Şimdi Ara

Forza horizon 4 ucuza satılıyor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
887
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bazı sitelerde forza 30 40 50 10 15 TL'ye satılıyor bu oyunlar alındığında key mi veriyor hesap mi veriyor yoksa vermiyor mu deneyen var mı bana bu konuda yardımcı olursanız sevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• DLC paketleri olmasın iyi bakın?
  • Platiden ucuza alıp üstüne kâr ekliyorlar. Siz plati.market sitesinden ucuza alabilirsiniz ultimate edition, tüm DLC leri ve fh3'ü

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 1 dolara minecraft key almıştım gamivo’dan. Cd key ise alın

• 25 liraya satana sordum nasıl aktiflestiriyoruz diye
    Satın almadan bilgi paylaşmadı
    Guvenemedim

• Güvenilir mi cidden merak konusu

• Nedense o tarz sitelerden alınan oyunlar sorunlu sıkıntılı oluyor. Denemek isteyen deyenebilir fiyat fazla değil ama saatlerce oynadığınız kariyeriniz bir anda girilemiyor hata veriyor durumua düşebilir.
  • Tavsiyem o tür işlere girmemeniz yönünde. 3 ay onrasınız sonra mail gelir key şöyleydi böyleydi o yüzden kullanım süresi doldu.
    Eh 3 ay bana kar kaldı dersiniz ama save dosyası uçabilir (farklı key ile aynı save olamıyor hesap aynı olsada)
    O yüzden en en en temizi game pass ile devam etmek, zaten sürekli çerez fiyatına iniyor, al ak kafan rahat olsun.
    İndirim olduğunda da standart ya da full sürümü alır yıllarca oynarsın.
    Forza 4 kolay kolay eskimeyecek gibi görülüyor..
  • Bana kalırsa gamepass al :) bazen ,3 aylık düşüyor 15 liraya bazen 1 aylık 5 liraya düşüyor,normali 15 TL olması lazım sanırsam, ben oyunu hep öyle oynadım bir süre sonra yapacak bir şey kalmıyor çünkü oyunda :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PYROX -- 2 Mayıs 2020; 5:27:44 >
  • Hesaplar çalıntı , veya çalıntı kredi kartlarıyla oluşturulmuş hesaplar. 1 dolara Fifa 20 gibi oyunlu hesaplar satılıyor o sitelerde. Sizce mantıklı mı bu fiyat ?

• hocam banada forzayı ucuza oynama taktiği verir misiniz ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.