Şimdi Ara

Forza Horizon 4 (2018) [PC ANA KONU] (59. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.591
Cevap
86
Favori
449.987
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5758596061
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Forza Horizon 4 Ultimate Edition'u Rus sitesinden 40 TL'ye kapattım. Muhteşem bir duyguymuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Galatas4ray

Teşekkürler.Oyunda müzik ve radyoyu kapatmama ragmen yarış esnasında yine müzik çalıyor ayarlara baktım başka müzik ayarı yok kapanmıyorumu bu?

Alıntıları Göster
    muzık calıyosa - tusuyla radyoyu kapat.(sırayal kanalları gec en sonda radyoyu kapat dicek)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bullseye_F16

Microsoft Store 0x00000194 sorunu yaşayan arkadaşlar;

Windows Başlat -> Ayarlar -> Zaman ve Dil -> Bölge -> Ülke veya Bölge başlığı altındaki seçeneği "Amerika Birleşik Devletleri" yapın.

PowerShell uygulamasını yönetici olarak çalıştırın ve aşağıdaki komutları sırasıyla uygulamaya yapıştırıp enter tuşuna basın.

Komut 1: Get-AppxPackage *windowsstore* | Remove-AppxPackage

Komut 2: Get-AppXPackage *WindowsStore* -AllUsers | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register "$($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml"}

Mağaza açıldıktan sonra uygulama içerisinde yer alan Ayarlar sayfasını açın ve Uygulamaları Otomatik Olarak Güncelleştir seçeneğini devredışı bırakın.

Bu sorunu çok fazlaya yaşayan kullanıcı var. Konu sahibi bu anlattıklarımı ana sayfaya eklerse sayfalar arasında konu kaybolmamış olur. Yada okuyanlar beğensin lütfen kendi kendine ilk sayfaya taşınır.
    Hocam bu sefer de oyun 60 dolar gözüküyor karttan öylemi çekecek deneyen var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: n201

muzık calıyosa - tusuyla radyoyu kapat.(sırayal kanalları gec en sonda radyoyu kapat dicek)

Alıntıları Göster
    Allah razı olsun 9.selfoni orkestrası bmüziği çalıyordun sürekli
  • Alisinasyon kullanıcısına yanıt
    Hocam nasıl yaptın ya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bullseye_F16 kullanıcısına yanıt
    E46 Nasıl çıkıyor hocam?

• Neyse kendim cevaplayım:)
    Normal chrome browserdan microsoftstore girdim orada 260TL aldım ve yüklüyüroum
  • Bullseye_F16 kullanıcısına yanıt
    MW?

• Alisinasyon kullanıcısına yanıt
    Oyun uçmasın hocam. Plati.ru'dan mi aldınız?

• Arkadaşlar , FH 3 de normal Free Run gezerken yoldaki arabalarla birebir yarışıyorduk. FH4 de bu özellik yok mu? Yolda sadece default araçlar var ( Transit, Fiesta vs.)
  • mokko kullanıcısına yanıt
    Online a gir çık yapınca oluyor ama para ödülü vermiyor sadece nüfuz veriyor

• quote:

Orijinalden alıntı: TheNewAtilla

Online a gir çık yapınca oluyor ama para ödülü vermiyor sadece nüfuz veriyor
    Online hangi bölüm oluyor peki?
  • mokko kullanıcısına yanıt
    Arabanın arka tamponuna yanaş x'e bas

• quote:

Orijinalden alıntı: mokko

Arkadaşlar , FH 3 de normal Free Run gezerken yoldaki arabalarla birebir yarışıyorduk. FH4 de bu özellik yok mu? Yolda sadece default araçlar var ( Transit, Fiesta vs.)
    Yoldaki araçlarla yarışma olayı var yine ama konvoy özelliğini kaldirmislar. Sizin dediginiz durum, online girdiginizde oluşuyor. Ai araclardan başka araç yoksa online oyundasiniz. Tekli oyuna geçerseniz diğer araçlar çıkar.

• quote:

Orijinalden alıntı: TheNewAtilla

Arabanın arka tamponuna yanaş x'e bas
    Etrafta hiç araba yokki? Yaklaşık 1 saat gezdim ama hiç araba ile karşılaşmadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: HyperXCrossfire

Yoldaki araçlarla yarışma olayı var yine ama konvoy özelliğini kaldirmislar. Sizin dediginiz durum, online girdiginizde oluşuyor. Ai araclardan başka araç yoksa online oyundasiniz. Tekli oyuna geçerseniz diğer araçlar çıkar.

Alıntıları Göster
    Tekli oyuna geçiş nasıl oluyor peki?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Return to Monke

Oyun uçmasın hocam. Plati.ru'dan mi aldınız?
    Uçana kadar oynayacam valla reis. Şu anda Ultimate Edition markette 450+ olmsaı lazım. Ben 40 liraya aldım. Demek ki böyle güzel bir duyguymuş yabancıları şimdi anladım.
  • Akşam ilk defa online yarış yaptım adamlar sanki gta5 oynar gibi araba sürüyor. Keskin viraj var işte fren yapsana. Baaaam arkadan yapıştırıyor kendide uçuyor benide uçuruyor. Adamın arabası 899 benim araç kiralık 806 adamı yakalayıp geçiyorum bukadar kazmalar. Küfür edicem artık online da inkilizçe.

• flonky kullanıcısına yanıt
    Hayalet özelliği gelmemiş mi ? Online'da bu tür işlerin önüne geçilmesi için gelecekti o özellik.
  • Eklemek isteyen olursa çeşitli yarışlar etkinlikler için buyursun '' Denuedo ''
  • 
Sayfa: önceki 5758596061
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.