Şimdi Ara

forumda sınava hazırlanan 2002 li kalmadı anlaşılan (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
1.569
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

kaçtan bıraktın hocam

• Hiç girmedim.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • drowze D kullanıcısına yanıt

niye hocam

• Meslek lisesi çıkışlı olmamın etkisi var, pandemi den dolayı da her yer kapalı olunca hazırlanamadım . Bende girmedim. İkilemde de kalıyorum üniversite okumasam iş mi öğrensem diye .

• Ben 5 yaşında başladım ilkokula, 2 kez mezuna kalmakla telafi ettim

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 2003luyum. Okumayi biraz erken sokmustum yazmayi da alfabeyi bastan asagi iste anlamli bisey yok adimi ve birkac cumleyi markette reklamda gorduklerimi yaziyorum. duvarlarin icine etmisim balkon duvarinda dolaplarin icinde falan hala var sacma sapan seyler.

egitimci teyzem cocuk bunalima girer yazdirma diyerek engelledi (kendisi cocugu iyi resim yaptigi halde sanata sokmak yerine bilsem'e genel yetenege sokmaya calisan bir psikopat :d )
    evin karsisindaki anasinifina yazildim yarim donemlik, orada toplama cikarmalari da ogrenmistim.
    Ilkokula basladigimda sinif 55 kisiydi hoca ilgilenmeyi birak adimizi bilmiyordu sinav yapip ya geciyorduk ya kaliyorduk sinifta ama bizim zamanimizda el yazisi denen ya..k bi uygulama vardi okumayi anlasam da el yaziyi pek yapamiyordum oyle suslu birlestirerek sacmalikti hala yazim kotu o yuzden, erken yazilsam da gec yazilsam da egitim acisindan okulda bisey kaybetmeyecektim cunku okul her yonden kotuydu 2020lerle yigilmali yks deneyimi yasardim bi aksiyon olarak baska da hayatima katkisi olmazdi .

derslerde bos bos oturmak yerine arkada kitap okurdum o yuzden okuma hizim baya iyiydi o yastaki cocuga gore.

annem atlamadigin iyi oldu diyo halamin oglu zamaninda atladi adam suan iyi bir bakanlikta ust duzey memur aq potansiyelini ortaya koydu adama belki hayati boyunca bir guven geldi neymis halamin oglu mizikci cocukmus simardigindan yapmis her sey zamaninda guzelmis.

Annemi boyle yonlendiren ayni teyzem 7 yasindaki kasim dogumlu kuzenimi yani diger teyzemin cocugunu okula yazdirtmadi dogdugu yildakilerle anlattim bakin bunun mezuna kalmasi var hazirligi var bilmemneysi var bir yil da siz cocugun hayatini ertelettiniz.
    Yaş mevzusu tabii ki her sey degil ama bence gercekten onemli bir sey erken yasta cocukta potansiyel varsa verilmeli bence, ekim kasim aralik dogumlular da dogduklari yildakilerle yazilmali bence (gelisim bozuklugu falan yoksa tabii ki)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi medness -- 14 Ağustos 2021; 20:17:48 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 2. mezun dusunen cok 2002li var bu arada millet beklediğini alamadı eylülde yerlestirme istatistikleri aciklanir yine kalan olur mezuna

• kaldi hocam sıkmayın canınızı

• Benim yakin arkadasimin komsusu 00 li tıp istedigi icin mezuna kalmış surekli bu yıl sınava konu eksigim var demis ve girmedi seneye girecek :D benim cevremde 2. mezunluğu geçtim 4 e kalanlar bile var

• geçen seneki kadar kalmadı.Geçen yıl sınıfça mezuna kalan çok vardı burada

• Rivaul kullanıcısına yanıt

bu sene de baya mezuna kalan var, çevrem orta-üst seviye olmasına rağmen arkadaşlarımın %70i kalıyor

• Ben kaldım kardeş, ben kaldım  

• ben varım hocam. ilk mezun senem. okula bir sene geç yazıldım.

• buradayım. 4 basamaklı sıralama yapmadan bırakmak yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: Peãce

Hocam 1. sınıfı geç okumayı duydum da 1'i okuduktan sonra 2'ye niye almamışlar

Yaşım küçükmüş hocam 2.kez 1'e gittiğimde sınıfta kimse beni sevmiyordu bir tek ben okuma yazma biliyorum diye.

• geçen yıl senin gibi arkadaş çevresinin çoğu kalanlar,sınıfça kalanlar çoğunluktaydı hocam.Bu sene öyle değil,forumda mezun konusu çok nadir geçen yıl tam tersiydi

• TAHA_Fe kullanıcısına yanıt
    Böylelerini yabancı ülkelerde sınıf atlatırlar. Bizde sınıf tekrarlatıyorlar. İlginçmiş hocam.

• richardfeymanınsaçı kullanıcısına yanıt

• < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Gri_Koç kullanıcısına yanıt

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.