Şimdi Ara

format attıktan sonra bilgisayarın e: bölümü içindeki dosyalarımı goremıyorum lutfen yardım!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.577
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar hardıskım 3 bolumden olusuyor ve ben c dısındakı bolumlerde verılerımı tutuyorum. ve resimlerimin bulundugu dosyayı ozellıklerden gızlı ve sıfrele sıklarını ısaretleyıp bırakmıstım sonrasında bılgısayara format attım ve su an o dosyaların ısımlerını goruyorum ama acamıyorum yardım edersenız sevınırım...

• Herhangi bir dosya yönetim ve arşiv(winrar gibi) programı kullanmışmıydın
  • hayır sadece windowsda dosyanın uzerıne sag tıklayıp ozellılerden gizle ve sıfrelendır sıklarını ısaretlemıstım...
  • Peki bu dosyaları başka bir sürücüye kopyalamana izin veriyor mu
  • dosya sistemin NTFS olmali ve buyuk ihtimalle o klasorler yesil renkli yazilmis? eger oyleyse bir yol var fakat bazen ise yaramayabiliryo.r
  • evet yesil olarak yazılmıs pekı cozumu nedir? en azından kurtarmayı deneyeyım
  • Klasoru sag tikla - ozellikler - Guvenlik sekmesi - Gelismis - Sahibi sekmesi - Listede, kullanici adini
    tikla. Sahibi degistir onay kutusunu isaretle. Tamam'i tikla. Evet tikla. Klasor icin istedigin izinleri
    bastan uygula.
  • ya bu sekılde de acılmıyor maalesef:( arkadaslar baska yol bılen var mı acaba?resımler benım ıcın cok onemlı salaklık edıp yedegını almadım...
  • Sen formattan önceki kullanıcı hesabında şifrelediğin için o dosyalara erişim hakkı önceki kullanıcı hesabına ait.Şu an yeni sistem kurdun ve farklı bir hesabın var. Bu durumda zaten şifrelediğin klasörlere giremezsin. Bir yolu var mıdır bilemiyorum.Belki vardır. ama dosyalarınla vedalaşma vaktin gelmiş gibi galiba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ErkanCo -- 22 Eylül 2006; 1:50:49 >
  • arkadasım sen sıfreledıgın o dosyları hıc bır turlu acamazsın cun ku efs ıle yapmıssın buda format atmadan oncekı kullanıcı ıd sıne bakıyoo o yuzde o ıd le uyusmadıgı ıcın sen o dosyları acamazsın belki thirdparty 1 program vardır ama bılmıyorum
  • O dosyaları unut uçtu onları bidaha format atmadan önce şifrelemeyi kaldır veya o kullanıcının şifre anahtarını yedek alman gerekir.
  • nasıl forum anlayamadım arkadaşlar cozum yolu bilen varsa yazsın bildiklerini yoksa işte o dosyalar uçtu vedalaş onlarla falan ne ki bu ya???

dosyalar onemli heralde ki yardım istiyoruz dalga geçilmeyip biraz daha ciddiyet olsa ne güzel olurdu
    unut demesi kolay ama unutulmayacak klasorler
    ulaşamıyorum bende
    yardımcı olsak diyorum birazdaha paylaşsak kestirip atmadan....

dostlukla
  • güvenli kipten admistrator olarak açsan acaba ulaşabilirmisin

birde format atmadan önceki kullanıcı adı ile yeni kullanıcı oluştur bakalım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.