Şimdi Ara

Forum için mobil sürüm yayında (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.221
Cevap
5
Favori
132.066
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mecburiyetten dolayi 4 5 gundur mobil surumu kullaniyorum. Bu sure icinde attigim ozel mesajlarin hicbiri kaydedilmedi. Lutfen bu konuyla ilgilenir misiniz
    Attigim pm leri giden kutusunda gormek istiyorum
  • artık sürekli mobil kullanmak zorundayım derslerden dolayı bilgisayarı kaldırdık. ben kaydedilmesini değil de gelen ve giden kutusunda ki mesajları silmek için buton istiyorum mesajlar birikiyor
  • Ben eksik bildirmicem de herkesin sikayetci oldugu bi konuda oneride bulunmak istiyorum;
    Tam surumdeki sayfa sayisiyla mobil surumdeki sayfa sayisi esit degil bu durumda biz ornegin 22 sayfalik bi konuda 7. Sayfada oldugunu bildigimiz bi mesaja cok zor ulasiyoruz.. Benim soyle bi onerim var. Tam surumde sayfa basi 50 msj var eger mobil surumde 20 yerine 25 msj (tam surumun yarisi) olsaydi biz 7 sayfada oldugunu bildigimiz mesajin mobil surumde 14. sayfada oldugunu anlardik.. Bu da kolaylik saglardi.. Tabi bu kesin cozum olur mu, benimsenir mi bilmem ama bence de mobil surum icin bir ayar sayfasi olmali ve oradan kisi, sayfa basi msj sayisini ve benzeri ayarlarini duzenleyebilmeli..
  • Yoneticilerce kapatilmis konulara girince (Bazen oluyor ya, konuya giriyoruz, bu sayfaya girme yetkiniz yok gibisinden uyari aliyoruz) mobil versiyoda ayarlanmadigi icin hata veriyor. Fazla rastlamadigimiz icin onemli degil de, yine de soyliyeyim dedim..
    verdigi hata;

/mobile/showTopic.asp sayfasinda 38. Satirda..
  • bende PSP den giriyorum...
    ama bir sorun var...
    Fotoğraf bölümünde 50-100 sayfa konular var enallta istediğim sayfayı seçiyorum ama 1. sayfada en başa dönüyor sayfaları tek tek gezebiliyorum bunuda yapmak çok zor bunuda düzeltirseniz sevinirim....
  • Citizen hacı bu gelen kutusunda ki mesajları silmek için ne yapmamız gerekiyor.
  • şimdi girdiğinde gördüm , bizde 240x 320 ekranda windows mobile telefonlarda , alıntı şikayet et butonları sorunluydu fakat yeni uygulama ile sayfa seçer gibi işlem seçebiliyoruz . iyi olmuş ben sevdim elinize sağlık .
  • K790i Turkce karakter sorunu hala devam ediyor.
    Lutfen su sorunu cozermisiniz.
  • Hizli mesaj bolumu olsa bide :S
  • PM'lerde mesaj silme için checkbox'lar konuldu artık silebilirsiniz.
    Kalabalık eden işlem butonları yerine bir tane seçmeli liste koyduk.
  • quote:

Orijinalden alıntı: N!ghTM@sTeR

K790i Turkce karakter sorunu hala devam ediyor.
    Lutfen su sorunu cozermisiniz.

Klavyenizde Türkçe karakerler yoksa gönderememeniz çok normal, istek olursa belki çığöşü harfleri için bir kolaylık yapabiliriz.
  • benwww.donanimhaber.com yazıp siteye girmek istediğimde neden mobil sürüm gibi birşeyle karşılaşıyom hala bir türlü düzelmedi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Quattro_tr
    Sana ne kadar teşekkür etsem azdır hocam. Beni opera minide yaşadığım basılabilir versiyon a tıklamadan mesajları okuyamama durumundan kurtarmış oldun.

Aynen mükemmel olmuş.
  • Citizen ben Nokia 6300 kullanıyorum. Bir mesaj göndermeye kalksam, Bilmem ne ayarlarınızı kontrol edin diyor.

Çözemedim gitti.

Telefonda bulunan browseri kullanıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vito Scaletta
    Citizen ben Nokia 6300 kullanıyorum. Bir mesaj göndermeye kalksam, Bilmem ne ayarlarınızı kontrol edin diyor.

Çözemedim gitti.

Telefonda bulunan browseri kullanıyorum.

opera mini 4 veya 5 kullan
  • Mobil sürüm çok güzel gerçekten.. N79 Opera mini tarayıcı ile bağlanıyorum sayfalar bayağı hızlı açılıyor fakat şöyle bir sorunum var; kullanıcı adımı ve şifremi yazıp, siteye ilk girdiğimden beri bir türlü çıkış yapamıyorum.. yani her mobil sürümden donanım haber foruma girdiğmde online durumdayım.. Bir mahsuru var mı bilmiyorum?!
  • w910i kullanıyorum, herhangi bir aracı program kullanmadan gayet güzel bir şekilde girdim gezdim.. Ben çok begendim, elinize sağlık :)
  • İyi Gunler Genelde İphone 3G İle Mobil Surum Kullaniyorum ve Bu Surum Hakkinda Bikac Problemim Var ;

1. PM Gonderilmiyor. PMi Yazip Gonderme Tusuna Basiyorum Mobil Surum Ana Sayfasi Cikiyor Karsima PM Karsiya Gitmiyor.

2. Gonderilen PM Mesajlarima Bakamiyorum Ana Menu Geliyor Gene Karsima

3. Lutfen Su Mobil Surume Bi Mesaj Editleme Ozelligi Ekleyin. Cok Zorlaniyorum Msj Editleme Durumunda Normal Surume Don Sayfaya Git Mesaji Bul Hele Sayfada Resim Falan Varsa Acilmak Bilmiyor.

4. Mobil Surume image simage vs Gibi Kodlarin Kisa Yolunu Koyabilitmisiniz Hep Elimizle Kodu Yazmak Zorunda Kaliyoruz.

5. DH Dukkan Sayfamizida Goremiyoruz. Normal Surumde Dahi Olsa Actigimiz Bi İlani Dukkan Sayfamiza Eklemeye Calistigumizda Mobil Surum Ana Menusu Karsiliyor Bizi.

6. 2.El Kisminda Kimin Kac Mesaji Kac Yildizli Kac Tane Referansi Var Gorebilsek Ne Super Olur.

7. Bazi Konularda simage Kodlu 20 30 Tane HD Resim Var Boyle Olunca Konu Acilmiyor. Simage Kodlu Resimlerde Resimi Gormek İcin Tiklayiniz Seklinde Olabilir Mi?

Simdilik Mobil Surum Kullanan Biri Olarak Cektigim Sıkıntılar Bunlar.

Tesekkur Ederim.

• Ek Olarak

8. Mesajimizi Duzenle Diyoruz Duzenliyoruz Gondere Bastigimizda Gene Mobil Surum
    Ana Sayfasi Geliyor Ve Msj Editlenmiyor.

9. Mobil Surumde Arama Search Kismi Yok Ekleyebilirseniz Cok Super Olur.

10. DH ye Upload Edilen Editorlerin vs Yaptigi Roportaj Yada Urun İnceleme Videolarini İphonedan Seyredemiyoruz. Varmidir Bi Cozumu İzlenebilir Hale Getirebilirmisiniz
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.