Şimdi Ara

Fotoğraf Arşivimdeki Resimler Bulanık

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
67.031
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar telefona ios 9.2yi itunes üzerinden "geri yükle" ile kurdum icloud yedeklemesini seçip telefonu başlattım arşivimdeki 700küsür resmim hep bulanık ve altında resimdeki gibi bir daire var bu resimleri indiremiyor sanki ne yapabilirim
     Fotoğraf Arşivimdeki Resimler Bulanık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Büyük ihtimalle internet bağlantınızla ilgili bir problem. O alttaki daire, tahmin ettiğiniz gibi indirme göstergesi. İsterseniz modeminizi ve telefonunuzu kapatıp açın, sorununuz düzelebilir. Tabi henüz yeni restore ettiğiniz için arkaplanda indirme işlemleri devam ediyorsa onların da katkısı olabilir.
  • Ayarlar>iCloud>Fotoğraflar buraya girdiğimizde muhtemelen iPhone'da En İyi Depolama seçeneği aktiftir buda telefonunuzda ki bütün resimleri iclouda yükler ve telefonunuzda daha az yer kaplar ama diğer seçeneği aktif ederseniz resimlerin hepsi telefon hafızasına iner ve her açtığınızda orjinal haliyle görürsünüz

• Teşekkür ederim arkadaşlar hemen deniyorum

Edit: icloud fotoğrafları depolama şeklini değiştirdim ve telefona reset attım sorun çözüldü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Redshift -- 14 Aralık 2015; 18:48:58 >
  • Merhaba
    Yeni konu açmadan burdan sorayım dedim. İphone 7 plus, fotoğraflar kısmında yer alan fotoları son zamanda bulanık göstermeye başladı.
    Google da problem çözümünü çok arattım ama deniyorum düzelmedi. Ne tavsiye edersiniz?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.