Şimdi Ara

Forumda ilk 100 e girecek 1000 kişinin olması sorunsalı :)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
2
Favori
2.036
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Geçen seneden beri canım sıkıldıkça foruma girerim takip ederim ortalığı.Geçen sene 10k 20k 50k 100k 500k dan bile adam vardı forumda.Ve kimse saklamıyordu halini.Bu sene bakıyorum adamlar özdebir netlerim diye konu açıyor giriyorum netlere bakıyorum 40 mat 38 türkçe 19 sosyal 19 fen yazıyor.Bir de yüzsüz gibi "arkadaşlar bu netlerle ilk 1000 e girer miyim diyor " Tamam şimdi üstüne alınıcak bazıları bu yazdıklarımı böyle yapan 1 kişi olsun 2 kişi olsun.Forumun geneli ayak yapıyor.Ne iseniz onu söyleyin birader.Sizden daha iyi durumda olan arkadaşlar da size yardım etsin.BU FORUMUN AMACI RAKİP ELEMEK DEĞİL BUNU UNUTMAYIN.İnsanlar buraya birbirine yardımları dokunabilsin diye takılmalı.Aklında kalan soru işaretlerini gidermek için takılmalı.Umarım forum eski haline döner.Saygılar..

• ( DH Forum'un %90'ı böyle ) Özdöbör Sonoçlorom Çok Kötö Göldö.Üühühühü MÖÖÖÖÖÖ
    TYT
    Türkçe : Sadece 38
    Matematik : 39 1 tanesi işlem hatası
    Sosyal : 19 gözümden kaçtı yhaaa
    Fen : 18.75
    Siz bir de YKS'ye bakın batırdım resmen psikolojim bozuldu dörs çoloşmoyu bırakcm ühühühüh MÖÖÖ
    YKS
    Mat : 37.25
    Edebiyat-Sosyal : 35

Arkadaşlar bu netlerle İlk 31'e girer miyim Günde 2-3 saat çalışıyorum temelim çok iyi Fen Lisesinde okuyorum en az 5-6 saat PUBG oynuyorum acaba oynamayı bırakırsam netlerim yükselir mi ( Bu arada mi yi yanlış yazmıştım sonradan düzelttim. İnsan zeki olunca hemen fark ediyor )
    Bu arada bence çok çalışmakla alakası yok bu sınav Zeka işi Zeka ancak OBP çok düşük sadece 97. Çok düşük olmasının nedeni bir tane hocayla kavga ettim benim dediğim cevap doğru olunca sözlüme 89 verdi ortalamam o yüzden düştü
    Behzat Rasuli adamdır yhaaa
    Geçen sene lys fenden sonra forumda herkesin 70-75+ yapmasından sonra şaşmıyorum.

Diğer bir taraftan da söz konusu olan Töder sınavının kolay olması ve sürenin double xxl yetmesi, ne yetmesi hatta artması, ne artması hatta triple double a+plus-plus artmasından ötürü bu netlerin %80'nin doğru olduğuna kanaat getiriyor olup bu yolda emek gösteren arkadaşlarımın emeğinin karşılığını almasını Allah'tan niyaz ediyorum.
  • Burası DH
  • Geçen senede aynıydı yav :(
  • O söylediğim bi örnekti kardeşim konuya örnek verebilmek için.Ama cidden sinir bozucu bi durum.İnsanları buradan soğutmaya başladılar
  • quote:

Orijinalden alıntı: neinname

Geçen senede aynıydı yav :(

Ya vardı troller de her sınavdan sonra bu kadar hatırlamıyorum.Bu sene çok durgun bide farkettin mi
  • Apotemiden 150 yapanlar falan geziyordu ortalıkta. Sonra ygs de 90 yaptılar

Ben mezunum 11. Sınıftan beri buradayım. Her sene daha da durgunlasiyor burası. Böyle giderse beş altı sene sonra forumu kapatıp giderler
  • geçen sene bu sene diye ayrıma gerek yok her sene olan şeyler bunlar
  • cidden ha foruma bi giriyorum herkes 110 netin üstünde . yav kardeşim 110 netin üstünde olan insanların forumlarda cirit atmaları da ayrı komik bi şey...:D
  • Kim ne derse desin forumun başarı ortalaması yüksek. Bu forumdan Türkiye birincileri çıktı. Ki sınavı önemseyen insanların oluşturduğu bir kitle burası
  • Millet netlerini kolpalıyor diye ağlamayın. Çoğu kişi o netleri yapıyor burada. Gidin ders çalışın sizin de olsun.
  • Geçen sene lys fenden sonra forumda herkesin 70-75+ yapmasından sonra şaşmıyorum.

Diğer bir taraftan da söz konusu olan Töder sınavının kolay olması ve sürenin double xxl yetmesi, ne yetmesi hatta artması, ne artması hatta triple double a+plus-plus artmasından ötürü bu netlerin %80'nin doğru olduğuna kanaat getiriyor olup bu yolda emek gösteren arkadaşlarımın emeğinin karşılığını almasını Allah'tan niyaz ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hep LYS Kasan Adam

Geçen sene lys fenden sonra forumda herkesin 70-75+ yapmasından sonra şaşmıyorum.

Ben inanmıyorum özdebir sonuçları açıklandı kardeşim sayısalda 374. Benim.Ve benim netlerim daha kötü bunlardan.Hani hepsi mi o kitlenin içine toplanmış.Herkes mi forumda takılıyor sence
  • kardeş inanma bunlara. Kim kimi koparıyor belli değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustafa407

kardeş inanma bunlara. Kim kimi koparıyor belli değil

Aga zaten o kadar mükemmel netlerin olması için mükemmel çalışman lazım.Forumda ne işin var ki senin dimi
  • Elbette vardır yalan söyleyen lakin bu sene bu oranın geçen seneye oranla biraz daha azaldığını düşünüyorum.

Çünkü ben töder merkezli değerlendirme yaptığımda dh'deki netler bana çok absürt gelmedi.Geçen seneye göre süre artısı var ki bu azımsanacak bir etki değil.Soru sayıları azaltıldı netler yaklaştı birbirine falan filan.Birde töder harbi kolaydı bence gerçek sınava oranla.

Troll kendini belli eder zaten.Bunlara ne desen boş.Her türlü devam ederler.O yüzden takmamak lazım kendimizle yarışalım yeter.
  • harbiden bu netlerin yapanların burada dolaşması KOMİK
  • Hep LYS Kasan Adam kullanıcısına yanıt
    hocam ne süre artısından bahsediyorsunuz? tyt soruları ucu ucuna yetişiyo siz süre artısı diyosunuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi imparator081 -- 19 Ocak 2018; 11:12:23 >
  • Bu sene ucu ucuna yetişen sınav geçen sene hiç yetişmiyordu hocam.

+15 dk nelere kadir
  • Hep LYS Kasan Adam kullanıcısına yanıt
    hocam yanlışınız var sosyal,fen soruları türkçe mata göre çok daha hızlı çözülüyor. bu sene sosyal fen az türkçe mat çok soru.yani +15 falan yok...
  • Teorikte 15 dk artış olsa da işin pratiğine bu 5-10 dk'lık bir artış olarak yansır gibi.Bu konuda sana katılıyorum.

Geçen töder tyt ve ayt'ye girdim normalde matta süre problemi yaşayan biriydim, ama bu sınavda hiç yaşamadım.O beni biraz korkuttu açıkçası.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.