Şimdi Ara

Forumda görmek istediğiniz özellikler ve altforum önerileri (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.186
Cevap
6
Favori
31.758
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hayır onu demek istemedim. forumda bir çok nick kullandım. bu nicklere ait postları toplatabilir miyim demek istemiştim. şaka tabi. şu forumda post sıfırlatan tek üye muhtemelen benim. bu arada forum deyip geçmemek lazım. eski mesajları bana ait olan bir nick' in adı değiştirilmiş. yeni nick çok da manidar olmuş "dejavu" yalnız benden sonra biri bu adla neden kullanmaya devam etmiş buna istinaden yazdım ben de.. eski mesajların tamamı benim yenilerin ki ise değil. kısaca postların üzerine hazıra konmuş gibi.. eski mesajları ancak nickler' den bulabilirken, forumun geçmişe ait database' sini bu hale getiren kim ben de merak ettim şimdi.
  • çok eski bir öneridir. forum amblemi hareketli olsa güzel olur demiştim. yalnız şimdi bakınca anasayfada amblem hepten kaybolmuş. daha belirgin olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: The souls migration

çok eski bir öneridir. forum amblemi hareketli olsa güzel olur demiştim. yalnız şimdi bakınca anasayfada amblem hepten kaybolmuş. daha belirgin olabilir.
    hareketli derken nasıl bir şey olsun mesela, profilden eski logoyu da getirilebiliyorsunuz normalde ama şimdi kontrol ettim bi sıkıntı var orda. sayenizde gördüm. Teşekkürler.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • bir sorun ve bu sorundan ilhamla bir öneride bulunacağım.

şimdi ben mesaj attığım bir konuyu takip etmeyi bıraktım diyelim. ne yapıyorum konuyu listemden kaldırıyorum. kaldırıyor ama sonra bakıyorum listeme yine girmiş. tekrar listeden kaldırayım dedim ama görüyorum ki zaten listemden kaldırmışım ve "konu listemde olsun ya da olmasın" başka bir konuyu da listemden kaldırmaya çalışsam web sayfası şu mesajı veriyor:

forum.donanimhaber.com web sitesinin mesajı
    Konuyu tekrar listede görmek istediğinize emin misiniz?

önerim ise listemden kaldırdığım konunun tekrar listeme dahil olmaması. yetmiyor, aynı konu için tekrar tekrar yapılan bildirimlerin de liste dışı gibi kapatılması. bunun bir faydası var üyeyi bloklamaktan kurtulmuş oluyoruz. tabi üye sayıyor veriştiriyor o da admine kalıyor. ne yazıyorsa kendisine ayna olarak kalır forumda.

• Ülke ve Dünya gündemi bölümü kaldırılsın.

Ya da;

İnsanlara durup dururken küfür edip sataşan,

çomar, koyun, kömürcü, makarnacı gibi insanları aşağılayan ve bu ısrarında devam eden üyeler süresiz uzaklaştırılsın,

Allah, islam, Peygamber, Vatan, Ezan, milli değerler ve kişiler üzerinden yapılan hakaret, yalan, iftira ve çarpıtmalara müsade edilmesin,

Fake hesaplar tespit edilsin, asıl hesabına uyarı verilsin, yine silmiyor ise, asıl hesabı ile birlikte süresiz uzaklaştırılsın.

İnsan olduğunu unutmasın...

Ekleme; Blokladigim kişilerin mesajları hiçbir şekilde bildirim olarak dahi gelmesin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vollkan59 -- 17 Ocak 2019; 11:20:18 >
  • bu defa da blokladığım kişilerin mesajlarını görüyorum :)
    ilk sayfada bloklu görülüyor ve mesajı görünmüyor ama 2. sayfa ve daha fazla sayfa olup mesaj yazmışsa ,sanki hiç bloklamamışım gibi mesajları görülüyor

zaten daha önce söylediğim satır arası vermiş gibi olan görüntü devam ediyor ve eğer satırı tam doldurup ,bir alt satıra devam edersem o zaman satır arası oluşmuyor

sürekli yeni özelliklik ekleyeceğiz diye mutlaka bir şeyleri bozuyorsunuz
    ileride bizim mesajlar otomatik olarak cia ya falan giderse hiç şaşmayacağım :)
  • Forumda görmek istediğiniz özellikler ve altforum önerileri

Forum anasayfadaki popüler konulara filtreleme seçeneği gelebilir.

Eskiden gif avatarlar yükleye biliyorduk. Şimdi olmuyor o da düzeltilse fena olmaz hani.
  • forum anasayfasının el altında en son mesaj atan üye ve link ile birlikte bir saat yer alıyor. bu da çalışmıyor. an itibariyle:

Son mesaj atan üye: XanthiN tarihi 30 Aralık 2018; 15:22:00

bir de öneri vereyim. daha önce de yazmıştım. forum ana sayfası olmalı. bu sayfa bir nevi dh anasayfası gibi olabilir. içerisine her şey yerleştirmek mümkün olur yine. aslına bakarsanız dh ana sayfasına girişi nasıl diyelim çekici, teşvik edici hale getirmek için de kullanılabilir. ratinglerde sorun var ise değerlendirilebilir. kısaca forum için iki tık yapılacak.
  • 1- Forumda Arama yapma getirilmeli.

