Şimdi Ara

Forza horizon4 de kontrol sorunu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
2.225
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Bugun indirdim ve daha yeniyim xboxda
    Oyunun icerisinde fort fiesta marka arabayi controller ile yolda tutamıyorum ayarlara baktim kolaya ayarladim ama kolu az veya cok kaydirdigimda ya araba az saga sola kaciyo yada aşırı kaciyor bir çözümü varmi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• oyunu kolaya almak değil de, kontrol için simülasyon, arcade gibi bir seçenek var... onu değiştirerek kendine uygun bir nokta bulmayı deneyebilirsin... ayrıca gazı sürekli sonuna kadar kullanmak da kontrolü zorlaştırır... özellikle kalkış sırasında köklenecek gaz ve direksyona müdehale aracı spin attıracaktır...

forza horizon, kendi türünde en kolay kontrolleri olan oyunlardandır... belli bir süre sonra alışırsın sanırım...
  • Nefis bir oyun . Arabayi gelistirmen gerekli. Gelistirmelerde yol tutusunu 10 a kadar cikariyorsun
    Ben yaptim audi fena oldu . Cok az savruluyor

• GCGorusu kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler
    Sitenizi ziyaret ettim güzel emek vermissiniz reklamlara tikladim ufakda olsa umarim destek olur😊

• classlord kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler😊

• Arkadaşlar merhaba,dün kontorland direksiyon aldım ve forza da denemek istedim ama bir türlü oyuna giremiyorum.Sürekli oyun kumandası güncelleniyor sayfası çıkıyor ve abartısız başında 1 saat beklememe rağmen bir türlü başlayamadım.Bu konuda yardımcı olabilecek var mı? sıkıntı forza da mı direksiyonda mı? yani direksiyonla her araba yarışı oynanıyor mu asıl soru ;) oynanıyorsa nasıl tanıtacağım bu direksiyonu?
  • RS182 kullanıcısına yanıt
    heyecanınızı anlıyorum ama 4 farklı başlığı hortlatıp ayrıca bir de başlık açmanızı anlayamıyorum. cevap alamamanızın sebebi muhtemelen forumda bu direksiyonu kullanan kimsenin olmaması. ürünün xbox one destekli olduğuna dair ne kendi sayfasında ne satış yapan sitelerde doğru düzgün bir açıklama yok. resimlerinde xbox one'a dair bir şey yok. muhtemelen ithal eden adamlar bunu xbox 360'a uyuyor, xbox one'a da uyar mantığı ile yaklaşmış bile olabilir.

ödeme bekleyen satıcıdan bahsetmişsiniz. sizin durumunuzda size en iyi yardımcı olabilecek kişi o satıcı ve varsa kontorland'in müşteri hizmetleridir. eğer bunlardan bir destek alamıyorsanız, bir kez daha kurulumu deneyip, olmazsa iade etmenizi tavsiye ediyorum. gördüğüm kadarıyla çok süper ucuz bir fiyatı yok. piyasada çok talep gören de bir ürün değil. yarın öbür gün bıkıp veya daha iyi model için satmaya kalksanız, alıcı bulmak için fiyatı 3'te birine falan inmeniz gerekecektir.

• quote:

Orijinalden alıntı: kbere

heyecanınızı anlıyorum ama 4 farklı başlığı hortlatıp ayrıca bir de başlık açmanızı anlayamıyorum. cevap alamamanızın sebebi muhtemelen forumda bu direksiyonu kullanan kimsenin olmaması. ürünün xbox one destekli olduğuna dair ne kendi sayfasında ne satış yapan sitelerde doğru düzgün bir açıklama yok. resimlerinde xbox one'a dair bir şey yok. muhtemelen ithal eden adamlar bunu xbox 360'a uyuyor, xbox one'a da uyar mantığı ile yaklaşmış bile olabilir.

ödeme bekleyen satıcıdan bahsetmişsiniz. sizin durumunuzda size en iyi yardımcı olabilecek kişi o satıcı ve varsa kontorland'in müşteri hizmetleridir. eğer bunlardan bir destek alamıyorsanız, bir kez daha kurulumu deneyip, olmazsa iade etmenizi tavsiye ediyorum. gördüğüm kadarıyla çok süper ucuz bir fiyatı yok. piyasada çok talep gören de bir ürün değil. yarın öbür gün bıkıp veya daha iyi model için satmaya kalksanız, alıcı bulmak için fiyatı 3'te birine falan inmeniz gerekecektir.
    Önder Bey evet heycanlıydım ama kendim için değil.. Hem ödeme yapmam gerektiği hemde çocuğuma süpriz yapmak için kısıtlı sürem olduğu içindi. Her başlık herkesin ilgisini çekmiyor,bilen-bilgisi olan kişilere daha çabuk ulaşabilmek için mecbur kaldım.Ancak forumların amacının da bu olduğunu düşünüyorum. Xbox'ın Türkçe iletişim kurabileceğin bir müşteri hizmetlerini bulamadım. Direksiyonun firması daha dönüş yapacak.. Direksiyon PC ve Xbox One için üretilmiş.. Kutusunda yazıyor ve satıcıdan ekstra teyit alınarak sipariş verildi.

Ancak uzun uğraşlar sonrası;(hiç bir şey yapmama gerek yokmuş..) deneme yanılma yoluyla,güncellemeyi iptal edip direksiyonu kullanmaya başladım.Bu kadar basitmiş..(bunu her gün saatlerce bu tip ürünlerde vakit geçiren dostların daha hızlı akıl edebileceği bir şey..) Tabi her takışta güncelleme ekranı çıkıyor,yapacak bir şey yok.. Ben dahil herkes evde araba sürmeyi eğlenceye çevirdik..Ben özellikle çocuğumun direksiyon geliştirmesinde faydalı olacağını düşünerek çok istedim.Maşallah benden daha iyi kullanıyor ve eğleniyor..

Serzenişte bulunmadan geri kalanları yazmış olsaydınız daha mutlu olurdum.Rahatsızlık verdiysem kusuruma bakmayın ;)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.