheerson CX-10, bu ve JJRC H8C arasında kalmıştım, Cheerson dışarda uçurulmaz, H8C de büyük olduğu için evde uçurulmaz ancak X11 hem evde hem dışarda uçurulur diye düşündüm bu yüzden bunda karar kıldım. Ne dersiniz? Başka model önerisi de alabilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lepanto

Hala önsiparişte sanırım, ne zaman girecek stoklara belli mi arkadaşlar? Hediye olarak almak istiyorum maksimum 1 ay içinde elimde olması gerekiyor. Burada stoklara geç gelecekse başka nereden alabilirim bu ürünü, güvenilir başka bir satıcı var mı?

Cheerson CX-10, bu ve JJRC H8C arasında kalmıştım, Cheerson dışarda uçurulmaz, H8C de büyük olduğu için evde uçurulmaz ancak X11 hem evde hem dışarda uçurulur diye düşündüm bu yüzden bunda karar kıldım. Ne dersiniz? Başka model önerisi de alabilirim.

Ben de ayni mantikla x11de karar kildim. Kamera falan sart degil once bir ogrenelim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Multiyi bugun vermisler kargoya ,kirmizisini almistim x11 in

Batarya olarak 4lü 380mah tercih ettim arkadaslar.

• Ben 22 Aralıkta Sipariş vermiştim. 27 Aralıkta Shipped Out oldu.
    http://www.sky56.cn/english/track/index 'de baktığımda 6 Ocakta Transfer yerinden Türkiyeye yollandı deniliyor.

Fotograflar Eklendi CX-10 $14,99 // Syma-X11 $22.99 // 2MP Kamerali $37,99 [Güncel]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SaBoTeUr -- 14 Ocak 2015; 9:37:27 >

• Acaba alsak, GoPro'yu kaldırır mı ? Kaldırabilse bile acaba uçuş süresi kaç dk olur, bilgisi yada fikri olan var mı ?
  • selam
    düşündüm taşındım tam alacaktım ama x11'in hiç bir rengi stokta yokmuş :)
    ilk mesaja pil ve pervane gibi yedek parçalar için link eklenirse çok iyi olur.
  • herkes x11 almış x5c x11 den daha iyi değilmi ?
  • duzguner42 kullanıcısına yanıt
    Fiyatıda iyi hocam :)

Arkadaşlar ön sipariş ile alan arkadaşlara duyurulur. Ürün stoklara girip hazırlanma aşamasına girilmiş. Bana verilen cevapta 1-2 gün içerisinde kargoya verilip takip kodu alanlara takip kodları dağıtılacağı bilginize...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sabit Fikir

Hocam nasıl gitti 57$, dispute süresi mi doldu?
    Süre kaç gün idi?

helikopter beklerken paketten sadece küçük bir kablo çıktı. itiraz ettim. durumu bildirdim ama hiç umutlu değilim.
  • Jjrc h8c aldım gearbestden yedek bataryadan aldığım fiyata vericem ihtiyacı olan PM atsin (urun daha gelmedi)

• tecrübeli arkadaşlar kargo

Shenzhen ZhaoYu International Trans ta

30-Dec-2014 08:51 AM Departed Sort Facility to TURKEY yazıyor. bu ürüm ne zaman elime ulaşır ve şimdi nerdedir.
  • Arkadaşlar hangi modeli tavsiye edersiniz..?

JJRC H8C
    Syma x5c

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mysterious27 -- 15 Ocak 2015; 8:36:16 >
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.