Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Forza Horizon 4 açılma sorunu!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir Kullanıcı, 3 Masaüstü Kullanıcı
8
Cevap
0
Favori
4.508
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> Yarış Oyunları >> Forza Horizon 4 açılma sorunu!!!
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    59 Mesaj
    Arkadaşlar bu sorunu çözemedim bir türlü. Oyunu simgesine tıklıyorum, oyunun duvar kağıdı geliyor ve yaklaşık 1 dakika bekliyor sonra kapanıyor hiç uyarı vermeden bunun sebebi nedir lütfen yardım edin.

|
    |
    |
    |
    MSI B450 gaming plus - AMD Ryzen 5 2600 stock - Sapphire Pulse RX570 4GB ITX - 8GB 2133 mhz DDR4 Kingston HyperX - 8GB 2400 mhz DDR4 kingston Hyperx - WD Blue 1TB 64MB 7200 rpm HDD - Xilence XP550W PSU- Dark Blade 2 mavi led fanlı 2xUSB 3.0 Kasa----Apple İphone SE 16GB Space Gray
  • Çavuş
    59 Mesaj
    Silip tekrar yükledim ve daha pek çok yöntem denedim işe yaramadı başka neden olabilir?
    |
    |

Dostum bende bir haftadır aynı dertten şikayetçiyim. Bu dediğin tarih saat olayı da dahil her şeyi denedim ama nafile. Var mı başka önerin?
    |
    |
    Triangulum kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Origin: MuratTamer
  • Onbaşı
    21 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: mteren

Dostum bende bir haftadır aynı dertten şikayetçiyim. Bu dediğin tarih saat olayı da dahil her şeyi denedim ama nafile. Var mı başka önerin?

Alıntıları Göster

Üstteki videoda yapılan işlemi deniyebilirsin.

Ayrıca

MSI Afterburner / Riva Tuner İstatistik Sunucusu
    EVGA Hassasiyeti
    OBS
    XSplit
    MacType
    Varşova Bankacılığı Uygulaması
    Duvar Kağıdı Motoru

bunlar oyunun açılmamasına sebep verebiliyormuş,

Ayrıca virüs programı anti malwarede oyunun açılmamasına etki edebiliyormuş.

Son olarak geliştirici modunu kapatmayı deneyebilirsin.Umarım çözülür sorun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emre-B -- 19 Temmuz 2019; 19:1:35 >
    |
    |

• Teğmen
    248 Mesaj
    ÇÖZÜM.. oyunun masa üstündeki simgesine sag tıklayın dosya konumu aça tıklayın oyunun kurulu oldugu dosyayı açıyoruz ve bu dosyaya aç yapıyoruz....Manual Crack Installation Guide.... pres an key yazısı çıkınca işlem tamamdır o sayfayı kapatabilirsiniz oyunun masa üstü simgesinden başlatabilirsiniz rep ler gelsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SuperVisör -- 9 Eylül 2019; 23:14:3 >
    |
    |
    Herkese iyi günler dilerim.Benim şöyle bi sorunum var. uzun zamandır xboxta ve pc de eşleştirilmiş şekilde forza horizon 4 ün normal versiyonunu oynuyordum.geçtiğimiz pazar günü xboxta indirimden forza horizon 4 deluxe edition eklenti yığınını aldım,hem xbox a hemde pc ye delux editionla gelen tüm car pass-vip-fortune island-lego vs.. ne varsa kurdum.birde üzerine windows güncellemesi gelmişti onuda dedim güncelleyeyim ve öye oynayayım..pc yi baştan başlatıp oyuna girmeye çalıştığımda ekrana yükleme ekranı gelip 25-30sn kadar açık kaldıktan sonra oyun penceresi tamamen kapanıyor.
    sabahtan beri araştırmadığım ingilizce türkçe kaynak,denemediğim yöntem kalmadı.

mikrofon dan otomatik saate, windows update i kaldırmaktan, horizonu baştan kurmaya kadar ne geliyorsa aklınıza..hala aynı durumdayım, oyunu açıyorum 25-30sn boyunca başlangıç penceresinde duruyor ve ardından kapanıyor..kesin çözümü basit ve gözümün önünde ama ben bulamıyorum :)

burda paylaşılan çözümler dışında aklınıza gelen birşey varmıdır?
    |
    |

• Yüzbaşı
    737 Mesaj
    Arkadaşlar işletim sistemine format attıktan sonra oyunun ikonunu göremeyen varmı farkli diskte yüklü olmasına rağmen ?
    |
    |
1
Reklamlar
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
haberler
son dakika
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Masal
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,297
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.