Şimdi Ara

Forza Motorsport 7 (2017) [PC ANA KONU] (14. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
502
Cevap
10
Favori
31.047
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: F355 Challenge

quote:

Orijinalden alıntı: Project Scorpio

Forzavista var RS ile geçiliyor onuda gizlemişler şaka gibi

Yok onu biliyorum da eskisi gibi değil, eskiden Forza logosuna tıklayınca araçla ilgili bilgiler veriyordu onu çok seviyordum, hatta Forza 4'de Jeremy Clarkson vardı bazı arabaları gömüyordu falan, kaldırmışlar ya da ben bulamadım. Yarıştan hemen önce Forzavista'ya girebilmek ise güzel olmuş yanımdan diğer arabalar falan geçiyor kendi aracımı incelerken. Bu arada multi oynamak isteyen PM atabilir biz birkaç eski Forza'cı oynuyoruz, gelmek isteyen başımızın üstüne.

Forzavista nedir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Yalnız bu oyunda 4k supersampling'ı mukemmel yapmışlar pc'de. 1080P ekranda aşırı net duruyor. Bu da grafikleri çok güzel gösteriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GT_55 -- 7 Ekim 2017; 20:22:44 >
  • GT_55 kullanıcısına yanıt
    Bütün vejetasyon 2D, ağaçlar karton gibi duruyor Forza 3-4'de bile Maple Valley'deki ağaçlar 3D idi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi F355 Challenge -- 7 Ekim 2017; 23:04:11 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrah44

quote:

quote:

Yok onu biliyorum da eskisi gibi değil, eskiden Forza logosuna tıklayınca araçla ilgili bilgiler veriyordu onu çok seviyordum, hatta Forza 4'de Jeremy Clarkson vardı bazı arabaları gömüyordu falan, kaldırmışlar ya da ben bulamadım. Yarıştan hemen önce Forzavista'ya girebilmek ise güzel olmuş yanımdan diğer arabalar falan geçiyor kendi aracımı incelerken. Bu arada multi oynamak isteyen PM atabilir biz birkaç eski Forza'cı oynuyoruz, gelmek isteyen başımızın üstüne.

Forzavista nedir?

• GT_55 kullanıcısına yanıt
    Yarın oyundan çektiğim ağaçları ve yolun ortasında 2 teker üstünde duran AI’nin saçmalıklarını koyacam buraya. Forza serisini ilk defa bu oyun ile tanıyan PC oyuncularına üzülüyorum, serinin en kötü oyunuyla başlangıç yaptılar o kötü oldu.

• quote:

Bütün vejetasyon 2D, ağaçlar karton gibi duruyor Forza 3-4'de bile Maple Valley'deki ağaçlar 3D idi.

Sakallı , kazunori'yi yalnız bırakmak istememiş, ağaç konusunda.

• Nvidia yeni driver çıkardı, iyileştirme yaptığını iddia ettiği oyunlar arasında Forza 7 de var yüklemenizi tavsiye ederim.

• Ben yükledim ama oyunu internet download manager ile indirdiğim için nvidia sürücüsü oyunu görmüyor.

• quote:

Ben yükledim ama oyunu internet download manager ile indirdiğim için nvidia sürücüsü oyunu görmüyor.

Öyle birşeyin olması mümkün değil. Indirdigin 400 küsür MB'lık dosyayı kur. Sürücünün oyunu görmesi diye birşey yok, o sürücüyü kurduktan sonra ekranda gördüğün herşey sürücüyle alakalı zaten. Kurduktan sonra masaüstüne sağ tıklayıp Nvidia control center'a girip yüklü sürümü kontrol edebilirsin. Bu arada sürücü gerçekten stutter ve frametime variation sorunlarını çözdü.

• quote:

quote:

Ben yükledim ama oyunu internet download manager ile indirdiğim için nvidia sürücüsü oyunu görmüyor.

Öyle birşeyin olması mümkün değil. Indirdigin 400 küsür MB'lık dosyayı kur. Sürücünün oyunu görmesi diye birşey yok, o sürücüyü kurduktan sonra ekranda gördüğün herşey sürücüyle alakalı zaten. Kurduktan sonra masaüstüne sağ tıklayıp Nvidia control center'a girip yüklü sürümü kontrol edebilirsin. Bu arada sürücü gerçekten stutter ve frametime variation sorunlarını çözdü.

Nvidia experience te oyunları tara dediğinde forza yı bulamıyor. O listede oyun çıkmayınca nvidia oyunu kendine göre optimize edemiyor diye biliyorum.

• Arkadaşlar forza 7 aldıktan sonra herhangi bir format yada işletim sistemi değişikliğinde oyunu nasıl tekrar kuruyoruz. Xbox uygulamasında mı tanımlı oluyor oyun? Birde formattan sonra tekrar mı kurmak gerek yedek vs alabiliyor muyuz ?
  • Nvidia yeni driver ile sorunlar az da olsa giderilmiş gözüküyor. Artık G-Sync düzgün çalışır durumda ve stuttering baya azalmış. Yine de oyunun daha optimize çalışması için ikincil bir yamaya ihtiyaç var.
  • Nvidia experincete forza 7 gözükmüyor. Normalde burda oyun optimize edildi diye bilgi çıkıyor. Şimdi mağazadaki simgeden oyuna girsem sorunlar giderilmiş olacak mı?

Forza Motorsport 7 (2017) [PC ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrah44 -- 10 Ekim 2017; 16:25:37 >
  • quote:

Nvidia experincete forza 7 gözükmüyor. Normalde burda oyun optimize edildi diye bilgi çıkıyor. Şimdi mağazadaki simgeden oyuna girsem sorunlar giderilmiş olacak mı?

Forza Motorsport 7 (2017) [PC ANA KONU]

O programın optimize yaptım dediği şey ayarları 60 FPS alacağın şekilde kapatıp açmak, aynısını sen de yapabilirsin, driver optimizasyonu başka birşey.

• Forzavistaya nerden giriliyor? View Car diyince orda arabaların içine giremiyorum. Başka nerden yapabilirim?
  • quote:

GT çevre modellemesi insanı yarışın içindeymiş hissini tam veriyor
    Forza bu konuda eksik kalmış...
    -------
  • Oyun resmen aceleye gelmiş... Çıkalı 10 gün olmasına rağmen multiplayer ligler, action house, forzathon ve market hala kapalı durumda. Bugün 81 turluk endurance yarışını bitirdikten sonra oyunu sattım ve uzun bir süre pist yarışları temalı oyun oynamayı dusunmuyorum.

• Demoda 3 tane yarış ve pistten başka birşey yok. Boşuna 20 küsür gb indirdik. Yalnız optimizasyon çok iyi. Rx 580 ve 3440x1440@75Hz Ultrada akıyor oyun.

Daha ucuza temin etme yöntemi yok mu?
  • Rus stordan oyunu daha uygun fiyata alan arkadaşlarımız olmuş. Nasıl yaptıklarını anlatırlarsa güzel olur 👍

• quote:

Orijinalden alıntı: ZiveR

Rus stordan oyunu daha uygun fiyata alan arkadaşlarımız olmuş. Nasıl yaptıklarını anlatırlarsa güzel olur 👍

Microsoft Rusya store’a müdahale etti ve oradaki fiyatı suan 60$ dan bile fazla ucuza alınmıyor artık en düşük usa store 60$

• 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.