Şimdi Ara

Forza Horizon 3 (2016) [ANA KONU] (356. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.578
Cevap
37
Favori
213.564
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 354355356357358
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hmm yani tek başına oynarken, mp veya sp sorun yaratmıyor teşekkür ederim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • RESITAL
    Forza Horizon 3 (2016) [ANA KONU]Forza Horizon 3 (2016) [ANA KONU]Forza Horizon 3 (2016) [ANA KONU]

• Arkadaşlar oyunu 1küsür sene oynadım, sonra save dosyasını silip gerekli adımlarla oyuna sıfırdan başladım. Oyunu kapattım, ertesi gün girmeye çalıştığımda oyun ekranı kapanmaya başladı. 2 gündür oyuna giremiyorum, benzer sorun yaşayan var mı? Oyunu komple silip yeniden 55gb indirdim ama nafile.
  • hazarRS kullanıcısına yanıt
    Dedigin sorunu bende almaya basladim.Çözüm olarak kesin birşey bulamadım ama kısaca sorun windows mağaza sorunu.En basit çözüm yöntemi de oyun başlamadığı zaman windows mağazasından ücretsiz bir içerik indirmeye başla ve durdur.Sonra oyunu tekrar açtığında açılacak
  • HyperXCrossfire kullanıcısına yanıt
    Hocam sağolun varolun. Dediğinizi yaptım çalıştı. Ne kadar saçma bir olaydır ama bu yahu. Store her zaman dert...
  • Çok FPS Drop oluyor nasıl çözerim ( R9 280- i5 4460- 8 gb ram )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ibra012 -- 30 Ocak 2018; 15:52:38 >
  • ibra012 kullanıcısına yanıt
    30 fps ye sabitleyin oyunu çözülür.
  • Oyunda tüm radyo kanallarını aktif ettim. Groove Müzik dahil. Kendi müzik listemi oluşturdum oyunda kendi müziklerim çalıyordu ama sonra groove müzik oyun içinde yok oldu. Radyo listesi içinde hiç adı geçmiyor. Ses ayarlarına girdiğimde playlist gözükürdü şimdi o bölüm ses ayarları kısmında gözükmüyor.

Oyunu sildim tekrar indirip kurdum ama groove müzik oyun içinde geri gelmedi. Bilgisayarımda groove müzik kurulu hala açıp müzik dinleyebiliyorum ve windowsumda son sürüme güncellenmiş durumda. Sorun nedir anlayamadım.

Var mı bu sorunu yaşayanlar ve çözümünü bilenler??????
  • merhabalar , bu oyunun derdi bitmek bilmiyor 1 hafta öncesine kadar durduk yere farklı zamanlarda oyun takılıp kapanıyordu , mikrofon ayarı kapalı , mağaza resetleme ve oyunu resetleme dahil herşeyi denedim olmuyordu. Geçen hafta geforce experience dan oyunu optimize ettim sorunu çözdüm fakat az önce oynarken harita da bir konuma fast travel attım yüklenirken siyah ekranda kaldı ve pc reset attı Tekrar optimize ettim 2 tur goliath oynadım yarış sonu kredi ve xp ekranında yine kapandı. Kafayı yiyeceğim yok mu buna kesin bir çözüm , oyun kapanacak korkusu ile yarışlara girmeye korkuyorum resmen

• saxblue kullanıcısına yanıt
    Groove müzik normalde 2 haftalık ondan sonra ücretli değil mi? Ben mi yanlış biliyorum yoksa belki bundan olabilir..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Byozgatlı

Groove müzik normalde 2 haftalık ondan sonra ücretli değil mi? Ben mi yanlış biliyorum yoksa belki bundan olabilir..

öyle mi? bilmiyorum ben. peki nasıl satın alıyoruz? bunu biliyor musunuz?
  • saxblue kullanıcısına yanıt
    o kısmı da hatırlayamadım tam olarak bu linkten bi bakın isterseniz,bilen arkadaşlar yardımcı olur illaki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: saxblue

Oyunda tüm radyo kanallarını aktif ettim. Groove Müzik dahil. Kendi müzik listemi oluşturdum oyunda kendi müziklerim çalıyordu ama sonra groove müzik oyun içinde yok oldu. Radyo listesi içinde hiç adı geçmiyor. Ses ayarlarına girdiğimde playlist gözükürdü şimdi o bölüm ses ayarları kısmında gözükmüyor.

