Şimdi Ara

Fotoğraf çekme konusunda yetenekli arkadaşlar bakabilir mi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
478
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba sayın baylar ve bayanlar..Konu dışına konu açamam nedeniyle buradaki arkadaşlara sormak istediğim bazı sorular var.Ben bir adet foto makinası aldım değeri 250-300 lira arası sanırım ancak evin içinde hiç güzel çekimler yapamıyorum ve makro olayınıda beceremiyorum çünkü makro çekimde görüntü bozuluyor ya da flash bir tarafa vuruyor..Bu konuda işime yarıycak bilgileri benim ile paylaşırsanız herbirinize kendi imzalı fotoğrafımı göndericem.(kargo parası sizlere ait)

• seni sevmediğimden yardımcı olamam
  • hani burdakiler gereksizlerdi konular boştu, konu dışından şutlandın son çare burası demek

paintde elle çiz 9sene sonra makinaya geç hızlı sarmışsın makarayı
  • quote:

Orijinalden alıntı: demircibu

hani burdakiler gereksizlerdi konular boştu, konu dışından şutlandın son çare burası demek

paintde elle çiz 9sene sonra makinaya geç hızlı sarmışsın makarayı

Ben burdaki hiçbir arkadaşın gereksiz olduğuna dair bir ileti atmadım..Ancak sizlerin istisna olduğuna karar verdim şu durumda

@chackra
    Belki bir gün özlersin..

• Fotoğraf makinasının marka ve modelini yazabilir misin ?

Not :
    Makro çekimde flash kullanılmaz zaten,ışıklı bir ortamda çekmen daha iyi olur.
    Ev içinde çekmekte ısrarlıysan tripod kullanmanı öneririm
  • quote:

Orijinalden alıntı: EdaisY

Fotoğraf makinasının marka ve modelini yazabilir misin ?

Not :
    Makro çekimde flash kullanılmaz zaten,ışıklı bir ortamda çekmen daha iyi olur.
    Ev içinde çekmekte ısrarlıysan tripod kullanmanı öneririm

canon a480,net çekebildiğim 1 fotoğraf göstereyim ancak diğerleri bu kadar net olmuyor..Bunlar deneme amaçlı çekimlerim tabi

Fotoğraf çekme konusunda yetenekli arkadaşlar bakabilir mi

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.