Şimdi Ara

FORSPOKEN (PROJECT ATHIA) | PS5 ANA KONU | 24.01.2023 (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
326
Cevap
5
Favori
11.291
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu oyun çıktıktan sonra 6 ay içinde indirime girer gibi duruyor:) O zaman bir bakarım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • koftehor1 K kullanıcısına yanıt
    tr altyazı olan olsa hemen alıcam ama oda yok benimde 700 lira veresim gelmiyor o yüzden sanırım bende indirim hareketi bekliycem :)

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • fatihsar kullanıcısına yanıt

Hocam oyun çıktığında yüksek ihtimalle fiyatı 1200 TL bandında olacağından, indirimli hali şu an ki fiyatından pahalı olabilir. Durum o kadar vahim noktalara gidebilir ne yazık ki.

• kataaay kullanıcısına yanıt
    aynen hocam onuda düşünüyorum vallahi,hadi sony oyunları çabuk düşüyor neysede 3. parti oyunlar baya bekletiyor ps5 tarafında oyunlarda fazla indirime girmiyor oyun az olduğu için,valla çok kararsızım para durumlarıma göre hareket edicem bakalım

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Ben yaptım bir çılgınlık umarım oyun patlamaz

FORSPOKEN (PROJECT ATHIA) | PS5 ANA KONU | 24.01.2023

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

Haydaaa, gaza getiriyorsunuz şimdi beni de bak FORSPOKEN (PROJECT ATHIA) | PS5 ANA KONU | 24.01.2023  Ben Final Fantasy 16'ya saklıyorum bu durumu, hayırlı olsun hocam kötü oyun çıkacağını sanmam FORSPOKEN (PROJECT ATHIA) | PS5 ANA KONU | 24.01.2023 

• O zamanın indirimli hali şimdiki ön sipariş fiyatı olabilir hocam :)

• Teşekkür ederim hocam, ben de şartları zorlayıp aldım. Malum döviz kuru ortada, yarın daha fazla ödemek durumunda kalmak istemedim. Keşke FF 16 ve Ragnarök de ön siparişe açılsa.

• Bu oyunun grafiklerinde downgrade var maalesef ilk duyurusuyla aynı değil...

• TaKo kullanıcısına yanıt

Büyük ihtimal öyle olacak :) Bilmiyorum oyun şu an pek ilgimi çekmedi. Mayıs yaklaştıkça tekrar bir bakarım. 2022 horizon forbidden west,elden ring ve cyberpunk next gen derken dolu dolu başlayacak zaten. Forspoken'a yakın başka bir oyun çıkmazsa ben de çıkışına 1 ay kala pre orderlarım. Eğer gow veya final Fantasy bu tarihlerde çıkarsa forspoken'ı salarım gibi düşünüyorum. 1 sene sonra alır oynarım. Nedense oyun ilgimi çekmedi hiç

Edit: Gerçi gameplayi de çok keyifli duruyor. Umarım oyun güzel çıkar gerçekten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi koftehor1 -- 11 Aralık 2021; 15:50:53 >
  • Ekran Görüntüleri :

hayırlı olsun hocam umarım patlamaz ben patlama riski var diye emin olamıyorum :)

Hayırlı olsun hocam. On siparişe en müsait oyunlardan birini almışsınız Square Enix hayatta üzmez

• Eyvallah arkadaşlar sağ olun güzel temennileriniz için. Square Enix'e güvenim tam, Sony'de bu oyunu time exclusive yaptıysa bir bildiği vardır diye düşünüyorum. Genelde bu çapta büyük bir oyunu time exclusive yapıyorsa Sony o oyun kaliteli oyunlar arasında yer alıyor. Nasıl ki Deathloop'da olduysa bu oyunda iyi iş çıkar inşallah FORSPOKEN (PROJECT ATHIA) | PS5 ANA KONU | 24.01.2023 

@brnbry @LuqueTr

• LuqueTr kullanıcısına yanıt

Hocam emin olamadım ben de ancak şöyle düşündüm, bu oyun çıktığı zaman 1200 TL bandına kadar dayanır fiyatlar. Bu sebeple kötü çıksa bile çok zarar etmeden oynar satarım diye düşündüm. Al-sat yoksa alınacak risk değil bence de.

öyle bir şey gerçekleşirse tabi satabilirsiniz ama Horizon, elden ring, gow gibi gözü kapalı ön sipariş verilecek bir oyun gibi gelmiyor

• LuqueTr kullanıcısına yanıt
    O konuda haklısınız tabi hocam, onların seviyesi Şampiyonlar Ligi (gelecek senenin 3 tane GOTY adayı), bu UEFA Kupası düzeyinde kalır.

• Bu oyunu yakın takipteyim fazlasıyla ilgimi çekiyor, umarım patlamaz.

• FORSPOKEN (PROJECT ATHIA) | PS5 ANA KONU | 24.01.2023
    FORSPOKEN (PROJECT ATHIA) | PS5 ANA KONU | 24.01.2023Forspokentwitter
    “The #Forspoken Digital Deluxe edition includes: ✨ Rare Resource Kit (PS5 only) ✨ Mini Artbook (Digital Download) ✨ Mini Soundtrack (Digital Download) ✨ Forspoken: In Tanta We Trust prequel story DLC (with early access)”
    https://twitter.com/Forspoken/status/1469728940285743105
  • Yeni IP olduğu için tabii herkes de ön yargı veya kötü çıkabilir düşüncesi oluyor ama Square enix den kolay kolay kötü oyun çıkmaz. Sırf trailerlarında ki hali bile yeterli bu oyunu almak için, tek endişe optimize olurdu ama oyun Sony ile anlaşmalı olduğu için öyle bir şey olacağını da sanmıyorum

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.