Şimdi Ara

Forza Horizon 3 (2016) [ANA KONU] (336. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.578
Cevap
37
Favori
213.561
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 334335336337338
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bir oyun pcde bu kadar sıkıntılı olur. Oyunu resmen direksiyon ile oynamayalım diye herşeyi yapmışlar. Konsol versiyonu hiç bu şekilde değil. Direksiyon kullanıp ben çok memnunum diyen var ise ayarlarını paylaşabilir mi?
  • Horizon 3 için artık ek paket veya güncelleme gelmez yüksek ihtimalle . Forza motorsport 7 geliyor 2 ay sonra

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: antking

bir oyun pcde bu kadar sıkıntılı olur. Oyunu resmen direksiyon ile oynamayalım diye herşeyi yapmışlar. Konsol versiyonu hiç bu şekilde değil. Direksiyon kullanıp ben çok memnunum diyen var ise ayarlarını paylaşabilir mi?

Direksiyona gore yapilmamis ki oyun.Hem momoda hem t500de denedim yine de adam akilli bir ayar tutturamadim.En son kanser etti gamepade geri dondum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: akt02

Horizon 3 için artık ek paket veya güncelleme gelmez yüksek ihtimalle . Forza motorsport 7 geliyor 2 ay sonra

Peki biz bu oyuna 300 lira para verdik butün dlcleri aldık kac yillik gtaya bile hala uptade geliyor bence bu kadar cabuk unutmamlari lazim

• Oyunu oynarken arkada herhangi birşey çalışırsa fps düşüşü yaşayan var mı? Mesela chromedan video açık yada sadece basit bir mp3 çalar açık şekilde müzik çalarken hemen 60 dan 30 a düşüyor. Müziği durdurursam 60 a çıkıyor.Çok garip henüz çözüm bulamadım.

Edit: Oyun içi radyoda müzik çalıncada aynı problem oluyor. Herhangi bir şekilde müzik çıkışı olması yeterli programların kastırıyor direk.

Edit2: Oyunu oynarken fareyi başlangıç çubuğuna getirir ve çubuğu göstertirsem kasmıyor hiçbir şekilde.
    Forza Horizon 3 (2016) [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atheet -- 29 Temmuz 2017; 15:52:42 >

• hocam kesinlikle haklısınız ancak gtada sadece online updateleri geliyor sürekli. Ve gelen güncellemeler de sırf para harcatmak üzerine kurulu. İnsanların ilgisini güncel tutup shark cash card satma dertleri var adamların.
  • atheet kullanıcısına yanıt
    Oyun modu acik mi ?
  • HyperXCrossfire kullanıcısına yanıt
    Açıktı hocam ama kapatmayı denedim yine değişen birşey yok. Oyuna tıklayınca sanki oyunu arkaya atmışım gibi oluyor.
    Nvidia nın son sürücülerini kullanan var mı?384.94 olan.
  • Arkadaşlar benim save dosyam silinmiş gitmiş.Bütün herşey sıfırlanmış.Bir arkadaşıma vermiştim hesabı, oynasın diye.Sanırım silmiş herşeyi.Eski kayıt dosyasını, geri getirebilme imkanımız var mıdır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: GT_55

Arkadaşlar benim save dosyam silinmiş gitmiş.Bütün herşey sıfırlanmış.Bir arkadaşıma vermiştim hesabı, oynasın diye.Sanırım silmiş herşeyi.Eski kayıt dosyasını, geri getirebilme imkanımız var mıdır?

Kim o dangalak?

Ekranda ultra ayara alınca küçük karelenmeler yapıyor highta yapıyor nedendir ekran kartım rx580 asus oc
  • Forza Horizon 3 (2016) [ANA KONU]
  • Online nasıl açılıyor en hızlı nasıl acilir?

• turki5hmo kullanıcısına yanıt
    Ekran karti driveri ile alakali bir sorun karelenme,amdnin baska kartlarinda da vardi.Ekran karti driverinizi guncelleyin,en guncel halinde ise eski surumleri yukleyebilirsiniz.
  • Notebook'a kurdum oyunu. i5 ve GT635M ekran kartı var fakat dx12 ile ilgili bir hata verdi. Hata kodunu aşağıya ekliyorum. Ekran kartım dx12 destekliyor sanırım. Nvidia'nın sitesinde öyle yazıyor.

https://www.geforce.com/hardware/notebook-gpus/geforce-gt-635m/specifications

Forza Horizon 3 (2016) [ANA KONU]

• Merhaba arkadaşlar oyunda bugatti one:1 felan denedim fakat istediğim hızlara ulaşamıyor hangi arabayı almalıyım?Speed traplerdeki hızlara nasıl ulaşıyorlar?
  • Acaba oyuna ferrari 812 gelir mi yada yeni oyunda olur mu kaç aydır doğru düzgün araç gelmedi haritada küçük geliyor oyun sıktı biraz
  • Selamlar, pc için indirmeye çalışıyorum sağolsun mağaza 50 gb a gelince sıfırladı. Tekrardan başlattı bunun bi çözümü var mı? Başına gelen yaşayan varsa ilgilenirlerse sevirim..

• Fatic kullanıcısına yanıt
    speedtraplerde haritadan bakarsanız kimin hangi arabayla yaptığınız görebilirsiniz.
    ben centenario öneririm yoksa aventadorda olur, dümdüz giden 1 2 tanesi içinde jaguar d type.

@mbc32amg
    İnşallah gelir oyunu burda bırakmazlar, bende challenger demon bekliyorum gelmez ama.
  • Byozgatlı B kullanıcısına yanıt
    ilk sayfada alternatif bir yöntem var hocam onu öneririm.
  • 
Sayfa: önceki 334335336337338
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.