Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Forum E-Mail Aboneliği Sistemi Başladı.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
70
Cevap
7
Favori
5.361
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Forum Duyuruları >> Forum E-Mail Aboneliği Sistemi Başladı.
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    3991 Mesaj

Selamlar,

Artık herhangi bir forumda açılan konulardan haberdar olmak istediğinizde yapmanız gereken tek şey e-mail aboneliği başlatan butona tıklamak.
    Örneğin sıcak fırsatlardaki açılan her konudan anında haberim olsun diyorsanız, sıcak fırsatlar forumuna giriyorsunuz ve sağ köşedeki "foruma özel" kısmından "e posta aboneliği" butonuna tıklıyorsunuz işlem bu kadar. Çıkmak istediğinizde ise yine aynı kısma gelip "aboneliği kaldır" diyorsunuz.

Şekilli anlatım;

@Marrusia isteği üzerine videolu anlatım,
    https://streamable.com/9ny04
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

|
    |
    Bahsedilenler: Marrusia

• Yarbay
    2386 Mesaj
    Şekilli anlatım çok şekil olmuş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    fırsat mı kaldı haberdar olalım

https://t.me/donanimhabersicakfirsatlar

1905 ~ Sadece Galatasaray! ~ 2018
  • Yarbay
    7416 Mesaj
    Video lu anlatim var mi sekilli anlatim ile ne gostermek istediginizi anlamadim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marrusia -- 11 Temmuz 2019; 12:40:20 >
  • Teğmen
    207 Mesaj
    Telegram daha kolayıma geliyor ama iyi olmuş

|
    |

Orijinalden alıntı: Marrusia

Video lu anlatim var mi sekilli anlatim ile ne gostermek istediginizi anlamadim
    olmaz mı buyurun;https://streamable.com/9ny04
    |
    |
    Mail isi biraz eskide kaldi, yapilabilirse Whatsapp uzerinden bildirim ve link atan bir sistem yapmaya calisin.

Wp api ne kadar seye izin veriyor bilmiyorum ama mail den cok daha iyi ve kullanici acisindan cok daha derli toplu olur.

whatsup değil zopzap ta çıksa, mailin önemi azalmaz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Baxa kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: rambo34_orijinali

whatsup değil zopzap ta çıksa, mailin önemi azalmaz.

Alıntıları Göster
    Oncelikle mail isinin bir kimlik oldugu fikrini kenara atarak sana neden anlamadigini anlatayim.Cok kolay olacak bak.

Gunde kac sefer Whatsapp ve ya Mail servisini aciyorsun bir karsilastir ?

Sirketler kendi iclerinde whatsapp uzerinden iletisim kuruyorken halen mail sistemi guzel demek dinazorluktan oteye gitmez.

Mail servisinin surekli senkron calisacagini da unutmayalim , arka plan da bir sarj goturen islem devamli calisacak.

Demek istedigim seyi anlamadiginiz icin cok fazla uzerinize gelmek istemiyorum .

Bir kullanici olarak , mail adresime gelecek bir maili acmak yerine , bir whatsapp mesaji ile KONU BASLİGİ ve kisaltilmis linki gelse sence hangisi daha hizli olur .?

WP suan herkesin cebinde var , peki mail adreslerinin surekli senkron calismasini isteyecek kac kisi cikacak ?

Ustelik mail coplugude cabasi.

Ben islevsel degil diye DH uygulamasi bile kurmayan birisiyken Mail sistemini destekleyecek degilim.!

Donanim habere girmek icin Opera kullanirken neden DH uygulamasi ile kendimi hem kisitlayayim hem de sarjin gitsin.

Ayni sekil de, neden WP ile iletisim islemlerini hallederken neden mail saglayicilarini kullanayim ?

Ben bana en yakin Pc deneyimi icin sekme sistemini kullaniyorum, 2010 yilinda degiliz, flash html destekleyen duzgun tarayici yok iken uygulama fikri gayet mantikliydi suan icin benim deneyimimi baltalamaktan oteye gitmez.

Asagida uygulama ve maili neden kullanmayacagimi anlatan resim mevcut.Ozel olan bu kadar daha kisayol mevcut, sen bana tarayicilar bu seviyeye gelmisken ne uygulama kurdurursun ne de, mail postasini kullandirtirsin.

Umarim bir gun dinazorlardan kurtuluruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Baxa -- 11 Temmuz 2019; 15:11:41 >

• Teğmen
    233 Mesaj
    Turuncu renkle TRUMP sloganı kullandığınız için size saygı duyuyorum.
    bunu yapmayan kalmış mıydı ki Bilgirimleri telegrama bağlasak fena olmaz aslında
    |
    |
    Her insanın hayatında bazı zaman dayanılmaz şeyler olur. Sakın ha moralini bozma umutsuzluha kapılma. Ustan ne HURRICANE atlattı abicim ya benimki de ne hurricane di öyle.. bazı zaman kendini balkondan atmak istersin bazı zaman yaşamak istemezsin bazı zaman başkalarına kızarsın öldurmeyi düşünürsün. Manyakmısın nesin olum sen kafayı mı yedin. Hayat güzel yaşamak güzel Sizin karşınızda sıkıntılardan kurtulmus , dans eden , hayatı yaşıyan , gerçek Usta var. Sana da yardım edicem seni de bu sıkıntılardan kurtarıcam sen de benim gibi dans edeceksin pes etme sakın ha. İzle beni Ustan sana yol gösterecek zaman kurtulma zamanı zaman rahatlayıp dans etme zamanı. İdris Ustanız
  • Kullanıcı Deneyimi Araştırmacısı
    3991 Mesaj
    Görenlere görmeyenlere up.
    |
    |
Sayfa:
Reklamlar
sohbet
SEO
Blogio
son dakika
üniversite
Ankara Web Tasarım
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,219
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.