2- Konularin arasinda 'developer ariyoruz, sponsorlu baglantilar' gibi seyler pc ekranina gozleri kisarak bakmaya neden oluyor, normal konumu reklammi diye duraksatma yasatiyor.

3- Mesaj imza alani daraltilip, ayni ekranda daha cok mesaj gorulebilmesi

4- choremede konularin cok yakin ve kucuk listelenmesi. yazilar 1 tik buyutelebilir.

Bu gibi sbeplerden dolayi masaustuden foruma girmek iskence gibi. Bu yuzden sadece mobilden kullaniyorum forumu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi doknisot -- 17 Ocak 2019; 3:39:35 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • doknisot kullanıcısına yanıt
    forum da arama yapılabiliyor ancak o sistemi değiştireceğiz üstünde çalışıyoruz, siz konu içinde mi arama yapmaktan bahsediyorsunuz acaba

developer aranan konular, üst konular, uyarı konuları vs kafa karıştırıyorsa farklı font ve renkte yapılabilir.

aynı alana daha fazla mesaj sığdırıp, yazıları sıklaştırmak göz zevkini bozmaz mı acaba ?
  • The souls migration kullanıcısına yanıt
    evet geç güncelleniyor heralde. Yoğun saatlerde saniye saniye güncellenmesi lazım. O kısım kaldırılabilir aslında.

bu forum anasayfası kişiye özel mi olacak, herkes kendi istediği bölümleri toplayacak vs bu şekilde bir şey mi düşünüyorsunuz ?
  • vollkan59 kullanıcısına yanıt
    Yazdığınız her şey şuanda cezaya tabii davranışlar. Sizin istediğiniz daha caydırıcı cezalar mı ?
  • C.CEMİL kullanıcısına yanıt
    blok hatası alırsanız tekrar ekran görüntüsü atar mısınız özelden.

Bildirdiğiniz her hata her istek itina ile inceleniyor hocam. aklınızda kalmasın. ama hepsi birer sıraya alınıyor haliyle. Ben tekrar hatırlatayım bu satır olayını, duruma göre öne alalım. Teşekkürler.

Son olarak cia bu hesaplara bakıyormuş.

• Bir kısayolla deprem etkisi oluşturan tüm mesajlarımızı görebilsek hoş olur geçen gün konusu da açıldı bunun

• quote:

Orijinalden alıntı: _Raistlin_Majere_

Bir kısayolla deprem etkisi oluşturan tüm mesajlarımızı görebilsek hoş olur geçen gün konusu da açıldı bunun
    memstatsda sadece en çok beğeni alan gözüküyor. En çok beğeni alan 10-15 mesajımız falan sıralansa güzel olur aslında dediğiniz gibi. Teşekkürler.
  • Jeolog. kullanıcısına yanıt
    Yazdıklarım yalan mı da cezaya tabi diyebiliyorsunuz?

Girin bakın, takip edin bakalım bölüme yalan mı yazmışım.

Bizi Allah'ın vereceği ceza korkutur, kuldan bir cekincemiz yoktur.

Yanlış anlaşıldım heralde. Bahsettiğiniz durumlar hakkında yazmıştım onları. " durup dururken sataşma, kışkırtma, fake üyelik, aleni küfür" bunlar tespit edildiği taktirde ceza gerektiren davranışlar. size de bu durumlarda alınan cezaların arttırılmasını mı önerdiğinizi sormuştum.
    Kusura bakmayin o zaman. Evet yanlış anladım.

Burada yazılır iken, bahsettiğiniz durumların bazılarında evet uygulanıyor fakat kişi bu davranışlarında ısrar ediyor. Dolayısı ile verilen bir ceza için kişi en fazla 3-5 gün ceza alırım mantığı ile davranışında ısrar ediyor.

Öte yandan, koyun comar diye insanlara hitap ediliyor fakat bu davranış ceza almıyor, bunu gözlemleyebilirsiniz.

Diğer yazdığım, Dini ve milli değerlere hakaret edenler ve seviyesiz konuşanlar da uyarı almıyor.

Tövbe haşa Hz Muhammed (sav):peygamber efendimize, kişi çıkıp Muhammed işte çocuk yaşta zevce aldı, işte şu kadar zevcesi vardı o( en ahlaklı bu kadar anlatabildim,, daha art niyetli yazan kişi aslında) gibisinden yazabiliyor. Benzeri Hz İbrahim için de gecerli.

Bunlar çok çok hassas konular, dolayısı ile doğru bilgiyi, ahlaklı bir şekilde anlatabiliyor ise anlatsın.

Adminlerle konuşalım bu konuda neler yapılabilir bakalım. Teşekkürler.
    Ben teşekkür ederim, iyi çalışmalar dilerim.

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.