Şimdi Ara

Forumda neden wolksvagen düşmanlığı var (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
389
Cevap
1
Favori
13.170
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Forumda bir tane "Gocuk" konusu yok.Bir tana kaputta dalgalanma, yaga benzin karısma, Nedir bu CVT Yagı ve ucreti, CVT icin su kadar istediler vb konu yok.
    Bu bile VW karsı bakıs acısını ortaya koyuyor.
  • Arteon'un iç dizayn'ına mükemmel ötesi diyen,Arteon parasının hakkını veriyor diyen yorumlar gördük. Yani Volkswagen sevenlere göre biz arabadan falan anlamıyoruz. Yani TDI yakıt üretecek kadar abartan yorumlarda gördük. Golf'ten başka adam akıllı araba üretememiş firmanın neresi savunuluyor anlamıs değilim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Herattaa

Arteon'un iç dizayn'ına mükemmel ötesi diyen,Arteon parasının hakkını veriyor diyen yorumlar gördük. Yani Volkswagen sevenlere göre biz arabadan falan anlamıyoruz. Yani TDI yakıt üretecek kadar abartan yorumlarda gördük. Golf'ten başka adam akıllı araba üretememiş firmanın neresi savunuluyor anlamıs değilim.
    Pardon da Tiguan muhtesem araba,Tourag oyle,Pasat guzel,Golf efsane,Caddy bile guzel ayrıca birkac abartan yorum var diye TSI ve TDI yakıt uretiyor cok daha buyuk abartı...
  • quote:

Orijinalden alıntı: huso

Pardon da Tiguan muhtesem araba,Tourag oyle,Pasat guzel,Golf efsane,Caddy bile guzel ayrıca birkac abartan yorum var diye TSI ve TDI yakıt uretiyor cok daha buyuk abartı...

Alıntıları Göster
    Touareg'i hatırlattığın için tesekkurler.Touareg'in klasmanı yanlız farklı bir seviyede. Hadi Golf ve Touareg'in özelliklerini kabul ederim ama diğerlerinin elle tutulabilir neyi var?

TSI ve TDI motorların yakıt tuketim konularında abartıyı görmuyor musunuz? Onu geçtim Volkswagen sevmeyen kişilere yapılan "Araba sevmiyordur onlar" yorumunu nasıl degerlendireceksin?

• quote:

Orijinalden alıntı: Herattaa

Touareg'i hatırlattığın için tesekkurler.Touareg'in klasmanı yanlız farklı bir seviyede. Hadi Golf ve Touareg'in özelliklerini kabul ederim ama diğerlerinin elle tutulabilir neyi var?

TSI ve TDI motorların yakıt tuketim konularında abartıyı görmuyor musunuz? Onu geçtim Volkswagen sevmeyen kişilere yapılan "Araba sevmiyordur onlar" yorumunu nasıl degerlendireceksin?

Alıntıları Göster
    Hepsini goruyorum ama misal 5 yaktıgı halde 2.8 yakıyor deyip o anki durumu gosteren abartıyor kabul da ediyorum fakat arkadas gocuge karsı bir tane konu olmamasını,fabrika onunde yapılan protestoya ragmen en ufak sonuc alınamamasını,kaputta dalgalanmayı,yaga benzin karısmasını,CVT icinde istenebilen fahis ucretleri,600 TL lik Hpnda Yagı ve 700 TL lik CVT yagını vb ile ilgili konular acılmamasını ise daha buyuk saskınlıkla izliyorum.

O gocuk VW de olsa buralar yıkılırdı.Ama gocuklu arabaları ve firmayı bile savunanlar oldu.Ayrıca param olsa Tiguan alırdım.bana Q5 den cok daha guzel gorunuyor.

• Ülkemizde en çok sevilen ve sevilmeyen siyasetçi kim?

• Farfaraway21 kullanıcısına yanıt
    pejo aracının golf ten 120 beygir fazlası olduğunu anlatınca benim verecek cevabım kalmadı
    zaten kendi aracımı satışa çıkardım, 270 lik pejo 308 alacağım inşallah
  • quote:

Orijinalden alıntı: Melikşah_38

pejo aracının golf ten 120 beygir fazlası olduğunu anlatınca benim verecek cevabım kalmadı
    zaten kendi aracımı satışa çıkardım, 270 lik pejo 308 alacağım inşallah
    Maşallah maşallah

İlanin linkini paylaş bir bakalım. Aracın güzelse belki bende 308 i satıp senin Golfü alırım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Farfaraway21

Maşallah maşallah

İlanin linkini paylaş bir bakalım. Aracın güzelse belki bende 308 i satıp senin Golfü alırım.

Alıntıları Göster
    seninkinden 2 tane satmadan zor alırsın golf. zira malum 308'lerin 2. eli golflere göre çok kötü.

• yanik033 Y kullanıcısına yanıt
    Ne alaka

• quote:

Orijinalden alıntı: beyinsis

seninkinden 2 tane satmadan zor alırsın golf. zira malum 308'lerin 2. eli golflere göre çok kötü.

