Şimdi Ara

Forumdan Türkiye Apple Store'a iş başvurusu yapan,yada başvurusu sonuçlanan arkadaşlar var mı? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
457
Cevap
18
Favori
80.003
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hayırlı olsun umarım bilgisiz onu bilmiyorum bunu bilmiyorum yada tamamen bilmediği konuda yanlış yönlendiren çalışanları olmaz...
  • Ben başvuru yapmıştım apple store için. genius, mağaza liderliği ve creativist olarak. bi hafta sonra polonyadan aradılar apple işe alım uzmanları tarafından. creativist için uygun bulunduğumu ve telefonda ön mülakat yapılacağını söylediler. 15 dakikalık bir konuşma oldu. İstanbuldan seminer günü için arayacaklarını söylediler bide.
  • İnşallah istediğin olur kardeşim, bol şanslar ;)
  • İşimden memnun olmasam kesin başvururdum...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kanyon , İstinye Park , Zorlu Center'da açılmış diyorlar. Bilgisi Olan Varmı Bu Konuda ?

• Daha acilan bir sey yok. Suan saydiklarinizdan sadece Zorlu'ya acilacak.

• Arkadaşlar "Genius" Pozisyonu için beni davet ettiler. Merak etmeyin onlar size telefonla ulaşıyorlar başvuru yaptıktan sonra. Daha sonra iş görüşmesi adı altında sizi koyun gibi bir otele davet ediyorlar orada toplu görüşme. Alın size verilen değer. Ayrıca başka bir arkadaşımı daha çağırdılar doğru dürüst para vermekdikleri gibi çalışma saatleri de berbat... Tavsiye etmiyorum
  • İki hafta önce gizli numaradan arandım. 1 yıl olmuştu başvuru yapalı. Uzman pozisyonu için görüşme yaptık. Mülakat iyi geçti. Eylül Ekim gibi iki saat sürecek grup mülakatına çağırdılar. İnşallah şartları iyidir. Mersin'den ben. İstanbulda geçim zor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erdogan3333 -- 18 Ağustos 2013; 16:06:48 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alidarkstone

Arkadaşlar "Genius" Pozisyonu için beni davet ettiler. Merak etmeyin onlar size telefonla ulaşıyorlar başvuru yaptıktan sonra. Daha sonra iş görüşmesi adı altında sizi koyun gibi bir otele davet ediyorlar orada toplu görüşme. Alın size verilen değer. Ayrıca başka bir arkadaşımı daha çağırdılar doğru dürüst para vermekdikleri gibi çalışma saatleri de berbat... Tavsiye etmiyorum

Kusura bakmayın tam anlayamadım grup görüşmesinin koyun olayıyla falan alakası ne? Anladığım kadarıyla adamlar ilk yapılanmanın üstüne titriyorlar. Nasıl başlarsa öyle gider...
  • quote:

Arkadaşlar "Genius" Pozisyonu için beni davet ettiler. Merak etmeyin onlar size telefonla ulaşıyorlar başvuru yaptıktan sonra. Daha sonra iş görüşmesi adı altında sizi koyun gibi bir otele davet ediyorlar orada toplu görüşme. Alın size verilen değer. Ayrıca başka bir arkadaşımı daha çağırdılar doğru dürüst para vermekdikleri gibi çalışma saatleri de berbat... Tavsiye etmiyorum

Mülakatı en büyük şirketlerde grup mülakatı yapabilir ve yapıyorda. Ben girdim.

Şartları hakkında bilgim yok. İlk defa kurulan bir yapının şartlarını nerden biliyorsun? Ama söylersen aydınlanmış oluruz. Boş yere atıp tutmayalım. Bilgi paylaşımı yapalım.

• quote:

Bu görüşme lideri kimdi bi yazın bakalım öyle koyun filan sallamayın

• @alidarkstone adlı arkadaş ya mülakatta elenmiş içinde kin oluşmuş. Ya da kendisinin seçilme ihtimalini arttırmak için milleti görüşmeden soğutmaya çalışıyor

• Alakası yok üstadım :) ben zaten şuan sistem ağ uzmanı olarak görev yapmaktayım. Mailleri bile duruyor görüşmeye gitmedim. Milletten banane ister soğusun ister ısınsın ayrıca.. kapiş ;)

Ayrıca telefon açan gizli numaranın sahibinin ismi Anna. Çocukca yorumlardan kaçınalım arkadaşlar ne kadar geriyorsunuz ortamı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alidarkstone -- 18 Ağustos 2013; 21:16:54 >
  • quote:

Alakası yok üstadım :) ben zaten şuan sistem ağ uzmanı olarak görev yapmaktayım. Mailleri bile duruyor görüşmeye gitmedim. Milletten banane ister soğusun ister ısınsın ayrıca.. kapiş ;)

Ayrıca telefon açan gizli numaranın sahibinin ismi Anna. Çocukca yorumlardan kaçınalım arkadaşlar ne kadar geriyorsunuz ortamı

Demekki neymiş yaşamadığınız kısmı kafanıza göre ekleyip yazmamak lazımmış

• He canım he ondan... Size boş şans
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zordion

Daha acilan bir sey yok. Suan saydiklarinizdan sadece Zorlu'ya acilacak.

Teşekkürler ne zaman açılaçak peki Biliyormusunuz ?

• Mulakat tarihi verilen yok mu daha

• 2-3 eylülde istanbul edition otele çağırıyorlar daha önce görüşmeye giden var mı
  • eyyubi87 kullanıcısına yanıt
    kimi çağırdılar. seni mi?
  • Anna benide aramıştı Haziranda hemde ben hiç başvuru yapmadan.

2 Eylül 10:00 da görüşmeye gidecem kısmetse.

Ne sorarlar acaba hiç bir fikrim yok heycanlıyım.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.