Şimdi Ara

Forum öldümü ya!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
174
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar öldünüz mü naptınız? Hiç konu, mesaj gelmiyor. Geçen temmuz aylarında burası cıvıl cıvıldı. Hala bisiklete devam eden varsa haberdar etsin bari.

• Aynen size katılıyorum, şaşırtıcı bir şekilde tenha buralar bence de. Ama ne yalan söyleyeyim, dh ye genel olarak soğumaya başladım, her ne kadar çok takilmasamda. Bir türlü yapılamayan mobil uygulama, gelmeyen bildirimler vs. Neyse.

Hafta sonları binmeye çalışıyorum ben. 👍

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Carraro Big 729 namı diğer öküzbaşımla nerdeyse hergün yollardayım ...
  • wolfson61 kullanıcısına yanıt
    Evet en azından yazın çok kişi konu açıyordu ve bizde hepsini tek tek cevaplıyabiliyorduk. Şimdi sıkılıyorum boş zamanlarımda, neyse yaza doğru tekrar kalabalıklaşır buralar. Bu arada siz ne tür bir binicisiniz? Ben her gün binmeye çalışıyorum.
  • historiyst_45 kullanıcısına yanıt
    Bikaç tane fotoğraf bekliyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-57554940B -- 11 Kasım 2017; 1:21:1 >
  • herhalde öldü

yarın bakalım tura gidiyorum inşallah fotoğraf çekeyim bol bol bir konu açayım bakalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Crazy Goat -- 11 Kasım 2017; 21:39:6 >
  • Yaklaşık 7 yıl önce bisiklet merakım başladı.O zamanlar telefon pc fark etmeksizin ilk olarak bisiklet forumuna girerdim.Sonra bisiklet alma kararı verdim ve araştırmalara okumalara başladım.Öyle bi işin içine girim ki hangi parça ne hangi marka iyi modeli ne + sı -si ne varsa her şeyi adım gibi anlayıp öğrendim.O zamanlar forum yanıyor ve bir sürü kişi olurdu bisiklet forumunda.Sonrasında daha başka şeylere ilgi kayınca önce bisiklet sonra forumu soğuyarak bıraktım.Arada bir girip bakınıp çıkıyorum 3-5 ayda bir denk gelirse bişey yazıyorum.Bu da böyle bişeydi hazır böyle bi konu görünce paylaşmak istedim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MayDn -- 11 Kasım 2017; 22:5:35 >
  • Bugün yine Manisa dan çıkıp Menemen e gittim.Orda gezdim tozdum Kubilay ve şehitliği ziyaret ettim totalde 86 km yaptım.Müsait olunca foto eklerim inşallah ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi historiyst_45 -- 12 Kasım 2017; 20:53:38 >
  • Varsa Ankara'da oturan vatandaş buluşup tur yapalım DH olarak

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • DH zaten genel olarak çok bozmaya başladı, bisiklet forumu da her zaman olduğu gibi çok boş, gerçekten bisikletten anlayan 2-3 kişi anca çıkar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.