Şimdi Ara

Forza Horizon 4 (2018) [PC ANA KONU] (180. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.591
Cevap
87
Favori
449.877
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 178179180181182
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Cevap için teşekkür ederim. Oyunu tekrar yüklerken verileri kendiliğinden yüklemeye başlarken iptale bastığım halde yükledi. Sizin dediginizi de deneyeceğim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu seriyi çok sevmeme rağmen, beni bir süre sonra sıkıyor. Temel sebebi zorlukların senin arabana göre ayarlanması. Yani sen ne kadar modifiye edersen et araçların senin arabana göre ayarlanması.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • refsak kullanıcısına yanıt
    Olması gereken bu değilmi gerçekte de yarışlar belli kurallar konarak aynı güçte araçların yarıştığı etkinlikler değilmi tam tersi sıkıcı olmazmı her yarışı kolaylıkla birinci bitirmek oyunun tadını kaçırmaz mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: .SlimShady

aramaya forza yazıp ayarlarına gidin, ordan sıfırla'ya tıklayın sonra da verileri yüklerken iptal edin

%LOCALAPPDATA% \Packages\Microsoft.SunriseBaseGame_8wekyb3d8bbwe\SystemAppData\wgs\ bu da kayıtlı olduğu yer sanırım

Alıntıları Göster
    Sıfırladıktan sonra oyuna girerken direkt veri yüklemesine geçiyor. İptale tıklasam dahi veriler geri yükleniyor.

/SystemAppData klasörü ise boş gözüküyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: erbab1

Sıfırladıktan sonra oyuna girerken direkt veri yüklemesine geçiyor. İptale tıklasam dahi veriler geri yükleniyor.

/SystemAppData klasörü ise boş gözüküyor.

Alıntıları Göster
    yeni xbox hesabı açmak işe yarar belki

• Son zamanlarda forzathon live etkinliğine girenler afk bırakıyor gibime geldi. Zorluğu başta katılanlara göre mi seçiyor yoksa son turun katılanlarına göre mi?
  • .SlimShady kullanıcısına yanıt
    Live etkinlikte ben ilk görevden bir kere yapıp bırakıyordum. Ekibin geri kalanı oraya puan kasarken ben de yetenek puanı kasıyordum kendime 😁😁 bu tür durumlar artmış olabilir. Bazen de tek başıma veya 2-3 kişi girince 3 etkinliği bitiremiyorduk

• onurk kullanıcısına yanıt
    Need for speedde zorluk seviyeleri var. Kolay orta zor şeklinde. Zor görev için araba açmak,acılan arabayı gelistirmek gerekiyordu. Bu da oyuna ayrı bir güzellik,heyecan katıyor. Forzanın tekli kısmı çok sade

• legolas3858 L kullanıcısına yanıt
    Ben de beceremedim yanlamayı. Stok bmw m2 vardı. Sürüş desteklerini kapattım. Kaymaya başlayınca kırıyorum direksiyonu hemen diğer tarafa dönüyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hobar

Ben de beceremedim yanlamayı. Stok bmw m2 vardı. Sürüş desteklerini kapattım. Kaymaya başlayınca kırıyorum direksiyonu hemen diğer tarafa dönüyor.
    Drift arabası alıp veya arabayı tunelayıp yapmanız daha iyi olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hobar

Biraz ayar yapmak gerekiyor. Biraz da alışmak. Direksiyondan ziyade ne kadar gazladığınız daha önemli. Gazı kökleyip yanlamaya çalışırsanız o iş zor : )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bullseye_F16 -- 1 Eylül 2019; 21:47:5 >

• erbab1 kullanıcısına yanıt
    Xbox uygulamasından oyun kayıt verilerini sıfırlayalirsin

• quote:

Orijinalden alıntı: onurk

Xbox uygulamasından oyun kayıt verilerini sıfırlayalirsin
    Bu konuda daha önceden de yardımcı oldunuz, teşekkür ederim fakat benim Xbox hesabım yok ki. Normal hotmail hesabımla Microsoft Store'a giriş yaparak oyunu satın almıştım,bu kadar.

• nikerkan N kullanıcısına yanıt
    ekran kartın bozuk yada ısınma sorunları var
  • cihan85 kullanıcısına yanıt
    İlginiz için teşekkürler. Ekran kartının sürücüsünü güncelledim. Son sürüm zannediyordum. Şu anda sorun yok

• merhaba dfgt kullanıcısıyım forza 4 oynamak istediğimde araç kendi kendine boşta gaza basıyor sonra vitese geçiriyorum araç ilerliyor gaz pedalından ayağımı çekince otomatik fren yapıyor ve tekrar boşta gaz vermeye devam ediyor bir türlü ayarlayamadım lütfen yardım edebilir misiniz.
  • Fotoğraf modunda çektiklerimiz nereye kaydoluyor bulamadım ?
  • solgunaltair S kullanıcısına yanıt
    Ben de bulamamıştım sonra çektiğin fotoğrafı paylaş diyorsun, googledan forzamotorsports un sitesine girip hesabına giriş yaptıktan sonra gallery kısmında gözüküyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: solgunaltair

Fotoğraf modunda çektiklerimiz nereye kaydoluyor bulamadım ?
    Forza Hub uygulamasına gidiyor. Xbox'a veya bilgisayarınıza yüklemelisiniz.
  • 
Sayfa: önceki 178179180181182
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.