Şimdi Ara

Forza 4 with kinect

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
866
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Forza motorsports 4 kinect ile nasıl? Oynayan var mı? Bence sırf kinect bunun için bile alınabilir. Performans olarak değerlendirebilecek birisi varsa çok iyi olur.
    Direksiyon olarak elinizi, kamera olarak kafanızı kullanmak acayip zevkli olur. Ayrıca Gaz-Fren-Vites vs. bunlar nasıl yapılıyor veya yapılabiliyor mu?

Ayrıca kinect alınca oynamamız gereken bir kaç oyun önerir misiniz? Forza 4 - adventers - kinect sorts (ilk olanı) güzel gibi. Başka oyun pek bilmiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Carept17c

Forza motorsports 4 kinect ile nasıl? Oynayan var mı? Bence sırf kinect bunun için bile alınabilir. Performans olarak değerlendirebilecek birisi varsa çok iyi olur.
    Direksiyon olarak elinizi, kamera olarak kafanızı kullanmak acayip zevkli olur. Ayrıca Gaz-Fren-Vites vs. bunlar nasıl yapılıyor veya yapılabiliyor mu?

Ayrıca kinect alınca oynamamız gereken bir kaç oyun önerir misiniz? Forza 4 - adventers - kinect sorts (ilk olanı) güzel gibi. Başka oyun pek bilmiyorum.

Tavsiye etmem ben.Yarisin cidden icinde gibi olmak icin bi direksiyon almalisin.Kinect ile oynarsan elinde bir sey yok,bos bos cevireceksin elini saga sola.Hem de agriyacak.Aynisi microsoft wireless whell icin de gecerli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: korkuadam

quote:

Orijinalden alıntı: Carept17c

Forza motorsports 4 kinect ile nasıl? Oynayan var mı? Bence sırf kinect bunun için bile alınabilir. Performans olarak değerlendirebilecek birisi varsa çok iyi olur.

Tavsiye etmem ben.Yarisin cidden icinde gibi olmak icin bi direksiyon almalisin.Kinect ile oynarsan elinde bir sey yok,bos bos cevireceksin elini saga sola.Hem de agriyacak.Aynisi microsoft wireless whell icin de gecerli.

Bir yarışın süresi en fazla ne kadar sürer? Bence yarışın sonuna kadar dayanabilirsin hele yarışın heyecanına kapıldın mı... Yani yorgunluk problem olmaz bence.

• Öncelikle bu işin farklı türleri var:
    1.Autovista ile hiçbir kontrol kullanmadan sağa sola dönerek autovista araçlarını ellerinle inceliyebiliyorsun
    2. Normal ellerimizle oynadığımız zaman en fazla 2 tur olabiliyor ve otomatik fren ve assitler açık oluyor. Headtracking'i de açarsan kafanla araç içinde sağa sola bakman mümkün.
    3. Headtracking çok güzel bir olay ben şahsen kullanıyorum. Her yarışlarda açıyıp kapayabilirsin Carrier mod, Hot Lap, Circuit Race
    4. Ses Desteği Örneğin My Car, Paint, Play Carrier, gibi xbox komutları

Tavsiye eder miyim? ederim tabiki. Ama belki belli bir süre sonra bu iş monotonluğa dönüşebilir.
  • forza icin alinmaz. yourshape icin alinir kinect bence. forza icin direksiyon alinir. kinectiniz varsa da arkadasin dedigi gibi head tracking zevkli o da bir yere kadar. hem kafa cevirme hem ekrana bakma kolay olmuyor haliyle. elinizde bir sey tutmadiginiz icin yarisin zevkine de varamiyorsunuz kontrollerde feci oluyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.