Şimdi Ara

forumda sınava hazırlanan 2002 li kalmadı anlaşılan

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
1.543
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum geçen yıl
  • Cevaplayan Üyeler 21
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 6
  • Ortalama Mesaj Aralığı 23 dakika
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 7
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Guest-E2CEFE60D (6 mesaj) Guest-629491C4C (6 mesaj) drowze (3 mesaj) TAHA_Fe (2 mesaj) Rivaul (2 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (18 mesaj) Mobil (8 mesaj) (7 mesaj) (7 mesaj)
  • @
1 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • böyle bir sınavdan sonra temizlendiler galiba iyi yerleri geldi çoğu neslimiz tükendi mi ? 2003 lü vardır artık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-E2CEFE60D -- 14 Ağustos 2021; 19:6:6 >

|
    |
  • 2002 liyim ama tabi benim yks serüvenim bitti

• ....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-629491C4C -- 14 Ağustos 2021; 19:27:41 >
  • richardfeymanınsaçı kullanıcısına yanıt

bir ben kaldım hocam galiba  

• nasıl hocam

• bu sene giricem yine ama öylesine buralardayım gene

• hocam bazı sebeplerden erken yazıldım okula

• hocam bizim sınıftada 2003 lü vardı ortaokulda bayağı çalışkandı erken yazılanlar çalışkan olup iyi yerleri kazanıyor galiba

• olabilir hocam, çünkü erken başlayanlar genelde çoğu şeyi erken öğrendikleri için başlatılıyor. ben de ilkokula gitmeden okuma yazma öğrenince okul diye ağlayınca evdekiler zapt edemeyip yazdırmış  

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-E2CEFE60D

hocam bizim sınıftada 2003 lü vardı ortaokulda bayağı çalışkandı erken yazılanlar çalışkan olup iyi yerleri kazanıyor galiba

Ben 2003'lüyüm erken yazıldım.6 yaşında 1.sınıfa başladım.7 yaşında 2.sınıfa almadılar yine 1.sınıfı okudum amk.

Ama benim de işim bitti.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yks düşman götüne böyle illet

• Hocam ben nisan 04lüyüm ama seneye girecem inş nasıl başardınız bunu?

• TAHA_Fe kullanıcısına yanıt
    Hocam 1. sınıfı geç okumayı duydum da 1'i okuduktan sonra 2'ye niye almamışlar

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • damakcatlatan kullanıcısına yanıt

hocam hiç hatırlamıyorum bile anaokulu-1.sınıf kısımlarını ama annemgil hep anlatır. artık zapt edemedik, abin ders çalışırken bakarak okumayı öğrendin tek tük kelime yazıyordun diye. okula götürmüşler küçük diyip almamışlar hatta sonrasında teste felan sokmuşlar kendi başıma işlerimi halledebildiğime dair sorular somuşlar bir sürü. o şekilde yazılmışım

• 2liyim yks benim için bitti

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • abi biz kımlerle yarısmısız yahu 😀 ben 11.sınıfta mesela adam akıllı 2 ay okula gittim o da öğleden sonraları toplayarak 🙂

• 10. Sınıfta toplam 4 ay
    11. Sınıfta yalnızca sınavlarda
    12. Sınıfta staj vardı okul 2 gündü toplasan 14-16 gün gitmişimdir

10 ve 11 de faaliyet giriyorlardı ondan çok fazla gitmedim

• benim de devasızlığım hep 40+ olurdu hocam, hele de 9-10da   maçlara kampa felan giderdik genelde, keyfe gelmemiş olsam da faaliyet yazılırdı eokula oradan yırttık

• Okula bir tek ben gittim galiba amk milletin kimisi 1,5 ay kimisi 4 ay gitmemiş. Enayiyim sanırım.

• Ben varım 😞

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.