Şimdi Ara

Forum yönetimi yatıyor ceset fotoğrafları(HACKLENEN ÜYELER ) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
113
Cevap
2
Favori
22.598
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
167 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Adminler anca futbol forumunda gezip tutmadıkları takımın taraftırlarını banlasınlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eski hesabım çalındıysa bu elemanın işidir herhalde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gradicik -- 1 Mayıs 2020; 17:30:13 >
  • Forum yönetimi sadece yararlı konuları silmekle ilgileniyor.Yöneticiler söyleyin bakayım bu konu neden kaldırıldı ? Bu konunun neyi kural dışıda keyfinize göre kaldırıyorsunuz ? Bir tane yararlı konu açıldığında silin direkt hiç durmayın!

Konu linki:
    https://forum.donanimhaber.com/internetimizi-hijack-eden-iss-lar-encrypted-sni-ile-kurtulus-engellenen-sitelere-erisim--143028930
    https://web.archive.org/web/20200424141609/https://forum.donanimhaber.com/internetimizi-hijack-eden-iss-lar-encrypted-sni-ile-kurtulus-engellenen-sitelere-erisim--143028930

Nedeni ortada, forumdaki İSS çalışanları bu konuyu görüp size bildirdi. Sizde "bugün para alan yarın emir alır" sözünde olduğu gibi konuyu kaldırdırınız. Tıpkı Xiaomi'ye en ufak bir eleştiride bulunan yorumları ve konuları sildiğiniz gibi.

Böyle yapmaya devam edin bakalım. Forumun "konu dışı" ve "ülke ve dünya gündemi" haricinde ki bölümler sayenizde ölmüş durumda zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Celonfix -- 1 Mayıs 2020; 18:48:47 >

• quote:

Orijinalden alıntı: DrakeMcCain

Burada Jeolog. 'un hiçbir suçu yok. Adminlerin tek işi Francis değil, onların da bizler gibi şahsi hayatları var.

Kaldı ki adminler, bebek bakıcısı falan değiller ki sürekli Francis'i kontrol etsinler.

Son olarak da adminlere saldırmanın alemi yok; zira Francis'in istediği de forumda admin düşmanlığı oluşturmak, ona malzeme vermemek lazım.
    Kesinlikle.

• quote:

Orijinalden alıntı: Jeolog.

Bu şekilde saldırgan ve suçlayıcı mesajlarla bir yere varamazsınız. evet yaşanan olay can sıkıcı ama "yönetim uyuyor" gibi ifadeler sadece irite edici.

Daha önce de izah ettik hem ben hem powerstorm, hesap çalınması gibi bir şey yok. şifre deneme yöntemiyle kontrolü ele geçirilen eski ve şifresi güncel olmayan az sayıda yeni hesap var.

şifreniz güncel şifre standartlarına sahipse ve aynı şifreyi kullandığınız başka platformlar yok ise tedirgin olacak bir şey yok, hesabınız güvende.

malum şahıs konusuna gelince, kısa sürede bir çok güvenlik önlemi aldık şuan sizi rahatsız edebileceği tek kısım pmler kaldı. bunun için de çalışmalar var. Bu süre zarfında pm alımınızı kapatabilirsiniz.

Hesap çalınmasına karşı tedirgin olmamanız gerektiğini söyledim (gerekli önlemleri aldı iseniz) ancak istiyorsanız gsm numaranızı sistemden silebilirim.

Gün içinde hep forumdayım. herkese yanıt yazamıyor olabilirim ama beni mentionladığınız tüm mesjaları okuyorum. ve forumun her sıkıntısı ile itina ile ilgileniyorum içiniz rahat olsun.

@kmlkszhacker

Yalnız hocam yanlış konuşuyorsunuz. Hesaplar çalınıyor. Adamın yaptığı şey hırsızlık. Site - hesaplar sizin tarafın olabilir ama o hesaplar da başkalarına ait kişisel bilgiler var. O hesaplardan ayrıca kurumsal - tüzel değil kişisel - gerçek sahipleri hukuken mesul. Hesaptan bir suç işlendiği takdirde potansiyel zararda olan hesabın gerçek sahibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nat Alianovna -- 1 Mayıs 2020; 19:35:6 >

• Fotoları özel mesaj olarak bana atarsan adli konuda sana yardımcı olabilirim.

• Up.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hocam atacam da tekrar görmek istemedim fotoları umarım başka biri atar

• Jeolog. kullanıcısına yanıt
    Gsm numaramı sistemden sileceğinizi söylemiştiniz ne zaman silinir acaba?
  • Bence bunu yapan forumun ustlerinden biri. Oyle hackleme olayi oldugunu hic zannetmiyorum. Icerden biri yapiyor bunlari. Forum hacklemek oyle tek basina yapilacak kolay is degildir. Kostebek var iclerinde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _turbo_ -- 1 Mayıs 2020; 21:1:21 >
  • Güncel haklenmis kişiler

@44senin44
    @525sinan
    @532532
    @HLTYLMZ
    @fatalboy07
    @Gl4dius
    @FoxCaste

• YOURMOVE kullanıcısına yanıt
    Bruteforce atack yapıyor kendi sitesinde program ve wordlist paylaşımı yapıyorlar zaten

• quote:

Orijinalden alıntı: AnadoluEfes

Bruteforce atack yapıyor kendi sitesinde program ve wordlist paylaşımı yapıyorlar zaten
    Günümüzde bunlar normal şeyler :) yönetimle alakası yok yani.

• Francisten yeni mesajlar var baya bir yazmış foto filan atmış sanırım yönetici hesabını Hacklemiş yakında hepinize ban atacam diyor
    Ayrıca dediğine göre 1500 hesap çalmış sırada siz varsınız diyor

Jeolog sana özelden atayım mi biraz +18 fotoğraflar var

• YOURMOVE kullanıcısına yanıt
    Yöntemle alakası yok mu ? sen hangi açık ile sisteme saldırıldığını bilmezsen o açığı nasıl kapatacaksın yada önlemini alacaksın ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AnadoluEfes -- 1 Mayıs 2020; 22:4:43 >
  • Evet arkadaşlar bir hesap da geldi Hacklenmiş
    @Osmanlıkafası

• Bu arada forum iyice yavaşladı

• quote:

Orijinalden alıntı: AnadoluEfes

Yöntemle alakası yok mu ? sen hangi açık ile sisteme saldırıldığını bilmezsen o açığı nasıl kapatacaksın yada önlemini alacaksın ?
    Peki büyük şirketlerin hesapları nasıl alınıyor? Onlar açık dediğiniz olayı kapatamayacak seviyede mi? :)

Açık falan yok bunu bilin.

Netflix
    Blutv
    Beınconnect
    Hulu
    Disney
    Vs vs..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YOURMOVE -- 1 Mayıs 2020; 22:8:52 >
  • Dakikalar geçmiyor ki yeni hesaplardan iletişim kuruyor benimle üst mesajda 1500 yazmıştım 150 bin miş arkadaş beni düzeltti

• 525sinan
    44senin44
    adlı iki kullanıcıdan korkunç fotoğraflar geldi bu nedir allah aşkına?
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.