Şimdi Ara

Fosil Grubu (Dikkat içerde dedeler var) (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.234
Cevap
25
Favori
77.588
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: maviadam

quote:

Orijinalden alıntı: Kraven

quote:

Orijinalden alıntı: GunayMan

quote:

Orijinalden alıntı: IRomst3r

Anladık 2001 üyesisiniz

Üye, üyedir. Sizden farkımız yok sonuçta.

6 yıl misafir 2 yıl da üye olanlara yok mu özel bir rütbe

Misafir başımızın tacıdır ama en fazla 3 gün misafir olunur siz 6 yıl misafirlik yapmışsınız

Valla öyle hocam 2002-2003 yılında tanıştım DH ile. Bilgisayar ile ilgili bazı şeyleri internetten ararken. Aa ne güzel site yazmışlar hep diyip üye olma gereği duymamıştım en sonunda 2009 yılında bende birşeyler yazayım dedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kraven -- 22 Haziran 2010; 20:25:37 >
  • quote:

Kaç yıl olmuş ya üye olalı. Fosil mi olduk şimdi?

Selam arkadaşlar,

Evet aslında 9 yılı devirmişiz kolay degil... forumu ilk kurduğumuz zamanki ortamda cok daha ic iceydik onu iyi hatırlıyorum..O zamanlar her mesajı dusunerek yazanlar chat odası gibi görmeyenler daha baskındı,tabi rutbe vs. ile işimiz olmazdı..Hatta urun alip satarken eski üyeler birbirini bildiği için nickimiz referansın kendisi sayılırdı... Sonra çalışma hayatı vs. derken bizimle birlikte forum da yıllandı tabi..Neyse çok melankoliye gerek yok :) ben de yoklamada varım vesselam..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilke

quote:

Selam arkadaşlar,

Evet aslında 9 yılı devirmişiz kolay degil... forumu ilk kurduğumuz zamanki ortamda cok daha ic iceydik onu iyi hatırlıyorum..O zamanlar her mesajı dusunerek yazanlar chat odası gibi görmeyenler daha baskındı,tabi rutbe vs. ile işimiz olmazdı..Hatta urun alip satarken eski üyeler birbirini bildiği için nickimiz referansın kendisi sayılırdı... Sonra çalışma hayatı vs. derken bizimle birlikte forum da yıllandı tabi..Neyse çok melankoliye gerek yok :) ben de yoklamada varım vesselam..

ilke hocam eklendiniz

GunayMan sıralamadan düştün ilke,yi geçen olabilecegini zannetmiyorum
  • En yakın zamanda kapanacak grup bu demekki, fazla yaşamaz üyeleri
  • quote:

quote:

quote:

Selam arkadaşlar,

ilke hocam eklendiniz

GunayMan sıralamadan düştün ilke,yi geçen olabilecegini zannetmiyorum

İlke'yi tanırım az çok. Öyle zaten sıralama derdim falan yok. Eski dostlarımı bir arada görmek tek güzel şey bu konu için. Sonuçta bizler forumun ilk üyeleri, ilk mesaj atanları ve forumun gelişmesi için ilk yardım eden insanlarız.

İlke'nin dediği gibi o zamanlar çok çok farklıydı herşey.

Numan, sen daha DH ne bilmezken biz vardık buralar da.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Numan

En yakın zamanda kapanacak grup bu demekki, fazla yaşamaz üyeleri

• quote:

Bizler eski topragız bize birşey olmaz gitsek bile adımız kalır
  • quote:

quote:

Anıt mezar yapacağız sizlere

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kraven -- 23 Haziran 2010; 10:48:41 >
  • Güncelleme yapalım görmeyenler görsün
  • quote:

quote:

quote:

Anıt mezar yapacağız sizlere

Yapın yapın. İyi gider.
  • daha dün gibi hatırlıyorum forum üye olalı
    ankara bulusması düzenlemişlerdi cok istedim katılamadım bir gün gene buluşma olur insallah.
  • Günayman Selam,

Ben de ismini görünce sevindim yalan yok .

