Şimdi Ara

Forza Horizon 4 (2018) [PC ANA KONU] (299. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
7.591
Cevap
87
Favori
449.852
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 297298299300301
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Hayır.

Steam harici bir oyun olarak kütüphaneye ekleyebilirsiniz. Ama onunda bir esprisi yok bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ProStr33t -- 10 Mart 2021; 10:14:30 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Veronicaa kullanıcısına yanıt

car pack dlc si ne gömmüşler denmişti bir iki sayfa önce onu araştırmak lazım ,

• ctntas C kullanıcısına yanıt

Yabancılar VPN ile rahatlıkla TR store u kullanabiliyorlarmış. O sebepten böyleymiş. Ne kadar doğru bilemem.

• Ben de dün gece ultimate edition’u çektim
    Oyunu bugün indirip akşama giriş yapayım

• Forza Horizon 4 (2018) [PC ANA KONU]

Forza Horizon 4 (2018) [PC ANA KONU]
  • Hangi sürümü tavsiye edersiniz çalıştığım için çok fazla inceleme şansım olmadı açıkçası

• Sawyer258 kullanıcısına yanıt

Araba oyunlarına meraklıysanız, uzun soluklu oynayacağınızı düşünüyorsanız Ultimate Edition almanızı tavsiye ederim. 150 TL böyle bir oyun için gerçekten ucuz.

Şöyle bir video da bırakayım.

https://www.youtube.com/watch?v=pdKQTLkbHCk

• quote:

Orijinalden alıntı: ProStr33t

Araba oyunlarına meraklıysanız, uzun soluklu oynayacağınızı düşünüyorsanız Ultimate Edition almanızı tavsiye ederim. 150 TL böyle bir oyun için gerçekten ucuz.

Şöyle bir video da bırakayım.

https://www.youtube.com/watch?v=pdKQTLkbHCk

Valla nfs payback gibi kısıtlı araç listesine sahip bir oyunu bile 100 saat oynadım sanırım ultimate almam gerekecek :)

• Gelmiş geçmiş en iyi yarış oyunlarından biri olan forza horizon 4 92 liralık mükemmel fiyatıyla steam platformunda yerini almış bulunmakta. Tüm dünyada 60 dolara satılan bu oyunu yerel fiyatlandırma ile 92 liraya bize sunan gabe abimize ve xbox türkiye ekibine teşekkür etmek gerekiyor.

ufak bir hatırlatma playstation tarafı 60 dolarlık death stranding'i 399 lira, 50 dolarlık horizon'u 250 liradan bize itelemeye çalışıyor. kusura bakmasınlar da xbox türkiye gibi müthiş bir ekip varken vasat playstation oyunlarına kuruş vermem artık.
  • BlackBeasT kullanıcısına yanıt
    Hileler gelecek gibi hissediyorum hocam. Dediğinizde haklısınız ama. Çok hile dolacak oyuna
  • first9 kullanıcısına yanıt
    Bu oyunu aldığında:
    -Offline freeride yapabilirsin
    -Offline yarış, karakter ilerlemesi şeklinde sıralı yarışlara girebilirsin
    - Özel etkinliklere haftalık girebilirsin
    - online battleroyal oynayabilirsin(aşırı zevkli)
    -Online yarışlara girebilirsin
    -Hız, zıplama gibi challenge noktaları tamamlayıp küresel sıranı görebilirsin
    -Arkadaşlarınla online konvoy yapıp hem karşılıklı hem de aynı takımda yarışabilirsin
    .
    .
    .

Aklıma gelmeyenler de var. Forza horizon 4 neslin en sağlam yarış oyunudur.
  • Pscilerin gözü yaşlı

• Birkaç video izledim, hepsinde trafik soldan akıyor. Oyunun bütününde böylemi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: blacksea2601

Birkaç video izledim, hepsinde trafik soldan akıyor. Oyunun bütününde böylemi.

FH3 Avsutralya'da ceyran ediyordu trafik soldandı.

FH5 için Japonya söylentisi var ve trafik Japonya'da soldan akıyor..Forza Horizon 4 (2018) [PC ANA KONU] 

• Sawyer258 kullanıcısına yanıt

Payback'e nasıl katlanabildiniz o kadar, sürüş ve araç fizikleri olarak çok kötüydü bence. Ben ondan önceki NFS oyununu daha çok beğenerek oynadım, online bağlantı saçmalığı dışında sürüş keyfi ve grafik olarak çok daha iyi Payback ve Heat'ten

• quote:

Orijinalden alıntı: DePiedra0

Bu oyunu aldığında:
    -Offline freeride yapabilirsin
    -Offline yarış, karakter ilerlemesi şeklinde sıralı yarışlara girebilirsin
    - Özel etkinliklere haftalık girebilirsin
    - online battleroyal oynayabilirsin(aşırı zevkli)
    -Online yarışlara girebilirsin
    -Hız, zıplama gibi challenge noktaları tamamlayıp küresel sıranı görebilirsin
    -Arkadaşlarınla online konvoy yapıp hem karşılıklı hem de aynı takımda yarışabilirsin
    .
    .
    .

Aklıma gelmeyenler de var. Forza horizon 4 neslin en sağlam yarış oyunudur.

Siz nasıl oynuyorsunuz hocam? Direksiyon, gamepad, klavye hangisi ile?

Klavye ile oynasam zevkli oluyor mu araba yarışları, yoksa en kötü bi gamepad mı almak lazım

• Steam versiyonunda eski kayıtlarımdan kalma mailleri ve ödülleri görebiliyorum. Birikmiş ödüllerden bir milyon topladım. Demek ki Microsoft istese kayıtların tamamanı aktarabilirmiş. Bizim Dh'ce bir Forza kulübümüz var mı bu arada?

• Arkadaşlar forza için Xbox game pass PCdeki save steame aktarılmıyor kesin değil mi ona göre profil açacağım baştan.
  • first9 kullanıcısına yanıt
    Hocam bence gamepad kullanabilirsniz daha zevkli için. Klavyede kademe olayı yok. Sağa bastığınız gibi sağa çeviriyor. Ama gamepadde direksiyon kadar olmasa da daha klavyeden güzel oluyor
  • bilgennyk kullanıcısına yanıt

Şu anlık kesin. İleride getirebilirler mi bilemem. Çünkü çok şikayet var bu konu ile ilgili.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ProStr33t -- 10 Mart 2021; 13:42:55 >
  • 
Sayfa: önceki 297298299300301
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.