Oyunu sildim tekrar indirip kurdum ama groove müzik oyun içinde geri gelmedi. Bilgisayarımda groove müzik kurulu hala açıp müzik dinleyebiliyorum ve windowsumda son sürüme güncellenmiş durumda. Sorun nedir anlayamadım.

Groove Müzik Microsoft tarafından Spotify'a satıldı ve kapatıldı, yani tarih oldu hocam...

• Forza Horizon 3 (2016) [ANA KONU]
  • quote:

Orijinalden alıntı: TMRT

quote:

Oyunda tüm radyo kanallarını aktif ettim. Groove Müzik dahil. Kendi müzik listemi oluşturdum oyunda kendi müziklerim çalıyordu ama sonra groove müzik oyun içinde yok oldu. Radyo listesi içinde hiç adı geçmiyor. Ses ayarlarına girdiğimde playlist gözükürdü şimdi o bölüm ses ayarları kısmında gözükmüyor.

Groove Müzik Microsoft tarafından Spotify'a satıldı ve kapatıldı, yani tarih oldu hocam...

Daha 1 ay oldu oyunu alalı. Oyun ilk açıldığında oldu şimdi olmuyor. Yani eski bir muhabbet de9il. Ayrıca premium spotify üyeliğimde var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

Daha 1 ay oldu oyunu alalı. Oyun ilk açıldığında oldu şimdi olmuyor. Yani eski bir muhabbet de9il. Ayrıca premium spotify üyeliğimde var.

Groove Müzik listeleriniz Spotify'a aktarılabiliyor. Fakat oyunda Spotify desteği olmadığı için Groove çalma listenizi oyunda çalamamanız normal.

Listenizi Spotify'a aktarmak için ->https://support.microsoft.com/tr-tr/help/4051958/windows-10-move-your-streaming-music-from-groove-music-to-spotify

1 ay önce çalıp şu an çalmaması noröal çünkü servis 31 aralık 2017'de kapatıldı. Haber için ->http://www.hurriyet.com.tr/groove-music-tarih-oldu-spotify-yerine-gecti-40598968

• quote:

quote:

quote:

quote:

Groove Müzik listeleriniz Spotify'a aktarılabiliyor. Fakat oyunda Spotify desteği olmadığı için Groove çalma listenizi oyunda çalamamanız normal.

Listenizi Spotify'a aktarmak için ->https://support.microsoft.com/tr-tr/help/4051958/windows-10-move-your-streaming-music-from-groove-music-to-spotify

1 ay önce çalıp şu an çalmaması noröal çünkü servis 31 aralık 2017'de kapatıldı. Haber için ->http://www.hurriyet.com.tr/groove-music-tarih-oldu-spotify-yerine-gecti-40598968

şansımı seveyim! umarım oyuna böyle bir güncelleme eklenir. Oyunu sırf bu özellik çok çekici geldiği için aldım desem abartmış olmam.

• arkadaşlar blizzard mountaini ucuza almanın yolu varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dejavu15

merhabalar , bu oyunun derdi bitmek bilmiyor 1 hafta öncesine kadar durduk yere farklı zamanlarda oyun takılıp kapanıyordu , mikrofon ayarı kapalı , mağaza resetleme ve oyunu resetleme dahil herşeyi denedim olmuyordu. Geçen hafta geforce experience dan oyunu optimize ettim sorunu çözdüm fakat az önce oynarken harita da bir konuma fast travel attım yüklenirken siyah ekranda kaldı ve pc reset attı Tekrar optimize ettim 2 tur goliath oynadım yarış sonu kredi ve xp ekranında yine kapandı. Kafayı yiyeceğim yok mu buna kesin bir çözüm , oyun kapanacak korkusu ile yarışlara girmeye korkuyorum resmen

yardımcı olabilecek kimse yok mu? Olay görüntüleyicisinden baktığımda live kernal hatası sonrasında oyun hep kapanmış. Dikkatimi çekti faydası olur diye 2 adet ss bırakıyorum. Sorun kaynağı veya nasıl çözebileceğim hakkında yardım edebilecek yok mu? 2 haftadır uğraşıyorum

Forza Horizon 3 (2016) [ANA KONU]Forza Horizon 3 (2016) [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dejavu15 -- 4 Şubat 2018; 3:56:21 >

• Beyler dün oyunu uzun bir aradan sonra oynamaya başladım ayarlarda 60 fps yukarısına çıkmıyor artık neden olabilir?Monitörüm 75Hz
  • 
Sayfa: önceki 354355356357358
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.