Alıntıları Göster
    Golf 1.2 TSİ

Forumda neden wolksvagen düşmanlığı var

308 1.2 Puretech

Golf 1.6 TDi

308 1.6 e-HDİ

Yazık la size acınacak haldesiniz. Konu kapanmış gibiydi neye alıntılayıp kendinizi daha fazla rezil ediyorsunuz anlayamıyorum. Ufak atta civcivler yesin. Iki tane 308 miş. Eski kasa 308 bile olsa 2 tane etmez sizin züpper Golfunuz. Bişey sallamadan önce biraz araştır bari temeli var mı yok mu diye? Tabi araştırma yapmayı akıl edebilmek için önce beyin lâzım.(Yine darılacan ama sen kaşınıyon ne yapim.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Farfaraway21 -- 13 Temmuz 2019; 22:32:22 >

gerçekten komiksin. istenen fiyata değil satılan fiyata bak. kalkmış bana ilanlarda istenen fiyatları paylaşıyor. golf'ü elini öpene satarsın -isterse 20 yaşında olsun- 308 ucuza ve zor gider. bunu tartışana da gülerler.
  • Vw düşmanlığı yapan bir işsiz grubu var forumda, o yüzden sana öyle geliyor. Bunların işleri güçleri hede hödö, amaçlarıda eleştiri değil sadece mok atmak.
    Ben bu kişileri bloklayarak olayı çözdüm.

• quote:

gerçekten komiksin. istenen fiyata değil satılan fiyata bak. kalkmış bana ilanlarda istenen fiyatları paylaşıyor. golf'ü elini öpene satarsın -isterse 20 yaşında olsun- 308 ucuza ve zor gider. bunu tartışana da gülerler.
    Yeminlen bezdim. O kadar teknik veri şu bu paylaştık hiç birini kabul etmediler şimdi de piyasa fiyatlarını kabul etmiyorlar.
    20 yaşında Golf için el öpen enayiyi alnından öpmek lazım. Yok arkadaş kesinlikle iflâh olmazsınız siz ben pes ediyorum. Siz aynen böyle kıçı başı ayrı oynayan(geyik testi vidolari üst sayfalarda) Golf için el öpmeye öptürmeye devam edin.

Rica ediyorum VW fanboyları benim mesajları alıntılamasın cevaplamasın. Ben böyle megalomanlarla uğraşamam.

• quote:

Yeminlen bezdim. O kadar teknik veri şu bu paylaştık hiç birini kabul etmediler şimdi de piyasa fiyatlarını kabul etmiyorlar.
    20 yaşında Golf için el öpen enayiyi alnından öpmek lazım. Yok arkadaş kesinlikle iflâh olmazsınız siz ben pes ediyorum. Siz aynen böyle kıçı başı ayrı oynayan(geyik testi vidolari üst sayfalarda) Golf için el öpmeye öptürmeye devam edin.

Rica ediyorum VW fanboyları benim mesajları alıntılamasın cevaplamasın. Ben böyle megalomanlarla uğraşamam.

Alıntıları Göster
    bir aracın değeri istendiği değil, satıldığı rakamdır. aynı durumdaki bir golf ile 308'in aynı rakama hatta senin iddia ettiğin gibi 308'in daha pahalıya satılması piyasa gerçekleriyle bağdaşmaz.

• quote:

bir aracın değeri istendiği değil, satıldığı rakamdır. aynı durumdaki bir golf ile 308'in aynı rakama hatta senin iddia ettiğin gibi 308'in daha pahalıya satılması piyasa gerçekleriyle bağdaşmaz.

Alıntıları Göster
    Forumda neden wolksvagen düşmanlığı var Forumda neden wolksvagen düşmanlığı var

Birşey daha yazarsan engellerim

• quote:

Birşey daha yazarsan engellerim

Alıntıları Göster
    mat watson bile 308 i golf ile artik kiyaslamayacam..

golf sinifinin her daim lideri oldu dedi.

hala daha 308 diyenler var.

kac ulkeye satisi var pejonun yahu su markayi ciddeye alan bir kitle var saka gibi..

ben parami dunya markalarina yatiririm..
    honda toyota vw gibi... gerisi yalan

Hocam kusura bakma fakat nasıl olurda Volkswagen ile Peugeot u kiyaslarsin ?

• quote:

Orijinalden alıntı: pbmax

mat watson bile 308 i golf ile artik kiyaslamayacam..

golf sinifinin her daim lideri oldu dedi.

hala daha 308 diyenler var.

kac ulkeye satisi var pejonun yahu su markayi ciddeye alan bir kitle var saka gibi..

ben parami dunya markalarina yatiririm..
    honda toyota vw gibi... gerisi yalan

Alıntıları Göster
    La sizi sırayla mı veriyorlar yoksa parayla mı? Vosvos fanları benim mesajları alıntılamasın,cevaplamasın demedim mi ben?

Yaw o değilde çok merak ediyorum paranı dünya markasına nasıl yatırıyorsun? Araba alınca size %0,0000001 oranında VAG hissesi mi veriyorlar? Bilmediğimiz bişey mi var?

• quote:

Orijinalden alıntı: ^7pMş^

Hocam kusura bakma fakat nasıl olurda Volkswagen ile Peugeot u kiyaslarsin ?
    Çoğ ayıb etmişim çoğ. Nasıl böyle bir terbiyesizlik yapabilirim. Olacak şey mi? Dünya markasıyla Fransız markası bir olur mu hiç?

• 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.