Şimdi Ara

Foruma Gelmesini İstediğim Konsept .

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
456
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bürokrasi ve oligarşi olucak . Üst kurul olucak alt görevliler olucak ve müdavimlerden seçilicek. Örneğin tyt ayt bölüm genel kurulu Mithrandir bikac kisi daha . Bu arkadasların görevlendirdigi yine bilindik insanlar olucak cok olmıcak ama toplam ekip 20 30 kisi olucak .Forumun Kapıları denetlenicek Ve gelen arkadaşlar sorguya çekilip alınıcak . İçerdekileri rahatsız etmemeleri için . Giriş izni verilcek vize gibi ve belli süreliğine ilk vize 15 günlük . Sonra güven arttıkça sadakat puanı yükselicek. Foruma giren her kişi onay vericek imza atıcak online scan olarak . İlk 2 vizeyi geçen kişi Forum Yemini Vericek ve 1 senelik vize verilcek. Gelen her aday ahlak testine tabi tutulcak . Ve
    Hiyerarşi kurulcak. Hata yapılanlar Haftalık toplu idam (ban) listesine alıp topluluğa açık bi şekilde sürgün edilcek. Oylama ile karar verilcek hata veya doğruya . Bir de tarafsız yargı konseyi olucak 3 kişilik . 2 ye 1 oy geçerli olcak . Kısacası küçük bir askeri tabur oluşturucaz . Rütbesi düşük olanın itiraz etme yetkisi var ama herkes ahlaklı olduğu için daha yüksek rütbeli birine ve diğerlerine aykırı ahlaksız davranması gerçekleşmemiş olcak. Rüşvet ve Ahlaksız bir hareket yapan idari görevli bütün kurulca yüce divanda cezası kesilcek ve sınırsız olarak sürgün edilcek. Ve bu ekosistem belki benide içine alıcağınız boş gereksiz insan topluluğundan kurtulucak. Moral bozmaya çalışanlar amacına uygun hareket etmeyenler vesaire. Düzen hiyerarşiyle sağlanır . Bu foruma özgürlük yaramıyo .

Edit :Ve ya şey yapalım beyler çok daha güzel olur yeni gelenler için bir barbar grubu adlı alt başlık açılmasını isteyelim adminlerden bir üst grupta biz olalım oraya kilit koysunlae çok kolay koyarlar yani . Şifreyle girelim . Çok ilgi çekici değilmi lan ben baya tribe girdim . Böyle birbirlerini yiyolar falan biz elit grup olucaz . Arada bi oraya inip ahahahah zavallılar yazıp çıkıcaz . Ora bok gibi bir ortam olucak bi üst gruba çıkmak isteyenler için rüşvet vericek birisni bulmaya çalışanlar falan of on numara

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-E01598D72 -- 7 Haziran 2020; 0:29:47 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Uplamadınız lan biçok kişinin destekliceğini düşünmüştüm saatimi yanlış acaba . Zamanında yollamadık gibi gibi bi tık

• Kurulun başında ben yolunubulacak ve hopesystem olacaksa kabul

• O zula oynasın hocam .Zula espora katılacağını söyledi .Bide şey diyo niye bukadar kasıyosunuz beyler ben hergün bi saat zula oynamak için kendime izin veriyorum .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-E01598D72 -- 7 Haziran 2020; 0:26:29 >
  • forumun sefiri olarak önerilerine katılıyorum

• Forumun beyin takımı

• Dostum o kadar işimizin arasında buraylada uğraşabilir miyiz?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • yolunubulacak kullanıcısına yanıt
    Hocam bu forumda emir komuta zinciri olacaksa en üstte biz olmayacağız da kim olacak?

• Doğru söylüyorsun kadim dostum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yolunubulacak -- 7 Haziran 2020; 0:29:8 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • yolunubulacak kullanıcısına yanıt
    Kardeşim iş paylaşımı olcak işte daha ne .

• grandtheftauto5 kullanıcısına yanıt
    ANWIDJGJSKDMSŞWÇDMF ulan bide bu hopethesystem var ya bukadar iqsuz bi eleman görmemişssindir ona bak sen asıl .

• Mithrandir. kullanıcısına yanıt
    Reis seni arada youtubeda görüyorum sanki o senmisin ismin ve foton aynı youtubeda sanki ? Bide geçen 6 7 yıl önceki lol postlarında gördüm fprumda ahah .

• hocam youtubeda Pp yok. LoL forumlarında bayağı ateşli tartisirdim insanlarla ya. çocukluk ergenlik zamanları fenaydı

• kral köklüküs K kullanıcısına yanıt
    Ne iftirası atmışım pezevenk . Evet küfür ettim kız arkadaşımıza taciz edildiğini duyunca artık tiksindiğim bu günddmi bir arkadaşımız yaşadı sanınca çok sinirlendim neyin iftirasını atmışım bi sen şu değilmisin ne demek karddşim merak etmw herkes tanır burda birbirini benide tanırlar . Küfür de ettim evet . Şurdaki dalga öuhabbrti bile ciddiyete vuruyosun bi bitmediniz .

• Mithrandir. kullanıcısına yanıt
    Balla özlüyorum aynı şekilde çok güzel zamanlardı hele o gece oynamalae yokmu hala oynarım ara ara

• git dersini çalış la
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.