Şimdi Ara

Forza Horizon 3 (2016) [ANA KONU] (318. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
7.578
Cevap
37
Favori
213.563
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 316317318319320
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Başladı da airport'ta danger sign yok bende. Festival Level 1 ondan herhalde. Outback festivali hariç bütün festivaller level 5 bir tek orası 1 o da forzathon'da denk gelir. Bütün gün oynayıp festivali genişleteceğiz napalım. Umarım level 2'De falan açılır da.
  • TMRT kullanıcısına yanıt
    2'de veya 3'te kesin açılır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • FlightClub kullanıcısına yanıt
    3 te açılıyormuş
  • FlightClub kullanıcısına yanıt
    2'deyim de açılmadı. 3 17M fan istiyor 14M fan var 100 bin 100 bin yarış yarış bitmez valla yandık. Bitse bile bu sefer zıplamayla uğraşırız gerçi tuneleri falan yüklemişler oyuna da yine de çok uğraştırıyormuş. Ben yetiştiremeyeceğim sanırım.
  • Oyuncular listesine benide ekle hocam
  • Yemişim huracan HE'sini zaten 2 tane almıştım sevdiğim araba ama yok arkadaş çin işkencesi 100 defa atladım bu kadar abartmalarına gerek yoktu gerçek huracan vermiyorsunuz, oyun yahu..!!!

@kara344

Gamertag nedir ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EXios -- 23 Mayıs 2017; 17:24:26 >

• EXios kullanıcısına yanıt
    Forumdaki adımla aynı.
  • Uğraştırıcı "Forzathon" etkinliğinden sonra.

Forza Horizon 3 (2016) [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wollowon -- 23 Mayıs 2017; 18:09:22 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: EXios

Yemişim huracan HE'sini zaten 2 tane almıştım sevdiğim araba ama yok arkadaş çin işkencesi 100 defa atladım bu kadar abartmalarına gerek yoktu gerçek huracan vermiyorsunuz, oyun yahu..!!!

@kara344

Gamertag nedir ?

https://www.youtube.com/watch?v=gDLUt45nga0
    Şunu yapın hocam.
    Tuneu de videoda gösterileni değil, yorumlarda yazmış videoyu çeken "Forzathon Jump 2" adlı yeni bir tune yapmış onu kullanın halledersiniz.
    Havadan aldık 6 milyonluk arabayı, oyun yüzdem de 80'i aştı.

• Beyler linklerdeki gamepadlerle oynayabilirmiyim. İlla Xbox 360 kollarından almak şart mı PC için ?

Gamepadi özellikle Forza Horizon 3 ve Forza Motorsport 6: Apex oynamak için alıcam. Yardımcı olursanız sevinirim.

http://www.hepsiburada.com/snopy-usb-joypad-beyaz-sg-302-1-8m-kablo-p-GAMEBENCE162791

http://www.hepsiburada.com/snopy-usb-joypad-turuncu-sg-301-1-8m-kablo-p-GAMEBENCE162787

• Jack Rabbit Slims kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim ama daha denemem heralde sabah ciddi anlamda denedim bugünlük forzayı alt f4 ile sonlandırdım.Umarım porsche de böyle birşey yapmazlar daha önce böyle saçmalıklar yapmadılar bu nerden çıktı anlamadım.

• 2012 911 gt2, 2012 911 gt3 ,959 ve carrera aldim simdiye kadar

26 sini sabirsizlikla bekliyorum

bu arada offline konvoy isini kim bulduysa helal olsun

gercekten muthis bi fikir ve cok eglenceli

online bu kadar eglendirmiyor beni

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilkermurat -- 23 Mayıs 2017; 23:21:45 >
  • Oyunu ucuza nerden alabilirim ? Amazon'da şuan 221 liraya geliyor. Summer sale olduğunda indirim alır mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: PnshR88

Oyunu ucuza nerden alabilirim ? Amazon'da şuan 221 liraya geliyor. Summer sale olduğunda indirim alır mı ?

Pek indirim alan bir yapım değil lakin yaklaşık 1 ay önce "180" TL civarına inmişi "Amazon" ve "Microsoft Store" da , "Summer Sale" de indirim alır büyük ihtimal ile lakin inanılmaz oranlar beklemeyin yine benzer fiyatlara inicektir , 30 TL için beklemeye değermi tartışılır.

Bulabildiğim En Uygun Fiyat :

https://www.g2a.com/forza-horizon-3-xbox-one-cd-key-global.html (Alt Kısımdan Satıcıyı Değiştirin)

Fiyat : 212 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maxwell1 -- 24 Mayıs 2017; 9:55:15 >

• Oyun ne duruma geldi ?

Epeydir açmıyorum oyunu, güncellemeler vs. ne durumda şuan. Performans olarak düzelmeler var mı ? Online sorunlar vs. düzeldi mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Dominic_Toretto_

Oyun ne duruma geldi ?

Epeydir açmıyorum oyunu, güncellemeler vs. ne durumda şuan. Performans olarak düzelmeler var mı ? Online sorunlar vs. düzeldi mi ?

Performans = %90 Düzeldi.

Online Sorunlar = %80 Düzeldi.

----------------------------------------

Forza Horizon 3 (2016) [ANA KONU]

• Wollowon kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler
  • Maxwell1 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam. Haziran 7'sine kadar bekleyeceğim. O zamana kadar alırım büyük ihtimal
  • Arkadaşlar eski Forzathon etkinliklerini kaçırdığım için 19. ve 20. barn findları alabilme imkanım kalmadı mı artık?
    Oyunun %100 olmasını etkiler mi bu durum?
  • Jack Rabbit Slims kullanıcısına yanıt
    Etkilememesi lazım.
  • 
Sayfa: önceki 316317318319320
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.