Şimdi Ara

Forza Horizon 3 (2016) [ANA KONU] (371. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.578
Cevap
37
Favori
213.565
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 369370371372373
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: TaRZaN FC

Forza 4 ne zmn çıkıyor
    2 Ekim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yagizekiz77 Y kullanıcısına yanıt
    Rami yükseltin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Direksiyonla oynayan var mı? Diriving force gt yi düzgün ayarlayamadım. Ne yaptıysam oyunda hep 90 derece civarında dönüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Esnaf_TV

bu oyun neden tutulmadı hala merak ediyorum. cogu kişinin geri bildirimi cok kotu diyorlar.ondan dolayi oynamiyorlarmiş.
    Büyük ölçüde teknik sorunlar ve çözümlerinin gelmemiş olması olabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hobar

Direksiyonla oynayan var mı? Diriving force gt yi düzgün ayarlayamadım. Ne yaptıysam oyunda hep 90 derece civarında dönüyor.
    Ben dfgt ile oynuyorum arcade oyunların hepsi öyle o yüzden logitech uygulamasına girin direksiyon derecesini 180 e alın sorunsuz oynamış olursunuz

• yagizekiz77 Y kullanıcısına yanıt
    O ayarı ve oyundaki ayarları kaç yaparsam yapayım. 45 derece sağa ve 45 derece sola dönüyor sadece. Gamepadle oynarken acayip arcade. 300 le viraja giriyorum. Telefondaki yarış oyunları kadar kolay.

Direksiyonla oynarken ise sürekli kayıyor. ETS 2 de 160 la giden 40 tonluk tırla makas atarken bunda araba 100 le giderken kaymaya başlıyor. Tamamen çöp bir oyun. Forza 7 yi deneyeceğim bir de.
  • Dostum ben bütün yarış oyunlarını direksiyonla oynuyorum banada klavye ve gamepad çok zor geliyo sürekli spin attırıyorum arabaya tamamen alışmayla alakalı 2-3 gün oyna alışırsın bence

• Arkadaşlar oyuna yeni başlaıdm.

Oyunda gt serisinde olduğu gibi kazandığım cr lerle para alamıyor muyum, bedavadan bir araç verdiler oyunun başında. Garajı bulamıyorum menüden, neyi hatalı yapıyorum acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mario gomeeeeeez

Arkadaşlar oyuna yeni başlaıdm.

Oyunda gt serisinde olduğu gibi kazandığım cr lerle para alamıyor muyum, bedavadan bir araç verdiler oyunun başında. Garajı bulamıyorum menüden, neyi hatalı yapıyorum acaba?
    Cr zaten oyun parasi,arabayi da o festival alanindan alacaksin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu kadar optimizasyonu les oyun gormedim. Ses takılıyor lan ses takilir mi oyunda?

• quote:

Orijinalden alıntı: Madnessisme

Bu kadar optimizasyonu les oyun gormedim. Ses takılıyor lan ses takilir mi oyunda?
    forza horizon 3 un sorunları yuzunden 4 almiyacagim.microsoftun oyunu oldugu icin cok katı kuralları var.3 un sorunları bitmeden 4 cıkartıyorlar.
  • Şu expansion pass indirime girsin artık yav :)
  • Akadaşlar ,oyuna yeni başladım ,oyunda gündüz grafikleri ile ,gece grafikleri arasında sanki nesil farkı var.4k ultra ayarlarda oynuyorum,gece yarışlarında grafik olarak sanki ayarlar ,en düşükteymiş gibi oluyor.

• Arkadaşlar, head to head yapacağım ama yolda yarışacağım araba yok. Önceden de oynamıştım bu oyunu onda vardı, sorunsuzca yoldaki arabalarla kapışıyordum ama şimdi yok. Bu arada level 17 deyim. Sizce eksik ne var?
  • Arkadaşlar 7. leveldeyim.

Garajda 5 araba var, free olarak onlarca araba var .

Sormak istediğim birşeyler var,

1-Garajımın limiti yok galiba değil mi , bütün arabaları alabiliyorum sanırım.

2-Daha yeni başlamışken ve cr adıyla olan para bu kadar kıymetsizken (nasıl olsa bir sürü bedava araba veriyor ); bu oyunda ilerlemenin motivasyonu ne acaba ? Eleştirmiyorum sadece çok merak ediyorum. Bir sürü lisanslı arabanın mevcutg olmasından dolayı kaldırmaktan da kıyamıyorum. Acaba ilerideki levellerde bilemediğim birşeyler mi oluyor. Mesela aynı anda ps3 te gran turismo 5 oynuyorum. Orada para biriktiriyorum araba alıyorum. Yeni arabalar almak için paraya çok önem veriyorum haliyle. Oysa ki fh3 te motivasyonum yok. anlatabildim muhtemelen.

Yanıtlarsanız çok sevineceğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mario gomeeeeeez

Arkadaşlar 7. leveldeyim.

Garajda 5 araba var, free olarak onlarca araba var .

Sormak istediğim birşeyler var,

1-Garajımın limiti yok galiba değil mi , bütün arabaları alabiliyorum sanırım.

2-Daha yeni başlamışken ve cr adıyla olan para bu kadar kıymetsizken (nasıl olsa bir sürü bedava araba veriyor ); bu oyunda ilerlemenin motivasyonu ne acaba ? Eleştirmiyorum sadece çok merak ediyorum. Bir sürü lisanslı arabanın mevcutg olmasından dolayı kaldırmaktan da kıyamıyorum. Acaba ilerideki levellerde bilemediğim birşeyler mi oluyor. Mesela aynı anda ps3 te gran turismo 5 oynuyorum. Orada para biriktiriyorum araba alıyorum. Yeni arabalar almak için paraya çok önem veriyorum haliyle. Oysa ki fh3 te motivasyonum yok. anlatabildim muhtemelen.

Yanıtlarsanız çok sevineceğim.
    Cevap silindi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bozcaadalı -- 19 Temmuz 2018; 22:36:3 >

• Arkadaşlar Xbox one s kaç fps ile oynuyor horizon 3 ü ? 1080p 60fps mümkün mü ona göre konsola geçicem 30 ise pc den dönmeyi düşünmüyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Byozgatlı B kullanıcısına yanıt
    1080p + HDR 30 FPS hocam

• akt02 A kullanıcısına yanıt
    Çok sağolun.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mokko

Arkadaşlar, head to head yapacağım ama yolda yarışacağım araba yok. Önceden de oynamıştım bu oyunu onda vardı, sorunsuzca yoldaki arabalarla kapışıyordum ama şimdi yok. Bu arada level 17 deyim. Sizce eksik ne var?
    Arkadaşlar, head to head yapacağım ama yolda yarışacağım araba yok. Önceden de oynamıştım bu oyunu onda vardı, sorunsuzca yoldaki arabalarla kapışıyordum ama şimdi yok. Bu arada level 17 deyim. Sizce eksik ne var?
  • 
Sayfa: önceki 369370371372373
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.