Arkadaşlar, bir web sayfası üstünde bile olsa sizlerle tekrar biraraya gelmek güzel, hazır sayımız da fazla değilken muhabbeti burada bırakmayalım, bir ara çaydır kahvedir bir bahaneyle buluşalım. Şahsen 2001 yılında Counter Strike oyunu ile başlayan sohbetlerden bugüne getirilen dostluklar, evlendirdiğimiz arkadaşlarım var, sizlerin de benzer tecrübeleriniz vardır mutlaka (Hatta forum kurulmadan önce Gün'ü ilk evlendirme salonunda damatlık içinde görüp kutlamıştım ) , bu forumdan da benzer neşeler, değerler üretebiliriz...

Selamlar,
  • Ben de kendimi eski sayardım

quote:

Günayman Selam,

Ben de ismini görünce sevindim yalan yok .

Arkadaşlar, bir web sayfası üstünde bile olsa sizlerle tekrar biraraya gelmek güzel, hazır sayımız da fazla değilken muhabbeti burada bırakmayalım, bir ara çaydır kahvedir bir bahaneyle buluşalım. Şahsen 2001 yılında Counter Strike oyunu ile başlayan sohbetlerden bugüne getirilen dostluklar, evlendirdiğimiz arkadaşlarım var, sizlerin de benzer tecrübeleriniz vardır mutlaka (Hatta forum kurulmadan önce Gün'ü ilk evlendirme salonunda damatlık içinde görüp kutlamıştım ) , bu forumdan da benzer neşeler, değerler üretebiliriz...

Selamlar,

Yuh 13. ID

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-5CFD572C6 -- 30 Haziran 2010; 22:18:34 >
  • o zaman e-kolay vardı pc nete 1 saatte bağlanırdı suç bizim değil
  • quote:

quote:

Anladık 2001 üyesisiniz

Bu cevap forumda sık sık kullanılmakta ama kimileri tarafından mütevazilik olarak kullanılmakta,kimileri tarafından da kıskançlık yapılarak kullanılmakta.

Ben her ne kadar yenilerden olsam da,forumun ilk üyelerinin özellikle foruma katkıda bulunanların farklı olduklarına inananlardanım.

ilke ile Düzgün en eskiler ve bu dikkat çekmesinin bir yanında forumdaki yazılarıda her zaman merak edilir üye numarası göze battıkça.

2002 ile 2010 arasında DH in yeri ve bilinirliği açısından da çok fark var.

Ben şahsen,site ismi zor bir isim olmasına rağmen bu siteyi bu kadar nasıl bilinir ve çok tercih edilir hale nasıl getirdi çalışanları merak etmişimdir.

Bu başarıda site sahibi en etkili olsa da,mutlaka bir ekip çalışması olmuştur.Ben bu başarıyı merak ediyorum gerçekten.
  • Fosiller Sizi ...!
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Anladık 2001 üyesisiniz

Misafir başımızın tacıdır ama en fazla 3 gün misafir olunur siz 6 yıl misafirlik yapmışsınız

Valla öyle hocam 2002-2003 yılında tanıştım DH ile. Bilgisayar ile ilgili bazı şeyleri internetten ararken. Aa ne güzel site yazmışlar hep diyip üye olma gereği duymamıştım en sonunda 2009 yılında bende birşeyler yazayım dedim

hep öyle olur zaten
  • bu grupta olmayı çok isterdim =) Bayramda harçlık verirsiniz dimi "dedeler".
  • Anladık zenginsiniz

o zamanlar adsl yoktu galiba çevirmeli internet vardı kasadan ses falan çıkarırdı bağlanırken. sayfaları açıp interneti kapatıp bakardık o sayfalara. yeni sayfa açmak lükstü siz girip foruma üye olmuşsnz bile forum neydi habermz yoktu ki o zamanlar biz interneti açmaya kıyamazdık çok para diye
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vanilla__

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Anladık 2001 üyesisiniz

hep öyle olur zaten

Ne yapayım misafir olduğum günlerin çetelesini mi tutsaydım ?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.