Şimdi Ara

Format Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
635
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar öncelikle Merhaba. Sorunum şöyle:

Eski olan ama uzun zamandır kullanmadığım pc me bir dvd-rom birde hdd aldım( ikiside Sata) format atarken herşey normal başladı fakat windows yükleme ekranı geleceği sırada bir hatayla karşılaşıyorum farklı cd ler denedim sonuç aynı ...
    Hangi Hdd ye kurmayı istediğimi sorması gereken ekran gelmek üzereyken bu hata geliyor yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim...

Format Sorunu

• Harddiskiniz ya da anakartınızın sata slotları bozulmuş olabilir eski harddiskiniz varsa yeni aldığınızı çıkarıp sadece onunla deneyin yine aynı problem olursa anakart sorunlu olabilir denelemeler yapmanız gerek.
  • SATA yı ide yap öle format atmayı dene.
  • edit : link hatası
    quote:

Orijinalden alıntı: pckopatx

SATA yı ide yap öle format atmayı dene.

Anakartın sata driverı istiyor.Sistemi kurarken ya disket ile sata driverını tanıtacaksın yada kurulum cd'sinin içine sata driverını gömeceksin.

Burada anlatımı mevcut.
    http://www.note*book.gen.tr/notebook-genel-f24/ati-sata-suruculeri-ve-sata-disk-sorununa-cozum-yontemi-t6696.html
    -aradaki (*) yıldızı kaldır

yok bu kadar uğraşmak istemiyorum daha basit bir yöntem arıyorum dersen.@pckopatx'ın dediği gibi bios'tan sata hdd'ni ide yap.Sistemi kur ardından ide yaptıgın diski tekrar sata yap sonra sata driverını kur seçim senin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 5kursun -- 15 Eylül 2010; 17:01:35 >

• Hepinize teşekkür ediyorum
    Denemeyi bu gece yapacağım inşallah
    Kolay gelsin...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.