Şimdi Ara

Forza Horizon 4 (2018) [PC ANA KONU] (297. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
7.591
Cevap
87
Favori
449.881
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 295296297298299
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Resımdekı dlc gelıyor ultımate pakette ayrı ayrı fıyatları 100 lıradan fazla ımkanı olan varsa 50 lıra fazladan versın sonrası ıçın sıkıntı olmasın.

Forza Horizon 4 (2018) [PC ANA KONU]
  • Ultimate Edition ile Car Pass de geliyor. Car Pass DLC listesinde gözükmüyor, çünkü ayrı ayrı packlere bölünmüş. Çoğu araç packleri car pass'in içerisinde zaten. Aşağıdaki linkte belirtildiği gibi;

https://forza.fandom.com/wiki/Forza_Horizon_4/Car_Pass

• Kaptım bi Ulti + Hot wheels Forza Horizon 4 (2018) [PC ANA KONU] 

• betadragon kullanıcısına yanıt

Hocam Hot weels dışında hepsi ultimate editiona dahil. Neden gözükmüyor onlar bilmiyorum bir eksiklik var sanırım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Direkt steam uzerinden tiklayip girebiliyor muyuz?

• Forza Horizon 4 (2018) [PC ANA KONU]
  • En ucuz Türkiyeden sonra Arjantindeydi. Arjantin fiyatını artırmışlar az önce. 7 dolardan 44 dolara çıkmış

Muhtemelen Bizim fiyatlara da güncelleme gelme olasılığı yüksek. En ucuz bizim ülkede şuan, böyle bırakırlarsa şaşırırım.

Aksilik şu ki 15 inden önce ben alamayacağım oyunu :( Umarım artırmazlar fiyatı

• Arkadaşlar merhaba. Arkadaşlar bende bu oyunun microsoft versiyonu var. Gelin görün ki bir arkadaşımın saçmalığına uyup 1 sene önce para hilesi yapmıştım. Saçmalık da şu ki 1 sene önce yaptığım hilenin bedelini 2 ay önce ödedim 2050 yılına kadar uzaklaştırma aldım. Forza desteğe sorduğum da steam dan aldığınız da gene ban yersiniz dediler. Farklı bir microsoft hesabı ile steam dan oyunu aktifleştirsem sorun olur mu sizce ? 150 TL ye ultimate edition aldım denemek amaçlı ban gibi bir durum olursa 2 saatim var iade ederim diye düşünüyorum.

• JRache kullanıcısına yanıt

Atılan ban eğer sadece o hesap için geçerli yani IP veya donanım ban değilse yeni açtığınız yeni Microsoft hesabında sorun olmayacaktır.

Tabi benim tavsiyem 2050 yılına kadar beklemeniz eski hesabınızla oynamanız (yatırım tavsiyesi değildir) Forza Horizon 4 (2018) [PC ANA KONU] 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ProStr33t -- 9 Mart 2021; 23:42:4 >
  • Adamlar büyük resmı görmüş gg olabılır.

• quote:

Orijinalden alıntı: ProStr33t

Atılan ban eğer sadece o hesap için geçerli yani IP veya donanım ban değilse yeni açtığınız yeni Microsoft hesabında sorun olmayacaktır.

Tabi benim tavsiyem 2050 yılına kadar beklemeniz eski hesabınızla oynamanız (yatırım tavsiyesi değildir)  

Vallahi hocam öyle pişmanım ki ultimate paketim var ne halta gidip para hilesi yaparsın. Saçma sapan çocuk kafası yaşayıp gittik hile yaptık şimdi de online oynayamıyorum o zoruma gidiyor. Umarım donanım ban değildir sizce donanım veya İP ban ise hemen etki eder mi ? iki saati geçmeden para boşa gitmesin bari.

• quote:

Orijinalden alıntı: betadragon

Adamlar büyük resmı görmüş gg olabılır.

Ulan her şeyin kazığını alıyoruz bari bu ucuz kalsın

• Reddıtte dönüyo arjantıde fıyat hatası yapmışlar sanırım 7 dolara almış mıllet

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi betadragon -- 9 Mart 2021; 23:49:23 >
  • Araba yarışı oyunu pek oynamadım, en son oynadığım most wanted. Gamepad ve direksiyonum yok. Oyunu alsam eğlenir miyim acaba, ilgimi çeker mi? Sanırım araba yarışlarına pek ilgim yok ama fh4 için kaliteli deniyor ve şans vermek istiyorum ama bilemedim.

Bu oyunu aldığımda yarışlar ne üzerine? Multiplayer olarak diğerleriyle mi yarışıyoruz, hikaye mi var? Nedir tam olarak

• JRache kullanıcısına yanıt

Pek zannetmiyorum hocam. Hile banları genelde kişiye değil, o kullanılan hesaba uygulanır.

Eğer sistemin temizse eski hile programından arta kalan dosyaları temizlediysen sorun olmaz. Ama bu son dediğim cümle önemli bak.

• Oyunu Steam'den Ultimate sürüm olarak aldım.Daha önceleri oynamıştım fakat Ultimate sürüme dahil olmayan Hot Wheels ve Treasure map ek paketlerini sahip olanlar önerir mi yoksa gerekli değiller mi Forza Horizon 4 (2018) [PC ANA KONU] 

• Keşke gamepasste oynadığımız saveimizi aktarabilseydik. Neyse o kadar da olsun artık, evladiyelik oyun aldım ben de.

• microsoftta çok pahalı diye almıyodum, 150 tl ulti yi kaptım , uzun zamandır indirim bekliyodum, mutlu sona ulaştık :)

• akşam akşam 150tl den olduk iyimi.....

• ‎Forza Horizon 4'ün Steam'e gelişini kutlamak için, 14 Mart'tan önce oyuna giriş yapan HERKESE 2019 Porsche 911 GT3 RS hediye ediyoruz!‎

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi betadragon -- 10 Mart 2021; 0:19:56 >
  • 
Sayfa: önceki 295296297298299
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.