Şimdi Ara

forumdaki hayali oyun teknoloji nin içine giriyoruz

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
465
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bir keresinde daha böyle bir oyun düşünmüştüm ama o konuyu hortlatmak istemedim oyun konusuna gelelim

Şimdi bu oyunda cep telefonu tasarlıyoruz ve kim kimin tasarladığı telefona + 1 verirse o o kadar puan kazanıyor örnekte açıklıyayım hemen

X kullanıcısı kirin, exynos,rockchip,intel, nvidia ,qualcomm, mediatek herneyse herhangi bir telefon işlemcisini seçti ve telefonu isterse görsel tasarımına kadar tasarladı yeni bir teknoloji buldu hatta diyelim bu durumda

Y kullanıcısı da tırnak içinde yazarak denden koyarak şöyle bir "+ 1 @x kullanıcısı" diyerek mesela onu değerlendirir ardından da nedenini yazar mesela donanımhaberin kendi sitesinden duymuştum paylaşayim mediatek şu şu şu telefonlara iyi optimize edilemediği için o telefonlar iyi performans göstermez diyebilir hatta

Şöyle bir şey de yapılabilir kategorilere ayrılır ve öyle değerlendirilir.Y kullanıcısı "tasarım +1 performans +1 @xkullanıcısı" diyebilir tabi en başta toptan genel bir değerlendirme yapılmalı bence ürünün hepsine tek oy verilmeli başlangıç için sonra ben de puan alanları buraya liste liste yazarım

He birde ilk yorumlarda bu oyuna bakışınızı merak ettiğim için hemen oyuna başlamıyoruz önce biraz soru , görüş ve önerilerinizi alim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ulerte -- 8 Nisan 2016; 17:13:07 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Nedenini yazarken artıları buraya yazabiliriz ama eksileri ,olması gerekenleri,eklenmesi gerekenleri lütfen özelden yazalım ki kopya çekme olayı azalsın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güzel oyun olur (hakkını verebilirlerse)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.