Şimdi Ara

fotoğraflar durmaya devam ediyor!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
10
Cevap
0
Favori
4.057
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • annem telefonuyla ilgili sıkıntı yaşıyormuş. android hiç kullanmadığımdan hatayı dahi anlayamadım. bu ilginç hata nasıl giderilir acaba?

fotoğraflar durmaya devam ediyor!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• gerçekten android sıkıntılıymış. sorunun çözümü çok karışık. iphone’da bir sorun olsa çözümü çok kolay ve en azından internette çözümleri de detaylı bulunur. android olunca çöplükte sağlam ürün bulmaya benziyor.

• android demek pismanlik demek malesef yillar gecsede bu sorunlar bitmez. uygulamanin datasini temizlemeyi deneyin ayarlardan

• onu denemiş ama olmamış, birkaç yöntem daha buldum ama onlar da olmadı. hiç mi apple gibi yardımcı bir makaleleri olmaz anlamadım ki. çok saçma bir hata. böyle bir cihaz kullanılmaz ki!

• quote:

Orijinalden alıntı: yusufd84

onu denemiş ama olmamış, birkaç yöntem daha buldum ama onlar da olmadı. hiç mi apple gibi yardımcı bir makaleleri olmaz anlamadım ki. çok saçma bir hata. böyle bir cihaz kullanılmaz ki!

Aynen oyle bende androide gectigimden beri ayni seyleri soyluyorumda iste ucuz diye mecbur kaldik. ben durduruldu hatasi aldigimda ya uygulamayi yeniden yukluyorum yada datayi temizliyorum birkerede ayarlar durduruldu dedi telefonu sifirlamak zorunda kaldim :)

• yorumunuz için teşekkürler ederim sizin gibi eksiklerini yazan çok az kişi var. sanki babalarının malıymış gibi savunanlar hatta bunlar için kavga edecekler var. seneye cihazımı değiştirene kadar bu hususlara bakacağım. ekonomik modellerde mi bu hatalar oluyor yoksa amiral telefonlar dahil her modelde mi böyle oluyor detaylı öğreneceğim. inşallah sadece ekonomik modellerle sınırlıdır.

kağıt üzerinde çok iyi olabilir, daha serbest bir işletim sistemi de olabilir ama kafasına göre bu tür sorunlar varsa uzak duracağım. mecburen iphone’dan ayrılmak istesem de yine de iphone alacağım gibi 😳

• quote:

Orijinalden alıntı: yusufd84

yorumunuz için teşekkürler ederim sizin gibi eksiklerini yazan çok az kişi var. sanki babalarının malıymış gibi savunanlar hatta bunlar için kavga edecekler var. seneye cihazımı değiştirene kadar bu hususlara bakacağım. ekonomik modellerde mi bu hatalar oluyor yoksa amiral telefonlar dahil her modelde mi böyle oluyor detaylı öğreneceğim. inşallah sadece ekonomik modellerle sınırlıdır.

kağıt üzerinde çok iyi olabilir, daha serbest bir işletim sistemi de olabilir ama kafasına göre bu tür sorunlar varsa uzak duracağım. mecburen iphone’dan ayrılmak istesem de yine de iphone alacağım gibi 😳

bunun marka modelle alakasi oldugunu sanmam bu bahsettigimiz hata gingerbread zamaninda bile vardi bugun yine var vsvs.. butce el verdikce iosdan sasmamak lazim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.